Діагностичні центри Києва на м.Харківська

Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 600 грн.
МРТ головного мозку (голови) 1750 грн.
Рентген зуба 180 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 900 грн.
КТ щелепи 510 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1300 грн.
Фолікулометрія 300 грн.
Знайдено 52 клініки

Вікторія Федік
Сьогодні відвідала клініку Люмі Дент. Мене прийняв лікар Никонюк Тарас Вікторович з приводу фіксації коронки. Мені дуже сподобався лікар
Маргарита Дідовець
Не вперше лікуюся в клініці Люми-Дент на Позняках. Завжди приємне враження. Хочу висловити подяку лікарю Никонюку Т.В. за швидке вирішення моєї проблеми, вставили коронки на зуби.
Любов Мазур
Відколовся зуб, необхідно було терміново вирішити, мені максимально швидко знайшли час і записали до Никонюка Тараса Вікторовича, в той же день моя проблема відмінно була вирішена. Записалася на подальше лікування. Дуже задоволена результатом та атмосферою, рекомендую.
Ольга Зубкова
Прохожу лікування у лікаря Никонюка Тараса Вікторовича. Дуже ввічливий та уважний лікар. Поставили коронки на кутні зуби
Роман Матвієнко
Хочу подякувати лікарю Никонюк Тарасу Вікторовичу - сьогодні поставили коронки на проблемний зуб. Все чудово! Рекомендую!
Андрій
Мої зуби були у критичному стані, а зараз я в процесі встановлення коронок разом з ортопедом Никонюком Тарасом Вікторовичем
Сеть клиник Люми-Дент
Акції
Київ вул. Анни Ахматової, 14-А
м.Позняки24 18 м.Осокорки39 13 м.Харківська27 14
"Мережа клінік "Люмі Дент" - найкраща мережа стоматологічних клінік в м. Київ. В своїй роботі ми використовуємо лише найкраще стоматологічне обладнання відомих світових виробників Європи та США. Лікування в клініках завжди проходить комфортно та безболісно завдяки сучасним методам знеболення, такими як комп'ютерна анестезія STA, седація закисом азоту та...
Влад Кисленко, 27 апреля '24г.

Рекомендую Люмі Дент на Позняках, залишитесь задоволені. Особлива вдячність лікарю Охременко В.О. Було зроблено все можливе, щоб зберегти мій зуб. Дуже дякую за відмінну роботу

• Рентген зуба 170
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 290
  • КТ щелепи 610
  • КТ щелепи 610
  • КТ щелепи 720
8,5
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу)
м.Харківська32 7 м.Бориспільська21 4
Діагностичний медичний багатопрофільний центр "ОкКлінік" спеціалізується на комплексному обстеженні пацієнтів з використанням сучасних методик та обладнання вищего класу. До послуг пацієнтів лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом: кардіолог, невропатолог, гастроентеролог, ендокринолог, терапевт, нефролог, хірург.
  • Моніторинг ЕКГ по Холтеру (24 години) 1 300
  • Моніторинг ЕКГ по Холтеру (48 годин) 2 100
  • Моніторинг ЕКГ по Холтеру (3 доби) 2 700
  • Моніторинг ЕКГ по Холтеру (7 діб) 4 700
  • Термінова розшифровка ЕКГ по Холтеру 800
8,4
Київ вул. Ревуцького, 5 А
м.Харківська6 м.Дарниця м.Позняки
Поліклініка "Інго" на Ревуцького - сучасна багатопрофільна клініка для дітей та дорослих. В поліклініці "Інго" ви можете пройти консультації лікарів, УЗД, здати аналізи, а також заключити декларацію із сімейним лікарем або педіатром, пройти курс лікувального масажу.
  • УЗД артерій нижніх кінцівок 863
Био Плюс
8,3
Київ пр-т Миколи Бажана, 30
м.Харківська11 7 м.Позняки12 2
Багатопрофільний медичний центр "Біо Плюс" спеціалізується на проведенні різного роду діагностичних методів обстеження пацієнта з подальшою консультацією лікаря. Прийом ведуть педіатр, терапевт, сімейний лікар, кардіолог, ЛОР, дерматовенеролог, невропатолог, гематолог, ревматолог, хірург, імунолог-алерголог та ін.
  • УЗД серця (трансторакальна ехокардіографія) 900
  • Ультразвукове дослідження кульшових суглобів (один суглоб) 400
  • Ультразвукове дослідження кульшових суглобів (пара) 600
  • УЗД органів черевної порожнини та нирок 750
  • УЗД органів черевної порожнини 750
Київ просп. Миколи Бажана, 30
м.Харківська6 4 м.Позняки18 7
Центр МРТ діагностики та реабілітації "Нейромед" спеціалізується на двох основних напрямках – МРТ діагностиці та реабілітації. МР діагностика представлена новим магнітно-резонансним томографом - Siemens Sempra 1,5 Тесла. Даний томограф є "золотим стандартом" в МРТ діагностиці та дозволяє виявити серйозні захворювання на ранніх стадіях. Реабілітація...
  • МРТ (магнітно-резонансна томографія) 150
  • МРТ дослідження головного мозку 1 750
  • МРТ ділянки мосто-мозочкових кутів, внутрішніх слухових проходів, прицільна візуалізація черепних нервів задньої черепної ямки та оглядове обстеження головного мозку 1 850
  • МРТ гіпофізу (селлярної області) та оглядове обстеження головного мозку 2 650
  • МРТ орбіт, зорових нервів, хіазми та оглядове обстеження головного мозку 2 750
Київ вул. Драгоманова, 17 , Позняки
м.Харківська21 5 м.Позняки18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
  • УЗД - факт вагітності 500
Сеть клиник Viva
Акції
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харківська36 8 м.Позняки46 9 м.Вирліца41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування.
  • Комп’ютерна електроенцефалографія (ЕЕГ) 1 090
  • Комп’ютерна реовазографія кінцівок (нижніх або верхніх) 790
  • Комп’ютерна реоенцефалографія (РЕГ) 890
  • Спірографія 490
  • Спірографія з функціональними пробами (вентолін) 790
Дитина
Київ пр-т Алішера Навої, 1 , Дарниця
м.Дарниця34 11 м.Харківська36 11
Дитячий медичний центр "Дитина" розпочала свою діяльність в 1996 році, спеціалізується в сфері педіатрії, виконує всі види діагностичних і лікувальних послуг.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) із розшифровкою 300
  • Нейросонографія от 350
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) 250
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 150
  • УЗД кульшових суглобів 400
Київ вул. Анни Ахматової, 7/15
м.Харківська25 5 м.Позняки24 7 м.Вирліца37 7
Діагностичний центр "Телекардіо" надає послуги функціональної (ЕКГ), ультразвукової та дуплексной діагностики для точної постановки діагнозу.
  • Подійний моніторинг ЕКГ 2 тижні 1 500
  • Подійний моніторинг ЕКГ 1 мiсяць 2 000
  • Моніторинг ЕКГ по Холтеру (24 години) 800
  • Моніторинг ЕКГ по Холтеру (48 годин) 1 200
  • Моніторинг ЕКГ по Холтеру (72 години) 1 500
Астра Дент
Київ ш. Харківське, 152
м.Харківська31 4 м.Вирліца31 9 м.Бориспільська32 8
Клініка Astra Dent (Астра Дент) — це спеціалізований медичний центр, в якому проводиться лікування стоматологічних проблем. Фахівці клініки стажувалися за кордоном.
  • Ортопантомограма для пацієнтів інших медзакладів 360
  • Рентгенівський знімок 180