Діагностика зору в Хмельницькому (відкриті по сб. клініки)

Знайдена 1 клініка

Таня
Продіагностували мені зір, підібрали лінзи, порадили які кращі, ще й окуляри на заміну знайшла, тепер буду бачити:)
Анастасия
Справжній фахівець! Найпрофесійніший підхід з усіх, з ким я зтикалася, а досвід у мене великий...Олена Володимирівна спеціаліст і з дитячої, і з дорослої офтальмології. Турботлива і обізнана-таким має бути справжній лікар! Дуже допомогла,велике їй дякую! Тільки до неї!!!
Богдана
Були в очному центрі «Ясний погляд» на консультації у дитячого офтальмолога. Лікар оглянула дитину, призначила ефективне лікування. Клініка нам сподобалася, тут гарне ставлення до всіх пацієнтів.
На жаль, у нашої дочки проблеми із зором. Консультуємося і підбираємо окуляри ми в клініці «Ясний погляд», яка надає широкий спектр якісних послуг. Нам тут все подобається. Персонал закладу може легко знайти спільну мову з дітьми.
5,5
Хмельницький ш. Старокостянтинівське, 2/1 Б (ТЦ Агора)
Приватний офтальмологічний кабінет "Очний центр лікаря Гончаренко О.В." займається діагностикой та лікуванням очних хвороб у дорослих та дітей. Пацієнтів консультує лікар-офтальмохірург вищої кваліфікаційної категорії.
  • Перевірка характера зору