Gastrolife, клініка гастроентерології та дієтології

9.7

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

«Gastrolife» — вузькоспеціалізована клініка гастроентерології та дієтології, де першочерговим та основним напрямком є турбота про кожного пацієнта, високий кваліфікаційний рівень лікарів та дотримання сучасних протоколів діагностики та лікування.

У клініці можна отримати такі послуги, як консультація лікаря-гастроентеролога, консультація дієтолога-нутриціолога із програмою харчування на місяць або деталізованим раціоном на кожен день.

Також у клініці проводяться дихальні тести на визначення синдрому надмірного бактерійного росту у кишківнику (СНБР) та лактозної непереносимості.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Gastrolife, клініка гастроентерології та дієтології, вартість послуг:

• Консультація головного лікаря Квіт Х.Б. 1 600
  • Повторна онлайн-консультація провідного гастроентеролога 850
  • Консультація гастроентеролога з лікувальним протоколом харчування 900
  • Консультація дієтолога нутриціолога 650
  • Онлайн – консультація дієтолога нутриціолога 650
  • Повторна консультація дієтолога нутриціолога + програма харчування на місяць 2 500
  • Повторна онлайн - консультація дієтолога нутриціолога + програма харчування на місяць 2 500
  • Ведення програми 900

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Андріан М.
06 квітня '24р.
Володимир Степанович - чудовий спеціаліст. Не призначає зайвого. Для мене це важливо.
Володимир
04 квітня '24р.
Дякую лікарю за допомогу. Мені стало краще.
Зоряна Малько
04 квітня '24р.
Лікар гарно все пояснив щодомого захворювання, для мене це важливо.
Олена Д.
02 квітня '24р.
Сподобався підхід Володимира Степановича. В мене СПК, і це перший лікар, який не лише призначив таблетки, а й провів тест на симптоми тривожності та оцінив мій психологчний стан. Тепер тільки до цього фахівця.
Дмитро Мельничук
01 квітня '24р.
рекомендую лікаря всім хто шукає гастроентеролога і був вже у багатьох.
Іван Менчишин
01 квітня '24р.
Лікар підібрав схему лікування, яка вже через декілька днів дозволила забути про симптоми, що мене турбували. буду рекомендувати.
Олег Д.
гарна клініка, привітна адміністратори, професійний та сучасний лікар.
Дарина М.
Лікар не лише супер професійна, а й дуже приємна як людина. Уважна та чуйна
Оксана Іванівна
Давно мучила печія,якось завжди справлялась самостійно,але не того разу.Клініку Gastrolife порадили знайомі. Сподобалась і сама клініка,розташування поруч з твк «Південним»,так як тут працюю,було зручно через обідню перерву звернутись на консультацію.Вікторія Ігорівна все детально розказала щодо мого стану.Розпочала лікування.
Ольга О.
Кіщак Вікторія Ігорівна- доказовий лікар. Лікування проводилось згідно протоколів.
Наталія Олегівна
дякуючи клініці Gastrolife та особисто Марті Валеріївні ми нарешті змогли покращення показника ДАО. Протокол харчування при непереносимості гістаміну дав кращі результати ніж все що ми робили перед тим.
Ірина Олегівна
Дякую Христині Богданівні. Ми звернулись за скеруванням дерматолога, бо вже не знали хто може нам допомогти. Через місяць лікування шлунку та кишківника є покращення по стану шкіри.
Дмитро Шпитко
До Марти Валеріївни потрапив із болями в шлунку. був здивований, що вже через 2 години після призначеного лікування мені стало краще і я забув чому звертався. лікар призначила ще дообстеження та виявилось що у мене бактерія хелікобактер. 2 тижні лікування і все ок. Рекомендую, оскільки такі лікарі - це рідкість.
Іван Дмитрієнко
До лікаря можна швидко записатись. Це велика перевага. Звернувся із печією, яку доволі швидко вдалось подолати. В подальшому ще звертався стосовно протоколу харчування при інсулінорезистентності.
Ольга Іванівна Дмитерко
Трішки довго чекати на запис, але це того варте. Дякую! Лікар надзвичайно компетентна!
Наталя Марків
Лікар уважно вислухала, підібрала необхідний список обстежень та лікування. Лікування допомогло. ИМені стало краще. Дякую!
Іван Б.
дякую лікарці що так мені допомогла. Щиро рекомендую.
Анна Валеріївна
