Сторінка 5. Діагностичні центри Києва

Знайдено 690 клінік

Сб Нед Цілодобово
Бакуновський Андрій Олександрович
Це не просто лікар, це Шерлок Холмс від медицини. Дякую!
Карина
Была у нескольких врачей сразу, все понравилось. Теперь прохожу здесь лечение. Рекомендую.
Юрій
Привітна та доброзичлива. Після того як вона закінчила своє пояснення, лікар сама запитала чи немає у мене питань. Що особливо сподобалося, адже це говорить про те що лікар прагне максимально донести інформацію до пацієнта. Рекомендую!
Эдуард
Спеціаліст ретельно нас оглянула. Поставила діагноз. Призначення доступні за ціною, та ефективні. Приємна, уважна, все показала, розповіла, відповіла на всі питання, які нас цікавили. Просто золото а не лікар. Рекомендую!
Гусак Виталий Витальевич
Я очень благодарен врачу Вадиму Николаевичу Харитончуку, за оказанную помощь в лечении моей болезни (хронический простатит) и проделанной операции. Мое состояние стабильно и тот дискомфорт который я ощущал до лечения преодолен. Моя оценка профессиональной работы этого врача - отлично.
Специалист высшего уровня, Рекомендую
Київ вул. Івана Крамського, 9
м.Житомирська12 5 м.Святошин21 10
Oxford Medical Ilaya — це сучасний медичний центр з великим відділенням репродуктивної медицини, а також поліклінікою для дорослих та денним стаціонаром. Тут встановлено нове діагностичне та лікувальне обладнання експертного класу.
  • Ректороманоскопія 500
  • Аноскопія 350
  • Кольпоскопія розширена 400
  • Гістероскопія діагностична (без вартості анестезії) 5 500
  • Гістероскопія лікувальна (без вартості анестезії) 9 000
Київ, м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)
Київ, вул. Оболонська Набережна 1, корпус 2
м.Оболонь 36 7 м.Почайна 35 11
Київ бул. Вацлава Гавела, 4
м. Берестейська22 9 м.Шулявська30 8
Багатопрофільна клініка "Гіппократ" заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
  • УЗД серця (ехокардіографія) 950
  • Фото при УЗД 15
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 230
  • Ректороманоскопія 400
  • УЗД нижніх кінцівок (вени) 550
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м.Почайна9 4 м.Оболонь22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • Відеоколоноскопія 2 640
  • Колоноскопія з анестезією (медикаментозний сон) 4 665
  • Відеобронхоскопія 1 540
  • Бронхоскопія з анестезією (медикаментозний сон) 3 450
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія 1 630
СДС
Київ вул. Дегтярівська, 17 В
м.Лук'янівська8 2 м.Політехнічний інститут22 10
Спеціалізований діагностичний центр "Сучасні діагностичні системи" займається всебічним скануванням внутрішніх органів для визначення причини захворювань. Основні послуги — ультразвукова діагностика, магнітно-резонансна томографія, комп`ютерна томографія.
  • МРТ грудного відділу хребта до та з контрастуванням 2 900
  • МРТ попереково-крижового відділу хребта 1 500
  • МРТ попереково-крижового відділу хребта до та з контрастуванням 2 900
  • МРТ крижів та куприка 1 500
  • МРТ крижів та куприка до та з контрастуванням 2 900
Акції
Київ вул. Гната Хоткевича 8
м.Чернігівська5 1
Медичний центр "Лікар і я" - це клініка сімейної медицини. Співпрацює з НСЗУ (первинна-вторинна ланка медичної допомоги), можливо заключити декларації, на базі відділення знаходиться власна, сучасна лабораторія. У медичному центрі надаються консультації вузькопрофільних спеціалістів: лікарі загальної практики-сімейної медицини, терапії, наркології,...
  • УЗД органів малого тазу транс-абдомінальне 580
  • УЗД органів малого тазу трансвагінальне 600
  • Комплексна ехокардіографія 700
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), без нирок 650
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка, нирки) 700
8,2
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення)
м.Вокзальна38 8 м.Олімпійська45 13
На базі Київської міської КЛ №4 працює центр комп'ютерної томографії "Вітаком Діагностика". Діагностика проводиться із застосуванням обладнання преміум класу, що дозволяє гарантувати низьку ступінь опромінення, високу якість отриманих зображень. Саме сканування і друк знімка займає 15 хвилин.
  • Додаткове контрастування при перевищенні ваги понад 100 кг 500
  • УЗД органів черевної порожнини з визначенням портального кровотоку 470
  • МРТ 3 відділи хребта 4 500
  • МРТ головного мозку (голови) 1 900
  • Запис УЗД на диск 30
Київ вул. П. Полуботка, 52
м.Чернігівська4 8 м.Лісова13 6
Клініка "Докос Медікал" - медичний заклад експертного рівня, клінічна база кафедр НМУ. Лікарі клініки - кандидати наук в області медицини, фахівці вищої категорії, які застосовують кращі західні стандарти лікування. Серед провідних напрямків роботи - патронат пацієнтів кардіологічного профілю, консультативний прийом лікарів різних спеціальностей,...
  • УЗД органів малого тазу трансвагінально (GE Logiq F6) 520
  • УЗД органів малого тазу трансабдомінально (GE Logiq F6) 450
  • Добове моніторування ЕКГ з аналізом ритму дихання 1 100
  • Добове моніторування ЕКГ та АТ 1 200
  • Добове моніторування ЕКГ та АТ двома способами, SpO2 та ритму дихальних рухів 3 100
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В , Шулявка
м.Шулявська5 2
ВВ Клініка — це сучасний медичний центр, де приймають лікарі різних спеціалізацій, такі як гастроентерологи, хірурги, сімейні лікарі, кардіологи, отоларингологи, невропатологи, терапевти, ортопеди-травматологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи і пластичні хірурги.
  • Колоноскопія 2 400
  • УЗД органів черевної порожнини (печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки) 550
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) та позаочеревинного простору (нирки, наднирники) 600
  • УЗД жовчного міхура (без визначення функції) 380
  • УЗД жовчного міхура з функціональним навантаженням 480
Cеть медцентров "Академия вашего здоровья"
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська)
м.Чернігівська7 1 м.Лісова19 9 м.Дарниця21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" з 2012 року займається діагностикою та лікуванням за 18 напрямами. У штаті центру 19 лікарів вищої та першої категорій.
  • УЗД лімфовузлів (одна група) 400
  • УЗД жовчного міхура та печінки 370
  • УЗД колінних та плечових суглобів 540
  • Доплерографія аорти 500
  • Доплер судин (артерії або вени) верхніх кінцівок 550
Сеть клиник "Полі-клініка"
Київ б-р Дарницький, 5 , Дарниця
м.Дарниця9 11 м.Чернігівська17 6
Багатопрофільний медичний заклад "Поліклініка на Дарницькому бульварі" пропонує своїм пацієнтам практично всі види амбулаторного лікування. У разі необхідності організовується лікування в клініці "Меділенд".
  • Ректороманоскопія 275
  • УЗД колінного суглоба 500
  • УЗИ сердца 800
  • УЗД нирок 500
  • УЗД сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур, передміхурова залоза, об‘єм залишкової сечі) 440