Видалення сторонніх тіл в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі хірурги
Полтава вул. Степового фронту, 29
Лікувально-діагностична клініка "Центр здоров’я" створена у 1991 році, надає висококваліфіковану медичну допомогу у діагностиці та терапії широкого спектру захворювань у різних напрямках. В штаті лікарні кандидат медичних наук, фахівці вищої, першої та другої категорій. Приймає лікар: Зеленов Олексій Васильович
Василий, 23 лютого '17р.

К Геннадию Ивановичу обращался в прошлом году. Врач удалял мне аденоиды. С тех пор чувствую себя отлично, претензий и жалоб нет. Поэтому хочу рекомендовать Дегтярь Геннадия Ивановича, как опытного хирурга с огромным опытом работы.

Працює з 08:00-19:00
7,4
Полтава вул. Свиштовська, 3
Медична санітарна частина "Нафтахімік" надає медичну допомогу в лікуванні та діагностиці багатьох захворювань по 13 напрямкам. В штаті клініки висококваліфіковані лікарі.
Родина Нестайко, 03 січня '17р.

Користуємося послугами цієї клініки усією родиною. Зручно, що тут можна пройти усі потрібні обстеження та отримати консультацію необхідного спеціаліста. Крім того, у них є свій стаціонар. Умови перебування дуже комфортні, усі робітники клініки уважні та привітні.

Працює з 08:00-17:00