Панель патогістологічних досліджень у Тернополі

Патологогістологічне дослідження 100 грн
Знайдена 1 клініка

Кіра
Маю викривлення носової перегородки. Зважилася на хірургічне втручання. Перед проведенням оперативного втручання носоглотки, необхідно було пройти ендоскопічне обстеження. Порекомендували "ЛОР кабінет". Медичний заклад внушає довіру, тут працюють професіонали. Рекомендую.
Мішель
Слуг чоловіка погіршився, причиною стало наявність сірчаних пробок. Після консультації в медичному закладі "ЛОР кабінет", назначили лікування. Використовуючи новітнє обладнання, лікар почистив вуха. Працівники ввічливі, приємні люди. Результатом задоволена.
Валерій
Під час гри у Лего, мій чотирирічний син запхав до носа одну з деталей. Витягнути мені не вдавалося. Дуже боялася. Поїхали до медичного закладу "ЛОР кабінет". Якість обслуговування на високому рівні. Лікар зумів вийняти предмет швидко та безболісно.
4,6
Тернопіль вул. Злуки, 45
Медичний заклад "ЛОР кабінет" спеціалізований на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань вуха, горла, носа. Дорослих та дітей приймають лікарі-отоларингологи першої кваліфікації, кандидати медичних наук.
  • Патологогістологічне дослідження 100