Врачи рефлексотерапевты в Одессе (Хаджибейский район)

Грамотно поставленный диагноз, врач внимательный , вежливый . Большое спасибо .
Мирослава
Лікар доброзичливий. На скільки я можу судити, в повністю компетентний. Вказав на можливі проблеми, та запропонував всі можливі шляхи вирішення. Разом вибрали найбільш оптимальний. Все дуже сподобалося! неодмінно прийду ще!
Антоніна
Все дуже сподобалося, лікар дуже уважний. Поставила правильний діагноз, та призначив відповідно до діагнозу процедури. Зараз мені значно ліпше. І цим я завдячую цьому надзвичайному спеціалісту. Низький Вам уклін! Прийду ще не один раз!
Невропатолог, рефлексотерапевт
Врач занимается выявлением, профилактикой и лечением неврологических патологий. Специализируется на рефлексотерапии. Принимает пациентов с болью в шее и спине, онемением нижних конечностей, паническими атаками и бессонницей. Лечит эпилепсию, межпозвоночные грыжи, остеохондроз, невралгию и вегетососудистую дистонию.
Мирослава
Записаться на прием12 онлайн записей