Магнітотерапія в Вінниці (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 2 клініки

Сб
Наталя
Неодноразово зверталася до лікаря Низькошапка Оксана Павлівна. Хочу висловити подяку лікарю за високий професійний рівень, чуйність, уважність та людяність. Усі ці якості , а також висока культура обслуговування та усмішка лікаря допомагають долати хворобу та надихають на 100% одужання. Бажаю лікарю здоров'я, натхнення в роботі та Божої ласки. Дякую клініці "Салютем" за професійний підбір персоналу.
Вікторія
За рекомендацією подруги відвідала гінеколога - Ольгу Анатоліївну. Чудовий спеціаліст! Приємна та уважна ! Там же робила лабораторні обстеження. Приємний персонал. Все спокійно та ввічливо)
Тетяна
Рекомендую нервопаталога Руслана Вікторовича!Гарний спеціаліст та приємна людина. Вдячна йому за допомогу!
Найкращий лікар, який може одразу поставити правильний діагноз та виписати ліки які дійсно допоможуть.
Вінниця вул. Соборна, 46 А
Медичний центр "Салютем" — це багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, в якому пацієнтові надається кваліфікована допомога відповідно до передових медичних стандартів. Прийом пацієнтів в клініці ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам "Салютем" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг, якими можна скористатися в медцентрі.
  • Первинний сеанс транскраніальної магнітної стимуляції 550
  • Повторний сеанс транскраніальної магнітної стимуляції 350