Справка в Киеве (метро Демеевская) (открытые по вс. клиники)

6,0
Найдено 2 клиники
Тетяна
Щиро вдячні лікарю дерматовенерологу Поповій Наталії Сергіївна за уважність, ввічливість, людяність, і саме головне швидке і якісне лікування. Препарат був підібраний саме той що потрібно, отже висип почав зникати вже на наступний день від початку лікування. Ще дуже приємно те, що лікар не призначив лікування і відпустив, а телефонував і цікавився станом дитини, що дуже важливо. Дякуємо Вам, і рекомендуємо як спеціаліста!
30 ноября '-1 г.
Лилит
Хочу оставить самый лучший отзыв о приеме у данного врача! Я получила ответы на все вопросы, а также детальное назначения. В целом атмосфера очень приятная, а не больничная, а более дружественная. Надеюсь, лечение даст хороший результат. Спасибо.
06 февраля '20 г.
Анстасия
Лікар дуже уважний, відразу знайшов підхід до дитини. Вислухав всі скарги , повністю оглянув дитину. Надав усі необхідні рекомендації, призначила лікування. Прийомом, як і лікарем залишились дуже задоволені. Обов'язково прийдемо ще!
14 марта '20 г.
Владимир
Олександр Іванович дуже уважний, професійний лікар. Підібрав найоптимальніший метод оперативного втручання, провів операцію. післяопераційний період протікав без ускладнень. Лікар дійсно компетентний. Рекомендуємо усім знайомим!
11 марта '20 г.
Оцените клинику по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)
7,1
Киев ул. Демеевская, 16
м.Демеевская7 3 м.Голосеевская11 5
KINDERKLINIK — единая специализировання сеть клиник длядетей и родителей в Киеве. 4 филиала в Киеве: Виноградарь, Печерская, Позняки, Голосеево. Доказательные врачи для детей и взрослых. Собственная лаборатория
  • Оформлення медичної довідки для вступу у ВНЗ - форма № 086/у (після консультації лікарів МЦ Кіндерклінік) 1
  • Оформлення медичної довідки про стан здоров'я дитини 230
  • Оформлення медичної довідки про стан здоров'я дитини для дитячого табору - форма № 079/о (після консультації лікарів МЦ Кіндерклінік) 1
  • Оформлення медичної довідки - форма № 063 (У випадку проходження консультації на базі МЦ Кіндерклінік, вартість довідки входить до вартості консультації. В усіх інших випадках довідки надаються лише за умови надання пацієнтом всієї необхідної задокументов 230
  • Оформлення медичної довідки про епідеміологічне оточення (після консультації лікарів МЦ Кіндерклінік) 1
Работает с 09:00-19:00
Сб: 09:00-19:00 Вс: 09:00-19:00
Добробут
5,1
Киев Чоколовка ул. Семьи Идзиковских (Мишина), 3
м.Вокзальная41 13 м.Демеевская66 18
Лечебно-диагностический центр для детей и взрослых «Добробут» специализируется на оказании всесторонней медпомощи пациентам любого возраста. Среди ведущих направлений — комплексная диагностика организма, консультативный прием докторов разных специальностей, неотложная экстренная помощь, лечение в стационаре, реанимация.
  • Выдача справки, подготовка копии медицинской документации 120
  • Подготовка дополнительной выписки из медицинской карты 300