Сторінка 52. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог
Спеціалізується на лікуванні патологій жіночої репродуктивної системи.
Акушерство-гінекологія, лікар-УЗД
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних патологій. Проводить кольпоскопію, УЗД щитовидної залози, молочних залоз, нирок, передміхурової залози, м'яких тканин та органів малого тазу. Приймає пацієнток з дисплазією шийки матки, молочницею, хламідіозом, мікоплазмозом та іншими захворюваннями.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Київ вул. Межева, 23 Б м.Оболонь1 час 7 мин16м.Мінська1 час 13 мин15м.Сирець1 час 4 мин16
Гінеколог
Лікар займається діагностикою та терапією гінекологічних захворювань. Проводить вишкрібання матки, установку і видалення внутрішньоматкової спіралі. Виконує відеокольпоскопію. Лікує ерозію шийки матки, ендометріоз, кісти яєчників і клімакс. Здійснює ведення вагітних згідно діючих протоколів.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило) р.Солом'янський
Акушер-гінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних патологій. Здійснює прийом дітей з 14 років та дорослих. Виконує встановлення та видалення внутрішньоматкової спіралі, установку контрацептивного кільця. Проводить біопсію шийки матки. Лікує клімакс, ендометріоз, молочницю, вульвовагініт та інші хвороби.
Акушер-гінеколог
Доктор лікує запальні хвороби органів малого тазу та інфекції, що передаються статевим шляхом. Також приймає пацієнток з патологіями шийки матки, тіла матки та ендометрію. Виконує кольпоскопію, пайпель біопсію шийки матки. Консультує з питань планування вагітності.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, мамолог
Київ пр-т Правди 64 А м.Сирець14
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог проводить замісну гормональну терапию, кольпоскопію, кріодеструкцію шийки матки, радіохвильову коагуляцію шийки матки, біопсію шийки матки. Займається лікуванням дисгормональних патологій молочних залоз.
Гінеколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії гінекологічних захворювань. Проводить лазерне омолодження піхви, інтимну контурну пластику великих статевих губ і точки G. Виконує лазерне видалення рубців. Лікує вагініт, ендометріоз, нетримання сечі, ерозію шийки матки і клімакс.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Аліна Олегівна у своїй практиці використовує сучасні методи діагностики та лікування гінекологічних захворювань. Основні напрямки у роботі: діагностика та лікування захворювань шийки матки (ерозія, дисплазія): кольпоскопія, лазерна вапоризація, радіохвильова терапія, конізація шийки матки; діагностика та лікування запальних захворювань та захворювань, що передаються статевим шляхом; обстеження та лікування пацієнтів з порушенням менструального циклу та дисфункціональними матковими кровотечами; введення та видалення внутрішньоматкових контрацептивів; УЗД органів малого тазу, у тому числі в циклах ЕКЗ.