Підшкірні ін'єкції у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти в Сихівському районі
Внутрішньовенні ін’єкції 150 грн
П/ш ін'єкції (без шприців та ліків) 30 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Андрій
Проходив щорічне комплексне обстеження. Інформацію надали доступно, все дуже оперативно.
Ірина
Чудова клініка, пройшла повне обстеження організму та отримала кваліфіковані консультації лікарів. Однозначно рекомендую!
Вже вдруге звертаюся до лікаря Борисовського. Лікар професіонал своєї справи.Справді ,мою проблему вирішив за один сеанс.І також синові допоміг.Рекомендую!
Назар
Фахова консультація, приємний персонал, адекватні ціни. Звертався для виконання ін'єкції знеболювальних засобів, проконсультувався у лікаря та отримав комплексне лікування проблеми, яка турбує довший час.
8,3
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • П/ш ін'єкції (без шприців та ліків) 30
ІВР
Львів пр-т Червоної Калини, 72
р.Сихівський
Інститут вертебрології і реабілітації у Львові — медичний заклад, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань спини і суглобів. У клініці ведуть прийом вертебрологи, ортопеди, травматологи, неврологи і реабілітологи. У процесі лікування використовуються ефективні європейські методики і висококласне обладнання.
  • Внутрішньовенні ін’єкції 150