Хірургічне та лазерне лікування глаукоми в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Знайдено 2 клініки

Кешов А.
Подобрали линзы. все по высшему разряду, молодцы
27 декабря '20 г.
Олена Р.
Час від часу відвідую офтальмолога. I це обов’язково Ірина Анатоліївна. Вона і обстеження проведе, і проконсультує, як попередити погіршення зору. Приємна, ввічлива людина та гарний лікар.
25 февраля '19 г.
Марiя Iванiвна
Вдячна Катеринi Василівнi за допомогу у лiкуваннi катаракти, психологiчну підтримку та її велику людянiсть. Це грамотний спецiалiст, до того ж спілкуватися з нею одне задоволення.
04 марта '19 г.
Ніна
Дуже соромилася ходити в окулярах, думала будуть всі сміятися, навчаюсь в 11 класі, багато працюю з ноутбуком, от і зір став підводити.Нашла в інтернеті ваш сайт, виявилось і у нас є ваш центр. Прийшла і дуже рада, лінзи і оправу підібрали дуже стильні, тепер ходжу як зірка, прикольний образ! Спасибі.
21 марта '18 г.
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 11/1
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Кам’янець-Подільському — це відділення мережі сучасних офтальмологічних центрів України, надає медичну допомогу пацієнтам, які мають захворювання ока. Серед лікарів-офтальмологів фахівці вищої кваліфікаційної категорії.

Хірургічне та лазерне лікування глаукоми в лікарнях в інших районах Хмельницького

Хмельницький вул. Толстого, 7
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію. Приймає лікар: Антонюк Богдан Ігорович