Про проект Likarni.com

Проект Likarni.com — безкоштовний сервіс запису до лікаря в Україні.
На сайті розміщена перевірена інформація, надана приватними клініками, приватними лікарями і медичними установами.

Відвідувачі сайту можуть знайти спеціаліста або клініку в каталозі Likarni.com. У нашому списку клінік і лікарів представлені всі чинні діагностичні медичні установи, приватні клініки широкого профілю та медичні лікарські кабінети, а також працюючі у цих установах лікарі. Сервіс працює у всіх великих містах України. Ви можете ознайомитися з повним переліком послуг та обстежень в клініках, з якими співпрацює компанія ТОВ ЛІКАРНІКОМ. Зручний покажчик дозволяє швидко обрати необхідну процедуру або записатися на консультацію спеціаліста. Ви можете обрати оптимальний за ціною, місцем розташування, спектру послуг та індивідуальних переваг варіант. Запис до кабінету діагностики чи клініки можливий в онлайн-режимі. Для зручності пацієнтів в анкеті кожного медцентру вказані адреса, режим і графік роботи, віддаленість від метро, ​​ціни, відгуки пацієнтів.

З кожною клінікою або лікарем приватної практики у нас укладений договір про співпрацю.

Критерії достовірності інформації:

• Інформація про клініки та спеціалістів розміщена, надана і перевірена адміністрацією приватних медичних установ і окремими фахівцями, згідно з договорами співпраці між ТОВ "ЛІКАРНІКОМ" і приватними клініками України.
  • Розміщена інформація щомісяця перевіряється, актуалізується представниками клінік і проходить редакторську перевірку на порталі.
  • Всі відгуки проходять постмодерацію.
  • Ми не допускаємо до публікації відгуки, які безпідставно ганьблять репутацію лікарів України та дотримуємося філософії, що будь-який користувач має право на якісне медичне обслуговування, а будь-який лікар має право на захист своєї честі та гідності. На нашому порталі ви не знайдете неперевірених і непідтверджених відгуків. Якщо Ви виявите такий, пишіть на пошту [email protected]. На порталі публікуються відгуки тих пацієнтів, що були записані через портал Likarni.com.
  • Додаткова інформація на сайті перевіряється редакторським колективом, до якого входять лікарі Києва: гінекологи, флебологи, проктологи, урологи, терапевти, педіатри, діагности, гастроентерологи, ендокринологи, хірурги та інші. Інтерв'ю з багатьма з них розміщено в розділі статей.

У нашому контакт-центрі працюють професійні медики та консультанти, завдання яких визначити потреби клієнта і запропонувати найкращі варіанти запису до фахівця згідно з індивідуальними перевагами користувача.

Як працює сервіс запису до лікарів і в клініки Likarni.com

Ви вибираєте лікаря, клініку або діагностичний центр і записуєтеся на прийом через форму онлайн-запису, форму зворотного дзвінка або за допомогою спеціалістів нашого контакт-центру.

У тому випадку, якщо Ви не можете визначитися з лікарем або клінікою, обрати необхідного спеціаліста або сумніваєтеся в тому, який фахівець Вам потрібен, наші оператори підкажуть і підберуть найкращий варіант, персоналізований для кожного клієнта.

Після запису Вам прийде смс-повідомлення, в якому буде вказані час запису, адреса та назва установи, де на Вас чекатимуть.

Система рейтингів і оцінок на проекті

Окремо про систему рейтингів оцінювання клінік. Рейтинг формується, виходячи з 4-х критеріїв:

• Основний критерій — це середня для користувача оцінка. ВАЖЛИВО! Враховується тільки оцінка від користувача, який підписався через наш сервіс запису. Позитивні і нейтральні відгуки не шкодять репутації клініки і публікуються в напівавтоматичному режимі, проходячи спам-модерацію, проте навіть сотня позитивних відгуків не перекривають внеску одного негативного, якщо він "підтверджений" і опублікований. У нас є регламент розгляду негативних відгуків, який передбачає відправлення відгуку нашим партнерам в клініці. За нашим запитом ми отримуємо аргументовану відповідь від тих спеціалістів, кому було поставлено негативний відгук, оскільки вважаємо, що негативний відгук вимагає аргументів обох сторін. За всіма відгуками, які не опубліковані на сайті Ви можете отримати відповіді у Адміністрації Likarni.com. У такому режимі було вирішено понад 1000 проблемних моментів і усунені конфлікти між пацієнтами і лікарями.
  • Другий критерій — це наявність записів в клініку за останні 30 днів. Чим частіше відбувається запис і вище попит на послуги клініки за відсутності негативних оцінок, тим вище у клініки рейтинг.
  • Третій критерій — це повнота інформації, яку надала клініка або спеціалісти: актуальність і вартість наданих медичних послуг, актуальність інформації про лікарів клініки, фотографії інтер'єру і екстер'єру, фотокопії ліцензій.
  • Четвертий критерій — це ставлення клініки до клієнтів від Likarni.com. Якість і швидкість обслуговування, конгруентність представників адміністрації та медичного персоналу наших партнерів.

Likarni

Відгуки користувачів, які відвідали лікарів завдяки сервісу записи Likarni.com, допоможуть кожній людині вирішитися з приводу вибору необхідної клініки, послуги або спеціаліста.

Сайт Likarni постійно поповнюється новими даними, а існуюча база оновлюється. Це необхідно для підтримки актуальності наданої інформації. Ми робимо все, щоб бути зручним СЕРВІСОМ для Споживача та надавати правдиву інформацію в доступному стилі. Наша команда допомагає у встановленні комунікацій між пацієнтами з одного боку і приватними лікарями і клініками з іншого.

Наша місія

Турбота про кожного клієнта! Наша мета - здоров'я кожного пацієнта!

Від засновника

У медичній сфері наша команда працює з серпня 2013 року. У сфері IT-технологій наш досвід більше 11 років. Сьогодні у компанії Likarni.com працює 40 співробітників, і всі ми робимо сервіси для Вас.

В Україні існує сучасна медицина, існує якісне медичне обслуговування, і наша мета зробити її доступною. Приватна медицина розвивається швидкими темпами в нашій країні, і ми з радістю беремо участі в її розвитку і вдосконалення.

Пишіть свої зауваження з приводу роботи сервісу, з приводу якості обслуговування [email protected], висловлюйте свої думки про медицину і медичній сфері в Україні. Радий буду обговорювати з Вами нові трансформації медичного ринку.

ЛИКАРНИКОМ

Міцного Вам здоров'я!

Додаткова корисна інформація

• Наші контактні дані тут.
  • Інформація для клінік та партнерів на сторінці.
  • Наші вакансії для тих, хто хоче до нас приєднається дивитися тут.