Клініки травматології у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі травматологи в Галицькому районі (Центр)
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Тетяна
Наша бабуся перечепилась через килим та зламала тазо-бедренний суглоб. Ой як же ми перелякалися. Викликали швидку. Її бідолашку на ношах доставили до травматолога. Лікар зробив неймовірне! Щиро вдячні! Бабуся нормально пересувається. Ви врятували нас усіх!
Аня
Я зламала руку на волейболі. Біль був неймовірний. Шкільна медсестра викликала швидку і через декілька хвилин я опинилась у кабінеті травматолога. Лікар підбадьорював, жартував, що відволікало мене від ситуації. Невдовзі на руці з’явився гіпс. Рука зрослась правильно. Претензій не маю. Навпаки безмежно вдячна!
Данило
Грався із сином (9 місяців). Випадково вивихнув ручку. Я ледь розум не втратив коли дитина почала плакати. Миттю кинулись до лікарні. Нас направили до травматолога. Лікар одним рухом вправив кістко у суглоб. Як від серця відлягло коли дитина заспокоїлась. Дякую за професіоналізм!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Стрийська, 28 р.Галицький (Центр)
Центр фізичної реабілітації пацієнтів "Формула Руху" на Стрийській почав роботу у 2012 року, спеціалізується у напрямку відновлення рухливості після травм або тяжких захворювань.
  • Корекція сколіозу
Записатися на прийом