Приватні клініки в Бучі

Консультація кардіолога 200 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Наталія
Висловлюю велику подяку лікарю-гінекологу Кушнір Олені Володимирівні, за своєчасно поставлений діагноз, який підтвердили аналізи та УЗД. Вдало проведений курс лікування дозволяє говорити про високий професіоналізм та кваліфікацію лікаря. Хочу відзначити високі моральні якості Олени Володимирівни та вміння працювати з людьми. Рекомендую! Не пошкодуєте!
Являюсь постоянной клиенткой этой клиники. Отличные специалисты, вежливый и приветливый персонал! Особенно отмечу специалиста своего дела, врача узи Горай Оксану Владимировну! Доверяю ей свое здоровье уже не один год. Клиника отличная! Рекомендую!!
Была в Буче на консультации у Веры Васильевны, действительно хороший специалист и человек, приятная, добрая и отзывчивая, у меня было много вопросов на которые она ответила и понятно всё разъяснила. Я осталась довольна. результаты нас приятно порадовали. Рекомендую всем!
Поещала гастроэнтеролога,делала Узи щетовидной железы и сдавала много анализов! Клиникрй очень довольна. Рекомендую.
7,5
Буча вул. Польова, 19
Буча б-р Хмельницького, 4
Медичний центр "Нова medical" в м. Буча надає пацієнтам широкий перелік лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки - гінекологія, гастроентерологія, дерматологія, педіатрія, кардіологія, неврологія, терапія, урологія, ревматологія, ендокринологія і хірургія.