Промивання пазух носа в Житомирі

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Знайдена 1 клініка

Сб
Дуже високий рівень прийому клієнтів (пацієнтів). Чудові спеціалісти, які допоможуть вам з вашими проблемами. Я рада що в Житомирі є така клініка
Нина
Швидко, конкретно, побачимо як діятимуть ліки
Леонід
Кращого кардіолога за Кравченко мені годі і шукати. Мав змогу переконатись, що під наглядом Юлії Петрівни в мене буде повний порядок. Останні півтора року чудово себе почуваю, ніякого серцевого болю чи приступів.
Алексей
Моя бабушка, хоть уже и находится в приличном возрасте, все равно для меня молодая и красивая. Но с недавнего времени я стал замечать, что у нее очень притупился слух. На мою просьбу пойти к врачу, она отмахивалась, и списывала это проблемы на свой возраст. Но я как сознательный внук, посадил ее в машину и повез к Николаю Ивановичу. Оказалось у нее банальные пробки, которые быстро промыли. Спасибо доктору, что вернул слух моей бабуле.
6,2
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27
Приватний медичний центр "Пролісок+" створений у 2014 році, займається діагностикою та лікуванням хвороб за 18 напрямками загальної медицини.