МРТ (магнітно-резонансна томографія) в Хмельницькому

МРТ внутрішнього вуха та мосто-мозочкового кута спеціалізоване 1300 грн.
МРТ внутрішнього вуха та мосто-мозочкового кута спеціалізоване з контрастом 2600 грн.
МРТ головного мозку та внутрішнього вуха й мосто-мозочкового кута спеціалізоване 1750 грн.
МРТ головного мозку та внутрішнього вуха й мосто-мозочкового кута спеціалізоване з контрастом 2700 грн.
МРТ головного мозку та МРТ ангіографія судин голови та шиї 1950 грн.
Знайдено 2 клініки

Сб
Звертався у цю клініку до самого Пілюйка і дуже задоволений його консультацією. Справа в тому, що до того я був у декількох ортопедів і нейрохірургів . Ті тільки знімки МРТ дивляться і зразу рекомендують операцію. А Вячеслав Віталійович уважний і розсудливий, не спішить з висновками - подивився і знімки і мене оглянув, потім попросив ще свого невролога подивитись і разом обговорили мою проблему, розписали лікування і потім я приходила повторно і спостерігали за динамікою. Так треба працювати всім лікарям. Якщо вже взяли гроші, то відпрацьовувати як слід
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76
Медичний центр "Ультрадіагностика" пропонує сучасні методи діагностики захворювань різного походження. Фахівці центра мають багаторічний досвід, пацієнтів приймають кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
5,8
Хмельницький вул. Кам’янецька, 76
Медичний діагностичний центр "ЄвроМед+" створений у 2014 році, проводить дослідження на сучасному магнітно-резонансному томографі. Фахівці центру мають вищу та першу категорію кваліфікації, досвід практичної роботи понад 10 років.