IQmed (Айкюмед), медичний центр на Липовій Алеї

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції

Багатопрофільний медична клініка «IQMED» надає діагностичні та лікувальні послуги на основі доказової медицини та практичного досвіду.

Спеціалізація клініки це сімейна медицина, кардіологія, доросла та дитяча психіатрія, ендокринологія, гастроентерологія, неврологія, , акушерство та гінекологія а також УЗД всіх органів.

Ми врахували зауваження клієнтів до приватних медичних центрів:

Ми приділяємо достатньо часу роз’ясненню пацієнту щодо наших призначень і подальших кроків у лікуванні. В нас просторо, затишно та зручно як пацієнту так і лікарю. Ми лікуємо наших пацієнтів цілісно, збираючи та аналізуючи базові медичні дані.

Основний принцип клініки: Ми плануємо допомогу для Вас, Ми виконуємо заплановане, Ми перевіряємо результат, Ми коригуємо те, що необхідно.

Тому в Клініці IQMED лікарі призначають тільки необхідне.

Команда Клініки готова до пошуку нових рішень у лікуванні, не відмовляючись від давно перевірених методів, тому ми перш за все слідуємо сукупному лікарському досвіду - протоколу лікування за принципом доказової медицини, при потребі підключаючи індивідуальні рішення.

Також у Клініці проводимо:

• лабораторну діагностику (всі види аналізів);
  • інструментальну діагностику (ЕКГ, ЕхоКГ, Холтер);
  • УЗД - діагностика на апараті експертного класу (Toshiba Aplio 400);

Медсестри виконують складні лікарські призначення (ін'єкції, довенні інфузії, вакцинацію) з пост-спостереженням (надаємо окрему зону очікування/відпочинку за потребою).

Окрім консультативних послуг, лікар кожної з спеціальностей має перелік спеціальних послуг, які надає.

Клініка IQMED - допомагаємо залишатися здоровими!

• Ціни на послуги

• УЗД судин шиї (гілки дуги аорти) 700
  • УЗД черевної аорти 440
  • Кардіотокографія (КТГ для вагітних) 450
  • ЕхоКГ у дітей від народження 800
  • Розшифрування заключення ЕхоКГ. Виконує лікар УЗД, кардіохірург Петров В.Ф. 30 хв. 700
  • Ехо КГ у дорослих 700
  • УЗД м'яких тканин (одна анатомічна ділянка) 480
  • УЗД молочних залоз 700
  • УЗД нирок і наднирників 540
  • УЗД нирок і наднирників, сечового міхура та сечоводів 580
  • УЗД окремого органу: печінки / жовчного міхура / підшлункової залози / селезінки 440
  • УЗД органів калитки 600
  • УЗД органів малого тазу: матки, маткових труб, яєчників 700
  • УЗД органів черевної порожнини: печінки, жовчного міхура, підшлункової залози та селезінки 750
  • УЗД очних яблук (обидва ока) 540
  • УЗД раннього терміну вагітности 540
  • Скринінгове обстеження 1-го триместру вагітности 650
  • Скринінгове обстеження 3-го триместру вагітности 800
  • Скринінгове обстеження 2-го триместру вагітности 800
  • УЗД КОМПЛЕКС "Обстеження органів черевної порожнини і нирок: печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки, наднирники, сечовий міхур" 1 060
  • УЗД КОМПЛЕКС "Жіноче здоров'я": обстеження щитоподібної залози, молочних залоз, органів малого тазу 1 650
  • УЗД КОМПЛЕКС "Надмірна вага у жінок": обстеження щитоподібної залози, органів черевної порожнини, органів малого тазу, нирок, наднирників та сечового міхура 1 980
  • УЗД КОМПЛЕКС "Надмірна вага у чоловіків": обстеження щитоподібної залози, органів черевної порожнини, нирок, наднирників та сечового міхура 1 450
  • УЗД КОМПЛЕКС "Обстеження судин: голови та шиї, черевної аорти, ниркових артерій" 1 600
  • УЗД КОМПЛЕКС “Симптоматична гіпертонія”: обстеження судин голови та шиї, щитоподібної залози, нирок та наднирників, ниркових артерій 1 650
  • УЗД легень 700
  • УЗД нервів передпліччя (обидві руки) 640
  • Реєстрація ЕКГ з розшифруванням та заключенням 250
  • Холтер-моніторинг ЕКГ (добовий моніторинг ЕКГ), 1 доба 950
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) стимуляційна 780
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) стимуляційна (ноги та руки) 1 095
  • Стимуляційна ЕНМГ (електронейроміографія) з консультацією невролога Яворської Н.П. 1 550
  • Консультація гастроентеролога. 40 хв 700
  • Розширена консультація гастроентеролога. 60 хв. 980
  • Комплекс «Гастроентерологічний»: Консультація гастроентеролога; УЗД органів черевної порожнини. 1 230
  • Біоімпеданс. Аналіз розподілу м’язів, жиру та води в організмі 830
  • Консультація акушера-гінеколога. 40хв. 700
  • Розширена консультація акушера-гінеколога. 60 хв 980
  • Спостереження вагітності 25 900
  • Введення або видалення внутрішньоматкового контрацептиву (без вартості спіралі) 630
  • Підбір методу контрацепції. 55 хв. 890
  • Комплекс гінекологічний "Базовий": Консультація лікаря акушер-гінеколога; УЗД органів малого тазу; Мазок на мікрофлору; Цитологічне дослідження 1 560
  • Комплекс гінекологічний "Стандарт": Консультація лікаря акушер-гінеколога; УЗД органів малого тазу; Мазок на мікрофлору; Рідинна цитологія ПАП-тест 2 200
  • Комплекс “Перед щепленням проти вірусу папіломи людини (HPV)”: Консультація акушер-гінеколога; Аналіз на визначення штамів HPV високоонкогенного ризику 16 / 18; Мазок на мікрофлору; Цитологічне дослідження. 1 250
  • Обстеження перед плазмоліфтингом: огляд лікаря та аналізи 2 680
  • Плазмоліфтинг. Комплекс з 3-х процедур 4 880
  • Консультація кардіолога. 40 хв 700
  • Розширена консультація кардіолога. 1 год 15 хв. 1 130
  • Консультація кардіолога-ендокринолога. 60 хв. 1 160
  • Комплекс «Кардіологічний БАЗОВИЙ»: Консультація кардіолога, реєстрація та розшифрування ЕКГ. 855
  • Комплекс «Кардіологічний СТАНДАРТ»: Консультація кардіолога, запис та реєстрація ЕКГ, Ехо-КГ (ультразвукове дослідження серця). 1 400
  • Комплекс «Кардіологічний ПЛЮС»: Консультація кардіолога, реєстрація та розшифрування ЕКГ, Ехо-КГ (ультразвукове дослідження серця), Холтер-ЕКГ (одна доба). 2 350
  • Консультація невролога. 40 хв 700
  • Комплекс "Контроль діабету" 7 620
  • Біоімпеданс. Аналіз розподілу м’язів, жиру та води в організмі 830

