Лікарський електрофорез в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі фізіотерапевти
Електрофорез 60
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб
Юрій Петрович-лікар просто супер, правильний діагноз,правильне лікування,дякуємо!!!!
Тетяна
Дякую богу, що звів нас з прекрасним лікарем Маргаритою Володимирівною Девяткіною. Дійсно професіонал своеї справи. Рекомендую .
Діма
Приватна поліклініка "Малятко+" допомогла моїй дитині вилікувати нетримання сечі. Тут працюють спеціалісти вищої категорії, відчувається їх багаторічний дослід. Я від щирого серця вдячний за виконану роботу. При необхідності відвідуємо лише цю поліклініку. Рекомендую.
Ангеліна
З грудною дитиною, не маю можливості з'їздити до лікарні. Мені дуже подобається поліклініка "Малятко+". Вона надає послугу дитячого оздоровчого массажу з елементами гімнастики на дому. Це дуже зручно та практично. Персонал турботливий.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Хмельницький вул. Зарічанська, 11е
Медичний центр "БоМед" надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг в області педіатрії, фізіотерапії. У клініці також приймають вузькі фахівці (гастроентерологи, кардіологи, неврологи, неонатологи, ортопеди, отоларингологи, пульмонологи, ендокринологи), є денний стаціонар.
  • Електрофорез 60
  • Електрофорез ендоназальний 60
Працює з 09:00-19:00
7,7
Хмельницький вул. Вайсера, 12/1
Приватна поліклініка "Малятко+" створена у 2010 році, спеціалізована на обстеженні та лікуванні дітей за різними медичними напрямкам, має першу категорію акредитації за стандартами МОЗ. Висококваліфіковані дитячі лікарі клініки мають багаторічну практику роботи з малюками від народження до повноліття.
  • Лікарський електрофорез
Працює з 09:00-18:00