Столиця, медична клініка

7.1
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Київ, пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило)
р.Солом'янський

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції
Медична клініка« Столиця »- це багатопрофільна клініка високого рівня, де діагностику і лікування проводять кваліфіковані фахівці в галузі медицини за всіма медичними напрямками: поліклініка, діагностика (УЗД, рентген, КТ), лабораторно інструментальні обстеження, челюсноліцевая хірургія, стоматологія, імплантологія, пластична хірургія, косметологія. Хірургічний стаціонар (загальна хірургія, ЛОР, ортопедія і травматологія, реконструктивні операції лицьового скелета. Післяопераційна реабілітація, профогляд, медичний огляд, в тому числі спортсменів, дітей та дорослих (всі види оформлення медичної документації), виклик лікаря додому, виклик лікаря в офіс , за місто, організація виїзного профогляду на підприємство.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

Столиця, медична клініка, вартість послуг:

• Нейросонографія + доплерометрія судин головного мозку 750
  • Проба Руф’є 100
  • Плантографія 50
  • ЕКГ амбулаторно (з описом) 250
  • Кольпоскопія 300
  • Вакцинація проти ротавірусної інфекції (Ротарикс) ROTARIX, GlaxoSmith Kline Biologicals S.A., Бельгія 1 300
  • Карта профілактичних щеплень (ф. №063/о) 130
  • Вакцинація проти кашлюку, дифтерії, правця, поліомієліту (Інфанрикс ІПВ), INFANRIX IPV, GlaxoSmith Kline Biologicals S.A., Бельгія 1 800
  • Вакцинація для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент) та поліомієліту адсорбована, інактивована, рідка (Тетраксим), TETRAXIM, Sanofi Paster, Франція 1 200
  • Вакцинація від кашлюка, правця, дифтерії, поліомієліту та гемофільної інфекції (вакцина Інфанрикс 5 (ІПВ+ХІБ), INFANRIX 5, GlaxoSmith Kline Biologicals S.A., Бельгія 1 950
  • Вакцинація для профілактики правця, кашлюку, поліомієліту та захворювань, спричинених гемофільною паличкою Інактивована (Пентаксим), PENTAXIM, Sanofi Paster, Франція 1 600
  • Вакцинація проти кору, краснухи, паротиту (Пріорикс), PRIORIX, GlaxoSmithKline Biologicals S.A., Бельгія 950
  • Вакцинація для профілактики папіломовірусної інфекції та проти раку шийки матки (Церварикс) CERVARIX, GlaxoSmithKline Biologicals S.A., Бельгія 2 000
  • Вакцинація проти вітряної віспи (Варілрикс), VARILRIX, GlaxoSmith Kline Biologicals S.A., Бельгія 1 750
  • Цитологічне дослідження на атипові клітини (зішкріб, мазок на склі) 240
  • Гінекологічні процедури (ванночки, тампони, зрошення) 250
  • Парафінотерапія, з використанням косметики ITALWAX, Італія від 300
  • Консультація косметолога (без процедур) 350
  • Консультація косметолога (без процедур) 250
  • Базовий догляд для всіх типів шкіри (з використанням косметики ACADEMIE, демакіяж, масаж, маска, крем, 40-60хв) 600
  • Масаж обличчя класичний (з використанням косметики ACADEMIE, демакіяж, масаж, крем, 60хв) 400
  • Процедура сяяння з вітаміном С (з використанням косметики SKYENDOR (POWER C), 60хв) 900
  • Ультразвукова чистка обличчя (з використанням косметики ACADEMIE+DR.SPILLER, 60хв) 600
  • Механічна чистка обличчя (з використанням косметики ACADEMIE, 60хв) 600
  • Комбінована чистка обличчя (з використанням косметики ACADEMIE+DR.SPILLER, 90хв) 1 000
  • Консультація лікаря дерматовенеролога 680
  • Повторна консультація дерматовенеролога 480
  • Консультація лікаря дитячого дерматовенеролога 680
  • Повторна консультація дитячого дерматовенеролога 480
  • Хірургічне лікування врослого нігтя 1 500
  • Дерматоскопія 350
  • Видалення одиночних новоутворень шкіри: папіломи, кондиломи, невуси, кератоми, бородавки від 450
  • Кріодеструкція бородавки 350
  • Панч-біопсія 1 800
  • Лікувальна фізична культура (30 хв) 500
  • Гімнастика для суглобів (30 хв) 500
  • Гімнастика при сколіозах, артрозах, радикулітах, порушеннях сну, зору, сечо-статевої системи) 500
  • Відновлююча гімнастика при протрузіях і грижах між хребцевих дисків, 500
  • Масаж від 200
  • Тригерний масаж (30 хв) 500
  • Дитячий масаж ( від народження до 7 років) (30 хв) 500
  • Вісцеральний масаж (живота) (30 хв) 500
  • Міофасциальний масаж ( для зменшення болю; пониження артеріального тиску, 30 хв) 500
  • Загальний лікувальний (антицелюлітний) лімфодренажний масаж 800
  • Промивання порожнини носа по Проетцу, 1 процедура 400
  • Пункція гайморової пазухи 2 200
  • Консультація лікаря дитячого офтальмолога 750
  • Повторна консультація дитячого офтальмолога 480
  • Консультація офтальмолога базова (візіометрія, біомікроскопія, висновок, призначення лікування) 30хв 850
  • Повторна консультація офтальмолога базова (візіометрія, біомікроскопія, висновок, призначення лікування) 30хв 480
  • Огляд лікаря офтальмолога повний (огляд базовий+авторефректометрія, тонометрія та офтальмоскопія очного дна, підбір окулярів) 45хв 680
  • Повторна консультація офтальмолога повний (огляд базовий+авторефректометрія, тонометрія та офтальмоскопія очного дна, підбір окулярів) 45хв 480
  • Періметрія 400
  • Тонометрія 150
  • Офтальмоскопія 200
  • Консультація лікаря педіатра 680
  • Повторна консультація педіатра 480
  • Заняття з дітьми з особливими потребами (аутизм, ДЦП, гіперактивність, затримка у розвитку, 30 хв) 500
  • Урок раннього розвитку для молодих мама та їх маленьких дітей 1 000
  • Медичний педикюр частковий (нігті) 450
  • Медичний педикюр частковий (стопа) 450
  • Манікюр + педикюр 850
  • Ще...
  • Консультація реабілітолога базова (структурна та функціональна діагностика, висновок, складання програми реабілітаційних заходів, 30 хв) 550
  • Повторна консультація реабілітолога базова (структурна та функціональна діагностика, висновок, складання програми реабілітаційних заходів, 30 хв) 500