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Хороший персонал. Кваліфіковані лікарі.Знайшли причину моїх недуг і призначили якісне лікування. Мені стало краще. Дуже дякую!
Шелудченко Максим Валерійович
Дякую, все сподобалось
Марго
Прийшла обстежитись після тривалого від`їзду, заодно в комплексі відразу зробила узд. Лікар уважний, ціни в клініці доступні
Григорій Пертрович
До доктора Мелень скеруала сімейний лікар. На прийомі було комфортно, опитувала мене дуже уважно та прискіпливо, потім пояснила все, щодо правил прийому ліків, виявилось я приймав їх неправильно, а до цього ніхто не звертав на це увагу. Клінікою та лікарем задоволений, якщо доведеться звернутись іще - то туди
Олександра
Шукала до кого звернутися, бо почав турбувати живіт. У бабусі була онкологія. тому хотіла перевіритися, в інтернеті начиталася страшилок. Аналізи здавати зручно, не було черги, результат прийшов на пошту. Володимир Степанович з розумінням поставився до моїх переживань, за що велике дякую.
Влад
Мені 26, я приїхав до Львова з Харькова. В моїх двох батьків сахарний діабет 2 типу та зайва вага.  Я в групі ризику. По статистиці, в мене є шанс теж мати діабет. У мене є схильність до набору зайвої ваги, тому я раз в рік обов’язково проходжу обстеження в ендокринолога. Зараз був на прийомі в Капшитар, вона теж переселенка з Запарожья, толковий доктор. Щоб було трохи дешевше, скористався акцією клініки до дня боротьби з діабетом. Рекомендую лікара і клініка нормальна.
Тарас
Звертався до гастроентеролога ,бо раптово почалися розлади травлення.Виявилося що то ковід.Дякую лікарю за уважність і оперативність
Настя
Найкращий лікар
Іван
Дуже хороший лікар,рекомендую!!
Оксана К.
Звернурлась на УЗД серця, нажаль через втревогу по змогла приїхати вчасно, лікар знайшла час і перенесла пізніше, але в той же день. На УЗД так сподобалось як лікар все пояснила - що вже залишилась і на консультацію. Побільше б таких лікарів
Про Гаяне чула давно, і коли знадобився кардіолог - звернулась одразу до неї. В мене були відчуття перебоїв в роботі серця, встановили холтер, мені було зручно в п'ятницю - то дівчата адміністратори зняли в суботу, хоч лікарь і не працює. Результати отримала в понеділок і одназу призначили лікування. Довольна сервісом в клініці і бесперечно високим рівнем лікаря.
Віра
Шукала лікаря для мами, у неї вже кілька тижнів болить спина, терапевт скерував до невропатолога. Потрапили ми на прийом до лікаря Варшавської в приватну поліклініку Айкюмед. Прийомом ми дуже задоволені, дивилася спокійно маму, не поспішала, переірила все що їй було потрібно,виключила хворобу нирок, роз’яснила що робити далі та призначила лікування. Вже за тиждень мамі стало значно краще. Маємо ще візит до клініки для повторного огляду.
Катерина
Звернулася до лікаря з проблемами щитовидки. Скерувала на аналізи і узд. Приємно вразило, що пояснила для чого ті аналізи і разом з уздистом дивилася узд. Призначала лікування. І мені полегшало .
Андрій
Світла, чиста і приємна клініка. Доказові методи лікування, нічого зайвого не напарювали.
Віка
