Клінічний аналіз крові у Рівному

7,7
Рівне вул. Княгині Ольги, 10а
Литовсько-український медичний центр "Кардіоліта" співпрацює з однойменною клінікою за кордоном, спеціалізований на діагностиці, терапії та реабілітації серцево-судинних хвороб.
Луїза, 10 січня '17р.

У матері досить давно почалися проблеми із серцем, нещодавно звернулися до «Кардіоліти» і були приємно здивовані. Європейський рівень обслуговування і уся потрібна сучасна апаратура. Робили там дослідження за Холтером, нас консультує досвідчений кардіолог. Чудово, що у нас є така клініка!

• Клінічний аналіз крові
Працює з 09:00-18:00

Клінічний аналіз крові в лікарнях в інших районах Рівного

7,7
Рівне вул. Княгині Ольги, 10а