Контакти

Для оформлення попереднього запису на прийом в обрану клініку, медичний центр також звертайтеся за номером: +38 (044) 587-53-77. Ви можете залишити свій номер телефону, з вами зв'яжуться наші консультанти call-центру. Телефонна довідкова служба працює з с 8-00 до 20-00 c понеділка по п'ятницю, без перерви. Графік роботи на вихідні дні: субота — 9-00 - 17-30, неділя — 10-00 - 16-00. Консультанти нашого сall-центру оперативно надають інформацію про будь-який медичний центр, клініку.

Знайти нас і надсилати кореспонденцію ви можете за адресою: м. Київ, вул. Олени Пчілки, 5, оф. 270.

Якщо у вас виникли зауваження з приводу роботи інтернет-сервісу likarni.com, надсилайте свої звернення на пошту [email protected]. Ми будемо раді удосконалюватися з урахуванням ваших порад і рекомендацій!

Працюючи для вас, ми забезпечили всі необхідні умови для комфортного підбору діагностичного центру, клініки і здійснення запису на прийом до лікаря. Тепер вам не потрібно витрачати час даремно або брати відгул лише для того, щоб знайти потрібну клініку і записатися на прийом. Завдяки сервісу likarni.com процес від початку пошуку клініки до отримання медичної допомоги став більш простим і доступним кожному!

Реквізити ТОВ ЛІКАРНІКОМ

Ідентифікаційний код юридичної особи: 41165658

Юридична адреса: г. Киев, ул. Олени Пчілки, 5, оф. 270-2 (з позначкою для ЛІКАРНІКОМ)

Дата і номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та цивільних формувань: 21.02.2017, 1 480 102 0000 072301

• Відділ по роботі з медичними установами: Анна Лотоцька, телефон +38 (044) 587-53-77;

Ми в соціальних мережах