  • Повторна консультація реабілітолога базова ( функціональна діагностика, висновок, коригування програми реабілітаційних заходів, 30 хв) 500
  • Міофасціальний реліз (30 хв) 500
  • Повторна консультація хірурга 480
  • Консультація лікаря дитячого хірурга 680
  • Повторна консультація дитячого хірурга 480
  • Перев'язка 400
  • Хірургічне лікування новоутворень м’яких тканин (атероми, ліпоми та ін) І ступеня складності 2 400
  • Зняття швів від 250
  • Накладання кілець Дельбе 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Максим
Во время катания на коньках, подвернул ногу. Обратился в Столицу, здесь мне сделали рентген и наложили повязку. К счастью все обошлось. Спасибо!
Записывала сюда отца к кардиологу. Покупала полный пакет. Очень удобно. Комплексное обследование показало существенные проблемы с сердцем. Сейчас отец проходит лечение.
Ирина Сергеевна
К невпропатологу записалась, потому что мучали головные боли. После курса лечения, все прошло. Огромная благодарность.
Марина Егоровна
В Столице не раз пользовалась услугами врачей. Последний раз делала отбеливание зубов. Мне нравится, что в этой клинике принимают врачи различных направлений и можно сразу сдать анализы.
В этой клинике работает отличный детский массажист. Рекомендую обратиться, если у ребенка есть проблемы по неврологии.
У Марины Николаевны сейчас проходим лечение. Угревая болезнь у сына просто замучала. Надеемся на скорейшее выздоровление.
Мирон
В этой клинике мне помогли возобновить работу кисти. Когда неудачно упал, видно было растяжение связок или сильный ушиб. Врач назначил лечение и рассказал, как постепенно разрабатывать сустав.
Александр
Каждый год делаю тут флюорографию, так как живу в пешей доступности. Очень удобно. Не люблю городские поликлиники.
Николай
Сдавал здесь ПЦР тест на коронавирус, очередей не было. Спасибо за оперативность.
Андрей
Особая благодарность Василию Анатольевичу за то, что удалил мне два зуба мудрости. Это было сложно, но не критично больно.
11.03.2017
Лікувалися у лікаря в минулому місяці всією сім'єю, дуже вдячні їй за професіоналізм, чуйність та сучасний підхід до вирішення проблеми. На днях знову звернулися до неї, велике їй спасибі за допомогу і підтримку! Рекомендую фахівця!
Леонид
Лікар одразу відповіла на мої запитання. Видно що професіонал своєї справи. Тут же порадила що робити, щоб ефективно покращити стан дитини. Комплексно підійшла до вирішення проблеми. Загалом мені все сподобалося. Рекомендую!
03.03.2017
Лікар дуже приємна і уважна. Знайшла контакт з дитиною. Відразу розписала ефективне лікування для доньки. Вже є значне поліпшення (пройшло всього 4 дні). Буду продовжувати спостереження та лікування під керівництвом цього фахівця.
Лікар дає хороші поради, відчувається великий досвід за плечима. Відноситься професійно до клієнта. Не нав'язує додаткових процедури, та не завищує ціну за послуги. До нього я буду ходити стовідсотково ще. Безперечно рекомендую!
Все сподобалося, дуже уважний лікар. Надзвичайно добре, та з усім розумінням суті моєї проблеми, поставилася до мене. Дала свої контакти. Після прийому можна зв'язатися з лікарем. Призначене лікування ефективно допомагає. Все чудово.
Волобуева
Відмінний лікар! Все докладно розповіла, відповідала на всі запитання з приводу мого здоров'я. Приємна і ввічлива. Направила до інших фахівців. Дуже вдячна за повний, якісно проведений огляд та надані рекомендації. Все на найвищому рівні!
Іванна
Дуже фаховий та уважний спеціаліст. Спочатку все ретельно оглянула, а потім зрозуміло мовою проконсультувала. Порадила оптимальний шлях лікування. Все дуже коректно, спокійно та обізнано. Справжній лікар! Дуже рекомендую!
Егорова
Лікар дуже уважна, відразу знайшла підхід до дитини. Всі скарги вислухала, зробила детальний огляд дитини, дала рекомендації та призначила лікування. Залишилися дуже задоволені роботою фахівця. Неодмінно прийдемо ще! Рекомендую!
Владистав
Дуже задоволена сервісом, хороший лікар. Спокійний, інтилегентний, виважений. Отримала масу задоволення від прийому. Побільше б таких спеціалістів. Все пояснив дуже зрозуміло. Лікування ефективне та не дороговартісне. Дякую!
Стелла
Сподобалося ставлення до пацієнта, в порівнянні з нашими поліклініками, це небо і земля. Уважність та кваліфікація хороші. Це не перший лікар до якого я йду на консультацію, зі своєю проблемою. Але такого прийому як в нього, ще не було. Дякую!
Лікар дуже досвідчений і професійний. Видно, що розбирається в своїй справі, не призначить ліків без потрібних аналізів і не до кінця розібравшись у причині стану. Уважно слухає, ставить багато питань, щоб розібратися в проблемі.
Тимур
Цей спеціаліст мене у всьому влаштовує. І як фахівець, і як людина, вона просто чудова! На огляді спілкувалися як давно знайомі подруги, у невимушеній та доброзичливій обстановці, зовсім не відчувалося що на консультації у лікаря. Дякую
Ада
Мені дуже сподобався фахівець! Все докладно, чітко і зрозуміло пояснила. У мене залишилися лише позитивні враження після прийому лікаря. Детальне обстеження, призначене лікування допомогло швидко. Надалі звертатися лише до неї.
Есения
Дуже уважний, приємний лікар. Добре нас оглянула, вислухала, призначила обстеження та лікування. Дитина не плакала, із задоволенням дався дався провести обстеження. Також, лікар, надала нам корисні поради. Ми задоволені. Велике спасибі.
01.05.2017
Лікар мені дуже сподобався, з моєї точки зору дійсно професіонал своєї справи. Лікар швидко знаходить підхід до пацієнта і визначає, що необхідно для ефективної терапії хвороби. Після прийому почуваюся значно краще. Щиросердечне Дякую!
Дуже хороша як фахівець, вона все знає. Уважно подивилася і розповіла. Я дуже задоволені залишилися прийомо. Все діагностувала швидко та безпомилково. Призначене лікування ефективно допомогло дитині. Рекомендую! Прийдемо ще!