Вдячні Марті Валеріївні за протокол харчування при неспецифічному виразковому коліті. Багато років не могли справитись із загостренням через невірні продукти у харчуванні. Дякуємо і всім будемо рекомендувати!
Олена Підлужна
Дякую лікарю за її професіоналізм та надзвичайні людські якості. Після візиту під час якого в мене був біль у правому підреберї лікар телефонувала і запитувала щодо самопочуття, що не зустрічала у жодній із клінік. Лікування також допомогло. Рекомендую і буду звертатись.
Павло К.
Лікар не лише надає консультації як гастроентеролог, а й допомагає з харчуванням. Рекомендую!
Дмитро К.
Марта допомогла знизити показники золестерину до норми. За це їй вдячний. Не вірив, що вдасться обійтись без таблеток.
Петро
Хороший та уважний лікар! Призначене лікування-ефективне!
Ірина З.
Марта допомогла позбутись алергії, яка в мене була на дуже велику кількість продуктів. Перед тим була у алергологів та інших фахівців - всі показники були у нормі. Вже декілька місяців я взагалі не маю симптомів. Дякую!!!
Олена С.
Христина Богданівна дуже уважний та чуйний лікар. Змогла розібратись у проблемі, яка турбувала багато років. Дякую і рекомендую!
Діана Турянська
Лікар надзвичайно уважна та професійна. Щиро рекомендую!
Наталя Г.
Марта Валеріївна - дуже фаховий спеціаліст. Після першого ж призначеного лікування мені стало краще
Ганна
Була на консультації Кіщак В.І. Дуже задоволена. Лікар уважна, вислухала усі деталі, оглянула, призначила ефективне лікування, від якого одразу на наступний день відчула полегшення.
Олена
Гастролайф це любов)))«Привела» сюди і маму, і чоловіка. Вікторія Ігорівна справилась з усіма нашими станами.
Аліна М.
Звернулась до Марти з приводу дефіциту заліза. Як виявилось, у мене було ще багато інших станів, що сприяли цьому. раді. що потрапила до лікаря, адже коли є системний підхід - результат набагато кращий.
Оля М.
Лікар Марта першг за все неймовірно позитивна людина . Дякуючи їй я змогла не лише одужвти від багаторічного застою жовчі, а й повірила, що все можна вилікувати і хвороби гатсро не такі страшні як думалось
Світлана Мусієнко
Дієтолог Марта - це надзвичайний фахівець своєї справи. Настільки обширної інформації щодо свого харчування я ще не отримувала. Рекомендуватиму Марту усім знайомим!
Михайло Д.
Гарний спеціаліст. Боявся звертатись, бо думав що буде банальна робота з дієтологом - калораж, чіткі страви і тд. під час програми забув що взагалі працюю з дієтологом настільки комфортно вона проходила. результатом дуже задоволений.
Ольга Павлівна
Схудла разом з Мартою на 8 кг, і вага вже півроку не повертається. лікар не лише допомагає побудувати здоровий раціон, а ще й вчить його в подальшому складати самостійно.
Антоніна Р.
У клініці Гастролайф опинилась випадково. За рекомендацією і спільними скаргами з подругою одразу записалась на дихальний тест щоб визначити бактерійний ріст через постійне здуття. Тест виявився позитивним, вже тоді потрапила на консультацію до Кіщак В. І. для призначення лікування.Повторний тест, він негативний. Симптоми зникли. Рекомендую і клініку, і лікаря!
Марія
У Вікторії Ігорівни лікувала застій жовчі. Ось вже після повторної консультації після проведеного лікування- радію, що все гаразд.
Андріана Думич
Рекомендую Марту всім, хто мріє дізнатись як готувати корисні страви швидко і з простих інгредієнтів. Навіть не знала про такий бонус від програми!
Олексій
13 травня '23р.
Потрапив до лікаря через страхову; Дуже зручно,що клініка співпрацює зі страховими компаніями.
Аня Нестеренко
01 травня '23р.
Дякую клініці Gastrolife за такого спеціаліста. Весь місяцб програми лікар була на зв`язку, я надсилала фото страв і Марта виправляла що не так. Це дуже мотивувало і допомагало.

Лікарі клініки Gastrolife, клініка гастроентерології та дієтології

Квіт Христина Богданівна
Обрати фах
  • Гастроентеролог
  • Дієтолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Затишна сучасна стоматологія у серці Львова - Astra Dent на проспекті Шевченка, 7
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Офтальмологічний центр Візіум — експерт у діагностуванні та лікуванні офтальмологічних захворювань різної складності
Дитяча поліклініка Веселка на пр. Чорновола — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00