Лікування передчасного сім'явиверження в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи
6,0
Хмельницький вул. Подільська, 10
Медичний центр "Оксфорд Медікал" є філією міжнародної мережі клінік, займається лікуванням різних захворювань малоінвазивними методами за 6 напрямками. Лікарі центру мають першу категорію кваліфікації, багаторічний досвід, пройшли додаткові тематичні курси та семінари.
Оксана, 27 березеня '17р.

Пишу свіжий відгук про враження наданих послуг у відділенні УЗД клініки Oxford medical. Зіткнулась з повною неповагою до пацієнта і його часу. Прийшовши вчасно по запису на УЗД по гінекології (його роблять з повним сечовим міхуром), я просто не дочекалась своєї черги, тому що мене не поспішали приймати, а терпіти в такій ситуації дуже складно-точніше неможливо. Зіпсований настрій, витрачений час, відсутність результату-ось, що я отримала від цієї клініки. Не Рекомендую.

• Лікування передчасного сім'явиверження
Працює з 09:00-20:00
4,1
Хмельницький вул. Вайсера 12/1, "Ультрамарин", 3 поверх
Медичний кабінет "Твій лікар" спеціалізується на малоінвазивних методах лікування в галузі урології, андрології, гінекології, флебології та дерматовенерології. Пацієнтов приймають висококваліфіковані фахівці.
  • Лікування передчасного сім'явиверження
Працює з 09:00-18:00