Авторефрактометрія у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Авторефкератометрія (комп`ютерна діагностика зору) 150 грн
Знайдено 5 клінік

Сб
Колядич Тетяна
Рекомендую.
Пилип'юк Орест
Рекомендую!
Михайлшин Денис
Гарні рекомендації. Був на прийомі в окуліста. Отримав відповіді на всі свої запитання з приводу зору. Щиро вдячний
Михальчук Анна
Були на огляді в м,Дубно! Дуже хороший сервіс. Була у офтальмолога- відмінно! Уважно, як слід мене оглянули, дуже приємна лікарка, щиро дякую! Рада, що розказали все, що мене цікавило, виписали хороші ліки, загалом з кабінету офтальмолога я вийшла щаслива і в прекрасному настрої.
8,9
Рівне вул. Василя Червонія, 75
Центр відновлення зору Анатолія Совви входить до розвиненої мережі клінік, спеціалізується на діагностиці, лікування та профілактиці патологій очей. В штаті клініки кваліфіковані фахівці.
8,7
Рівне м. Дубно, провулок Мирогощанський 35
Медичний центр ВІЗІЯ – це сучасний офтальмологічний центр для всієї сім’ї. Окрім діагностичного кабінету лікаря, працює кабінет апаратного лікування зору та відділ оптики. Для лікування та діагностики зору, використовується сучасне та точне обладнання.
  • Авторефкератометрія (комп`ютерна діагностика зору) 150
  • Консультація оптометриста -рефрактометрія (комп`ютерна діагностика) -кератометрія (комп`ютерна діагностика) -візіметрія (визначення гостроти зору) -призначення корекції (окуляри, контактні лінзи) 200
Рівне, м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого 5
5,7
Рівне
Приватна клініка RIVNE ULTRAVISION проводить сучасну комп’ютерну діагностику зору для дорослих та дітей, лікування та профілактику очних хвороб. Пацієнтів приймає лікар вищої категорії кваліфікації.
  • Авторефрактометрія (комп'ютерна діагностика зору) 50
5,3
Рівне вул. Мірющенка, 31
Офтальмологічний центр лікаря Мержиєвської Н.П. пропонує дітям сучасну комп’ютерну діагностику та апаратне лікування хвороб очей, комплексні програми консервативної терапії, ортоптичний кабінет. Провідний фахівець лікар вищої категорії кваліфікації.
  • Авторефрактометрія (комп'ютерна діагностика зору)