Пластика вуздечки язика у Миколаєві (відкриті по нед. клініки)

Знайдено 3 клініки

Один з кращих лікарів-мамологів Києва - Ромасюнь Святослав Петрович. Без перебільшення можу сказаит, що це не лише гарний лікар, а й порядна людина, яка підтримає в складну хвилину. Після невтішного діагнозу лікар зробив все можливе, щоб врятувати мені гр
Жіноча онкологія є особливо небезпечною, тому обстеження в мамолога є обов'язковим для жінок, тому хочу подякувати чудовому спеціалісту Ромасюнь Святослав Петрович, за його відданість справі та високий професіоналізм. Лікар працює в клініці Active-Medical
Внимательный, заботливый,профессионал своего дела.
Натилия
Артем Николаевич наш семейный Доктор. Дети всегда без проблем идут на любые процедуры. Мы и лечили, и удаляли, и подрезали уздечку. С детьми по-дружески, с индивидуальным подходом. Мне проведено несколько операций, в том числе имплантации. Отличный результат! Особо хочется отметить, внимательность и ведение в послеоперационный период. Спасибо! С уважением и неизменным доверием.
5,5
Миколаїв вул. Соборна, 12/1
р.Центральный
Центр сімейної стоматології з створений в 2012 році, спеціалізується в сфері діагностики та лікування стоматологічних захворювань.
5,3
Миколаїв пр-т Центральний, 71 А
р.Центральный
Багатопрофільний медичний центр "Active-Medical" на пр. Леніна надає пацієнтам допомогу в діагностиці та лікуванні по 16 затребуваних напрямах. У клініці працюють досвідчені лікарі, серед яких фахівці вищої та першої категорій.
Миколаїв вул. Галини Петрової, 2/1
р.Центральный
Медичний центр "Active-Medical" на вул. Петрової проводить повний спектр діагностичних і терапевтичних маніпуляцій з 18 основних медичних спеціалізацій, включаючи апаратні та лабораторні дослідження.