Лікування пієлонефриту в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі нефрологи
Знайдено 3 клініки

Юлія
Білоножко Юлія Олексіївна дуже гарний фахівець . Робили дитині УЗД отримали чіткі відповіді ,лікар працює на високому рівні
Нижник Екатерина
Дуже задоволена прийомом, обслуговуванням. Була на прийомі у кардиолога Шапошник Ю. В. Дуже уважний, вислухав, розпитав історію хвороби. Поставив діагноз, вдало приписав ліки. Від щирого серця дякую.
Алла Кальченко
Хочу поблагодарить доктора невропатолога Малашенко Галину Владимировну за правильный диагноз и успешное лечение.Очень рекомендую,как грамотного и чуткого специалиста.
Клініка на високому рівні, лікарі - професіонали своєї справи
6,3
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8 Б
Медичний центр "Євромед" надає медичну допомогу у лікуванні за 12 спеціалізаціями, є офіційним представником лікувального закладу Ізраїлю. В штаті лікарні фахівці першої, другої та вищої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктори медичних наук.
6,2
Полтава вул. Степового фронту, 29
Лікувально-діагностична клініка "Центр здоров’я" створена у 1991 році, надає висококваліфіковану медичну допомогу у діагностиці та терапії широкого спектру захворювань у різних напрямках. В штаті лікарні кандидат медичних наук, фахівці вищої, першої та другої категорій.
4,3
Полтава вул. Свиштовська, 3
Медична санітарна частина "Нафтахімік" надає медичну допомогу в лікуванні та діагностиці багатьох захворювань по 13 напрямкам. В штаті клініки висококваліфіковані лікарі.