Квіт Христина Богданівна

Гастроентеролог
лікар першої категорії
кандидат медичних наук
Консультація 1600/1200 грн.
Христина Богданівна - лікар гастроентеролог, кандидат медичних наук, доцент, автор дисертації та публікацій у наукових виданнях. Займається лікуванням хвороб стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки, а також захворюваннями жовчовивідних шляхів, печінки, підшлункової залози, кишківника.

Лікар працює в клініках:
Львів 6-й Скнилівський провулок, 8 р.Франківський

Дмитро Мельничук
01 квітня '24р.
рекомендую лікаря всім хто шукає гастроентеролога і був вже у багатьох.
Дарина М.
Лікар не лише супер професійна, а й дуже приємна як людина. Уважна та чуйна
Ірина Олегівна
Дякую Христині Богданівні. Ми звернулись за скеруванням дерматолога, бо вже не знали хто може нам допомогти. Через місяць лікування шлунку та кишківника є покращення по стану шкіри.
Ольга Іванівна Дмитерко
Трішки довго чекати на запис, але це того варте. Дякую! Лікар надзвичайно компетентна!
Наталя Марків
Лікар уважно вислухала, підібрала необхідний список обстежень та лікування. Лікування допомогло. ИМені стало краще. Дякую!
Іван Б.
дякую лікарці що так мені допомогла. Щиро рекомендую.
Олена С.
Христина Богданівна дуже уважний та чуйний лікар. Змогла розібратись у проблемі, яка турбувала багато років. Дякую і рекомендую!
Дарина
У сина були певні розлади з роботою ЖКТ, почалися проблеми із зайвою вагою. Завдяки професійному підходу Христини Богданівни зараз він у нормі. Особливо допомогла її схема правильного харчування, яку вона склала для сина з урахуванням його особистих та вікових особливостей.

• Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, 2009, лікувальна справа
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Київ – 2015 - спеціалізація «Гастроентерологія»

• International postgraduate course of the EAGEN “Gastrointestinal microbiota in health and disease”;
  • International postgraduate course of the EAGEN “New solutions – new challenges in digestive diseases”;
  • Course of United European Gastroenterology Week Postgraduate Teaching Programme (Amsterdam, Netherlands);
  • Course of United European Gastroenterology Week Postgraduate Teaching Programme (Stockholm, Sweden);
  • United European Gastroenterology Week (UEGW)’2011 – Stockholm, Sweden;
  • United European Gastroenterology Week (UEGW)’2017 - Barcelona, Spain
  • United European Gastroenterology Week (UEGW)’2018 - Vienna, Austria;
  • United European Gastroenterology Week (UEGW)’2019 - Barcelona, Spain
  • NAFLD Summit’2019 – Seville, Spain
  • West Meets East: Functional Meets Organic in Gastrointestinal Disease`2019- Singapore, Singapore
  • 37th Annual Meeting of the German Association for the Study of the Liver`2021
  • A Joint Meeting World Gastroenterology Organisation`2021- Prague, Czech Republic
  • World of Microbiome Conference`2022 – Vienna, Austria
  • United European Gastroenterology Week (UEGW)’2022 - Vienna, Austria;
  • Участь у Національній школі гастроентерологів, гепатологів України та Українському гастроентерологічному тижні з 2011 року - щорічно

• Українська гастроентерологічна асоціація (УГА)
  • European association for the study of the liver (EASL)

Лікар-гастроентеролог займається лікуванням захворювань

• Хвороби стравоходу
  • Гастроезофагальна рефлюксна хвороба
  • Хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки
  • Функціональна диспепсія
  • Хронічний гастрит, дуоденіт
  • Виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки
  • Хвороби жовчновивідних шляхів
  • Дискінезії жовчновивідних шляхів
  • Паразитарні захворювання (лямбліоз, гельмінтози)
  • Хронічний некалькульозний холецистит
  • Аутоімунний гепатит
  • Токсичний гепатит
  • Алкогольна хвороба печінки
  • Цироз печінки
  • Хронічний панкреатит з порушенням екскреторної та інкреторної функції підшлункової залози
  • Хвороби кишківника
  • Хронічні закрепи
  • Синдром надмірного бактерійного росту кишківника
  • Синдром подразненого кишківника
  • Хронічний ентерит і коліт