Лікування аднекситу у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Знайдена 1 клініка

Віта
У медичному центрі Біосан дуже приємний, уважний та кваліфікований персонал. Щиро дякую лікарю Яросевич Наталії Іванівні за обстеження та рекомендації та таку бажану вагітність. Лікар який 24/7 завжди на зв’язку з своїми пацієнтами, лікар від Бога.
Надя
Рекомендую клініку біосан своїм знайомим. Кваліфікований і привітний медичний персонал, особливо Наталя Іванівна дуже хороший гінеколог, людина на своєму місці, привітна і високо кваліфікований спеціаліст. Клініку відвідую уже понад 10р, пройшла лікування і змогла завагітніти в 35р.
Назар
Хороший медичний заклад з привітним персоналом. Яросевич Ігор, чудовий спеціаліст, якому вдячний за допомогу побороти залежність.
Ірина
Я щиро рекомендую цю клініку, та гомеопатії, і люди які говорять про псевдо науку не стикалися напевно з проблемами які не вирішила традиційна медицина і чомусь дуже гостро налаштовані проти гомеопатії, я на своїй шкірі в прямому сенсі цього перевірила правдивість цією науки, Ігор Васильович вилікував мене від псоріазу, і виявилось це під силу тільки йому і гомеопатії. Тому мій висновок - я вірю в гомеопатії!
5,5
Тернопіль вул. Шпитальна, 3
Багатопрофільний медичний центр "БІОСАН плюс" почав працювати у 1996 році, використовує комплексні методи лікування різних захворювань за допомогою холестичної, біологічної та традиційної медицини. Медцентр пропонує терапію хворобливих станів, які не вписуються в традиційні методи діагностики та лікування.
  • Лікування аднекситу (запалення яєчників)