Лікарі клініки Столиця, медична клініка

• Терапевт
  • Травматолог
очистити

Пропозиції клініки

Комплексні пакети обстеження у гінеколога в клініці Столиця
Це має знати кожна дівчина. Час від часу ми згадуємо про те, що час сходити до гінеколога, пройти плановий огляд і вкотре переконатися, що все гаразд. Нам рекомендують це робити раз на півроку, але як часто ми збираємось і йдемо? Подумайте про це. Подумали й ми. Наша клініка запрошує Вас на комплексне обстеження у гінеколога за акційною ціною!
Придбати

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
Еврімед — це сучасний діагностичний центр, що спеціалізується на електропунктурному дослідженні організму. Кваліфіковані фахівці завдяки впливу на активні точки оцінюють загальний стан органів та систем, включаючи їх функціональний стан. Всього за 2 години пацієнт отримує інформацію про свій організм, без додаткового втручання. Ця дія дозволяє значно скоротити тимчасові витрати і виключити дискомфорт в процесі обстеження.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — це клініка вертебрології і нейроортопедії, яка займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань хребта. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, аналогів якому не існує.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
MyDerm на Подолі — це сучасна клініка, що спеціалізується на діагностиці шкірних захворювань, що лідирує в області діагностики раку шкіри. Профільні вузькопрофільні фахівці, сучасне обладнання.