Клініки травматології у Львові (Галицький (Центр) район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 2 клініки

Тетяна
Наша бабуся перечепилась через килим та зламала тазо-бедренний суглоб. Ой як же ми перелякалися. Викликали швидку. Її бідолашку на ношах доставили до травматолога. Лікар зробив неймовірне! Щиро вдячні! Бабуся нормально пересувається. Ви врятували нас усіх!
Аня
Я зламала руку на волейболі. Біль був неймовірний. Шкільна медсестра викликала швидку і через декілька хвилин я опинилась у кабінеті травматолога. Лікар підбадьорював, жартував, що відволікало мене від ситуації. Невдовзі на руці з’явився гіпс. Рука зрослась правильно. Претензій не маю. Навпаки безмежно вдячна!
Данило
Грався із сином (9 місяців). Випадково вивихнув ручку. Я ледь розум не втратив коли дитина почала плакати. Миттю кинулись до лікарні. Нас направили до травматолога. Лікар одним рухом вправив кістко у суглоб. Як від серця відлягло коли дитина заспокоїлась. Дякую за професіоналізм!
8,9
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія. Приймають лікарі: Кіндратів Ігор Романович, Стрілець Андрій Сергійович
  • Металоостеосинтез кісток кисті без врахування вартості імплантів 1-ої категорії складності 13 000
  • Металоостеосинтез кісток кисті без врахування вартості імплантів 2-ої категорії складності 14 700
  • Металоостеосинтез кісток кисті без врахування вартості імплантів 3-ої категорії складності 15 800
  • Консультація травматолога 650
  • Кінезіотейпування 460
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика
  • Повторна консультація лікаря ортопеда-травматолога ( протягом одного місяця ) 400
  • Первинна консультація лікаря ортопеда-травматолога ( до 30 хв. ) 500
  • Пункція суглоба 600