Клініки гастроентерології у Львові (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гастроентерологи в Шевченківському районі
Послуга Ціна
Консультація гастроентеролога 300
1 відгук
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Потерпав від здуття живота. Так не зручно ставало в офісі, коли у животі відбувалась «революція». Стримуватися потрібно, але все то витерпіти було важко. Колеги навіть прозвали мене «живіт-барабан». Любили пожартувати на цю тему та підколоти мене. Психологічно непросто було з цим справитись також. А фізично ще важче: коліки, бродіння газів то вверх, то вниз. Жах. Тільки тепер розумію чому ж я відразу не звернувся до лікаря. Гастроентеролог призначив чітко прописану дієту та Алмагель Нео (суспензія). Пройшло 5 днів. Метеоризму як і не було. На щастя, і колегам немає над чим піджартовувати.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців. Приймає лікар: Яріш Тетяна
Працює з 08:30-21:00
7,6
Львів вул. Липинського, 54
р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка «Естель» працює вже більше 16 років. Спеціалісти клініки ведуть активне співробітництво з австрійськими та німецькими колегами, регулярно беруть участь у міжнародних та українських конференціях.
  • Діагностична лапароскопія
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Панча, 7а
р.Шевченківський
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
  • Операція при виразці шлунка
Працює з 08:00-20:00