Клініки травматології у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі травматологи в Галицькому районі (Центр)
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Наша бабуся перечепилась через килим та зламала тазо-бедренний суглоб. Ой як же ми перелякалися. Викликали швидку. Її бідолашку на ношах доставили до травматолога. Лікар зробив неймовірне! Щиро вдячні! Бабуся нормально пересувається. Ви врятували нас усіх!
Я зламала руку на волейболі. Біль був неймовірний. Шкільна медсестра викликала швидку і через декілька хвилин я опинилась у кабінеті травматолога. Лікар підбадьорював, жартував, що відволікало мене від ситуації. Невдовзі на руці з’явився гіпс. Рука зрослась правильно. Претензій не маю. Навпаки безмежно вдячна!
Грався із сином (9 місяців). Випадково вивихнув ручку. Я ледь розум не втратив коли дитина почала плакати. Миттю кинулись до лікарні. Нас направили до травматолога. Лікар одним рухом вправив кістко у суглоб. Як від серця відлягло коли дитина заспокоїлась. Дякую за професіоналізм!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,2
Львів вул. Стрийська, 28
р.Галицький (Центр)
Центр фізичної реабілітації пацієнтів «Формула Руху» на Стрийській почав роботу у 2012 року, спеціалізується у напрямку відновлення рухливості після травм або тяжких захворювань. Фахівці клініки мають профільну освіту, у штаті є кваліфіковані магістри фізичної реабілітації.
  • Корекція сколіозу
Працює з 09:00-20:00

Травматологія в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация. Приймає лікар: Кункевич Тарас Романович
  • Консультація дитячого ортопеда-травматолога 330
9,3
Львів, вул. Антоновича, 102
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Лікування остеохондрозу хребта от 400
  • Лікування переломів після іммобілізації (велика та мала гомілкові кістки) от 400
  • Лікування переломів після іммобілізації (головка плеча) от 400
  • Лікування переломів після іммобілізації (головка стегна) от 400
  • Лікування переломів після іммобілізації (забій гомілково-ступневого суглобу) от 400
Працює з 09:00-18:00
7,2
Львів вул. Стрийська, 28
р.Галицький (Центр)
  • Корекція сколіозу
Працює з 09:00-20:00
ЛЦ Виктория
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування переломів після іммобілізації (головка плеча) от 400
  • Лікування переломів після іммобілізації (головка стегна) от 400