Клініки травматології у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі травматологи в Залізничному районі
Накладання полімерного гіпсу 1 сегмент 2200 грн
Консультація лікаря ортопеда-травматолога первинна 800 грн
Знайдено 3 клініки

Тетяна
Наша бабуся перечепилась через килим та зламала тазо-бедренний суглоб. Ой як же ми перелякалися. Викликали швидку. Її бідолашку на ношах доставили до травматолога. Лікар зробив неймовірне! Щиро вдячні! Бабуся нормально пересувається. Ви врятували нас усіх!
Аня
Я зламала руку на волейболі. Біль був неймовірний. Шкільна медсестра викликала швидку і через декілька хвилин я опинилась у кабінеті травматолога. Лікар підбадьорював, жартував, що відволікало мене від ситуації. Невдовзі на руці з’явився гіпс. Рука зрослась правильно. Претензій не маю. Навпаки безмежно вдячна!
Данило
Грався із сином (9 місяців). Випадково вивихнув ручку. Я ледь розум не втратив коли дитина почала плакати. Миттю кинулись до лікарні. Нас направили до травматолога. Лікар одним рухом вправив кістко у суглоб. Як від серця відлягло коли дитина заспокоїлась. Дякую за професіоналізм!
8,8
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування на території медичного центру проводиться з урахуванням європейських та ізраїльських стандартів. Приймають лікарі: Філь Адріан Юрійович, Максимович Олег Олегович, Сенюк Юрій Ігорович
  • Травматолог консультація 750
  • Травматолог повторна консультація 650
  • Накладання гіпсової пов'язки 1 сегмент 600
  • Накладання гіпсової пов'язки 2 сегменти 900
  • Накладання полімерного гіпсу 1 сегмент 2 200
8,7
Львів вул. Залізнична 7
р.Залізничний
Сучасний медичний центр, що спеціалізується на захворюваннях неврології, ортопедії, реабілітації після травм, перенесених операцій, інсульту, ефективно лікуємо біль в спині, суглобах, головні болі, неврози, ін. У центрі працюють висококваліфіковані лікарі та фізичні терапевти, що за допомогою сучасного обладнання та європейських методів світової практики лікують захворювання на етапі виникнення причин, а не тільки симптомів. Приймають лікарі: Адам Олег Михайлович, Трутяк Юрій Ігорович
  • Консультація лікаря ортопеда-травматолога первинна 800
  • Консультація лікаря ортопеда-травматолога повторна 600
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
5,7
Львів вул. Щирецька, 36 (біля СК Олімп)
р.Залізничний
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку. Приймають лікарі: Колодій Оксана , Кузьо Златослава Тарасівна, Росоловський Назар
  • Заміна/зняття великої гіпсової пов'язки (нижня кінцівка) 550
  • Заміна/зняття великої гіпсової пов'язки (верхня кінцівка) 550