Сторінка 19. Урологи в Києві

Олег
Спасибо за назначенное лечение!
17 серпня '16 г.
Сергей
Огромное спасибо за вложенный труд в мое лечение!
31 травня '16 г.
Андрей
Грамотный врач, адекватное лечение. Рекомендую.
17 липня '16 г.
Дмитрий
Молодой, но очень грамотный спец. Есть с чем сравнить. Сделал мне операцию на рецидив. Вывел из болезни полностью. Рекомендую
23 травня '17 г.
Василий Н.
В лице Александра Анатольевича нашел понимающего человека и превосходного специалиста. Для меня то, что он смог меня вылечить, - что-то похожее на чудо. Безмерно благодарен!
11 січня '17 г.
Андрій
Звертався до лікаря з проблемами сечового міхура. Вдячний за допомогу. Зараз я почуваюся добре. Завдяки лікуванню налагодилось життя.
03 січня '17 г.
Педіатр
Сімейний лікар
21 рік досвіду
Терапевт
Чому я працюю лікарем? Відчуваю безмежно приємні емоції, коли мої знання і вміння у сфері медицини допомогли людині.
Консультація Тільки онлайн - 350
Педіатр, неонатолог
Гоман Інна Олександрівна - лікар-педіатр вищої категорії, неонатолог другої категорії. Лікар здійснює підтримку вагітних, консультує з питань догляду за новонародженими і грудного вигодовування. Лікує хвороби, які з'являються в ранньому віці у дітей, дихальної системи та алергічні захворювання. Проводить профілактичні огляди, та ведення дітей з 0 місяців до 18 років.
Терапевт
Про дану професію мріяла із дитинства. Найважливішим у своїй роботі вважаю розуміння пацієнта про свій діагноз та лікування, що максимально намагаюсь донести при ведені пацієнтів. Адже, чим краще пацієнт розуміє свій стан, тим ефективніше лікування та вища довіра до лікаря.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-06-02
Сімейний лікар, інфекціоніст
Записатися на прийом3 онлайн записи
Уролог, лікар УЗД
Викликати лікаря додому
Доктор займається лікуванням захворювань сечовидільної системи та інфекцій, що передаються статевим шляхом, виконує різні процедури, в тому числі: бужування уретри, видалення гострих кондилом, масаж передміхурової залози і т.д. Проводить лікування імпотенції, еректильної дисфункції.
Сімейний лікар
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань. Здійснює профілактичні огляди. Розшифровує результати ЕКГ. Приймає пацієнтів із ГРВІ, бронхітом, риносинуситом, артеріальною гіпертензією, панкреатитом, холециститом, радикулітом, невралгією та іншими патологіями.
Уролог, УЗИ-фахівець
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням урологічних захворювань хірургічними та консервативними методами. Виконує операцію з видалення водянки яєчка, протезування яєчка та операцію Мармара при варикоцеле. Проводить чоловічу цистоскопію, радіохвильове або лазерне видалення кондилом, папілом промежини або зовнішніх статевих органів.
Записатися на прийом2 онлайн записи