Перебування в денному стаціонарі в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти
Послуга Ціна
Перебування в стаціонарі з харчуванням (доба) 300
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Ніна
Дуже соромилася ходити в окулярах, думала будуть всі сміятися, навчаюсь в 11 класі, багато працюю з ноутбуком, от і зір став підводити.Нашла в інтернеті ваш сайт, виявилось і у нас є ваш центр. Прийшла і дуже рада, лінзи і оправу підібрали дуже стильні, тепер ходжу як зірка, прикольний образ! Спасибі.
Каміла
Працюю в полі, сталася біда, якась пилинка потрапила у око, промивала водою, не допомогло. Пішла в аптеку купила якісь краплі, спочатку стало легше а потім не могла відкрити око. Чоловік відвіз до вашого центру, лікар мені допоміг швидко, сказав шо треба завжди йти в лікарню а не займатися самолікуванням, бо якщо я й далі продовжувала капати незрозумілі краплі в око, то могла б втратити зір(((( Дякую вашому центру, що допомогли мені.
Коля
Вчора піляли дрова а шматок опилку потрапив в око, не міг водою вимити, дуже боляче. В вашому центрі, дякуючі Богові і вашим спеціалістам мені видалили сміття з ока. Лікар та і весь персонал дуже уважний і ввічливий. Не бував ще в таких гарних центрах. Дякую.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,9
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 11/1
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Кам’янець-Подільському — це відділення мережі сучасних офтальмологічних центрів України, надає медичну допомогу пацієнтам, які мають захворювання ока. Серед лікарів-офтальмологів фахівці вищої кваліфікаційної категорії.
  • Перебування в стаціонарі з харчуванням (доба) 300
Працює з 09:00-18:00