Платформа тверезості, наркологічна клініка у Хмельницькому

4.7
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Хмельницький, вул. Шевченка, 11
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Платформа тверезості, наркологічна клініка у Хмельницькому — медичний заклад, який спеціалізується на комплексному лікуванні алкогольної залежності, наркотичної залежності та ігроманії. Клініка функціонує вже безліч років, маючи при цьому колосальну практику в застосуванні передових методик комплексного впливу.

Дипломовані лікарі використовують прийоми сучасного медикаментозного та психологічного лікування, а програми реабілітації адаптовані під кожного пацієнта.

Послуги, якими можна скористатися в наркологічній клініці:

• консультативний прийом;
  • консультація нарколога;
  • лікування ігрової, алкогольної та наркотичної залежностей;
  • психологічна допомога пацієнтам;
  • повне очищення організму;
  • реабілітація;
  • виведення з запою та зняття ломки;
  • загальнозміцнюючі і фізіотерапевтичні процедури;
  • підшивання (алкоголізм та наркоманія).

Програма реабілітації розробляється з урахуванням складнощів, з якими стикаються більшість, хто пройшов курс лікування від залежностей. Вона спрямована на відновлення нормальних відносин індивідуума в сім'ї та суспільстві.

Головні переваги клініки — конфіденційність всіх заходів, використання в роботі якісних та перевірених лікарських препаратів, кваліфіковані лікарі та затишна атмосфера.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Платформа тверезості, наркологічна клініка у Хмельницькому, вартість послуг:

• Комплексне Лікування алко нарко залежності, ігроманії 8 000
  • Лікування нарко алко залежності (Лікування, харчування), 1 доба 2 000
  • Підшивка нарко від 5 000
  • Підшивка алко від 5 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Олена
На жаль, алкоголізм — це хронічне захворювання. До розуміння цього приходиш через розчарування, "безнадію", втрату віри та сором. Розуміння, доброта та чуйність лікарів допомагають, вселяють упевненість в своїх силах і дають надію.
Софія Олександрівна
Життя дочки котилася в прірву, і я думала, що ніколи вже не витягну її з цієї прірви. Важко передати словами, що я відчувала і як я жила. Коли я почула про вашу клініку, у мене з'явилася надія.
Олег
Спасибі персоналу клініки за те, що відкрили нову сторону життя, про яку я навіть не підозрював, виявляється вести тверезий спосіб життя це і є нормальне життя !!!
Ігор
Я був алкоголіком, пив більше 6 років і мені важко було змінити своє життя. Я не вірив в себе, ви повірили в мене і мені цього вистачило. Дякую за підтримку, за те що нe залишаєте людей після лікування. Я побачив новий світ і вcе завдяки вам. Щиро вам вдячний.
Артем
Якщо ви дійсно хочете собі допомогти, то вам сюди! Відчувається, що люди займаються своєю справою і роблять це добре. Колись я зависав в автоматах, навіть забував іноді про їжу і елементарну гігієну, на щастя все це в минулому. Сьогодні я спокійно проходжу повз ігрових клубів і співчуваю тим, хто ще не зрозумів, у що вплутався. Спасибі за все лікарям!
Марьяна
Назар Стадник
Зверніть увагу на інші клініки:
Хмельницький вул. Проскурівська, 74 А (ТЦ Luxury)
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівській — це філія великої мережі лабораторій Меділабс, заснованої 8 років тому молодими перспективними лікарями. Штат співробітників представлений кваліфікованими фахівцями, які працюють для надання послуг високої якості всім бажаючим. Для надання професійної допомоги в лабораторії використовуються сучасні аналізатори зарубіжного виробництва, реактиви, які рекомендовані виробниками апаратури, якісні витратні матеріали. Все це в комплексі дозволяє отримати швидкий результат з мінімальними матеріальними витратами пацієнтів.
6,7
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівського Підпілля — це один з численних філій мережі лабораторій Меділабс, відкритої в 2013 році. Команда професіоналів готова надати високоякісні послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням результатів в найкоротші терміни і мінімальними фінансовими витратами. Спектр послуг лабораторії представлений як одиночними аналізами, так і пакетними пропозиціями, які включають всі дослідження, які необхідні для оцінки роботи певних органів, систем організму.
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-14:00 Н: 08:00-10:00
Хмельницький вул. Січових стрільців, 2/2 (навпроти ТЦ «Агора»)
Медичний центр Oxford Medical — це сучасна клініка, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань різного напрямку. На території працюють кваліфіковані спеціалісті с багаторічним досвідом. Для пацієнтів доступні наступні напрямки послуг:
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00 Н: 08:00-17:00
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Пн — Пт: 09:00-18:00