Дуже важко знайти саме свого лікаря, якому будешь довіряти. Пані Гаяне, дуже талановийтий професійний лікар та відкрита людина. З нею вже багато років тиск та холестерини тримаються в нормі. В "айкюмеді" приймає після обіду, добре що лабораторія бере кров до вечора, якщо не їв 6 годин. Завджи одразу після прийму сдаю аналізи, щоб не витрачати час.
Вікторія
Клініка дуже затишна , персонал привітний. Ендокринолог приємна, поскладала все по поличках. Призначила мінімум аналізів і у всі «попала». Пролікувалася. Зараз вже почуваю себе значного краще.
Юлія (Львів)
В сина 18 років був дуже високий тиск 147 на 75. Написала в групу в фейсбуці мені відповіла лікар Капшитар. Так ми потрапили до неї на прийом. Призначили сину добовий моніторинг артеріального тиску. Добре що послуга надається лікарем в лікарні і більше нікуди нетреба їхати. Завтра йдемо на повторну консультацію. Є підозра на ендокринні хвороби або хвороби нирок. Переживаю але добре що ми вчасно звернулись по допомогу.
Павло
Давно мав проблеми з клапаном, 2 роки тому радили операцію, проте наважитись не міг. Звернувся тільки на консультацію, зі скаргами на тиск. Коли Вона послухала серце - одразу відвела на УЗД. Тоді вже розказав про свої проблеми, показав старі УЗД. Вона пояснила чому ситація з серцем стає гіршою, порівняла зі мною разом дослідження, показала все на апараті, при мені подзвонила до кардіохірурга, спиталася про подальші варіанти і трохи мене налякала. Але вже дома, після прийому у лікарки Капшитар Наталії Ігорівни, здається нарешті вирішив, що хочу нормально жити та буду готуватись з нею до операції.
Дарина
Звернутись до пані Гаяне мені порадила коліжанка, з якою разом займаємося бігом. Хотіла перевірити серце перед напівмарафоном. Зробила УЗД, ЕКГ, у заключені все пояснила. Добре що результати можна не чекати, а отримати електронною поштою. Клінікою задоволена
Іван
Приїхав до Наталії Ігорівни саме тому, що в неї 2 спеціальності. Маю діабет 10 років, останнім часом збільшився цукор та почав стрибати тиск. На одному прийомі призначили нові ліки від діабету та від тиску. Читав про ці ліки в інтернеті, проте жахався уколів. Лікар все пояснила, переконала в їх яксоті і перевагах, абсолютно не жалкую. Цукор і тиск наразі тримаються в нормі. Добре що є лікарі, що розбираються в сучасному лікуванні.
Крістіна
Уважне та чутливе ставлення до паціента, грамотний лікар без зайвих призначень
Альона
Звернулась до Михайла Павловича з делікатною проблемою. Дякую, що допоміг прийняти правильне рішення та уміло провів маленьку корекцію ;)
ВероНіка
Моєму хлопчику 6 років, боїться лікарів страшно, кричитить, плече. Коли йшли переживала що невдасться виконати дослідження через його поведінку. Але Віталій Федорович увійшов з ним у контакт, поговорив, увімкнули мультики на великому екрані, все пройшло швидко і спокійно. Коли йшли, синок сказав що приде ще. Дякувати що є такі лікарі, які дійсно вміють спілкуватись з дітьми
Лілія
Дякую лікарю та клініці за адекватне вирішення моєї давньої проблеми, яка заважала мені повноцінно жити та займатись спортом. Усе вирішило маленьке хірургічне втручання під місцевим знеболенням.
Ирен
Мені терміново була необхідна консультація. Записали на прийом до гінеколога в той же день, все пунктуально та чітко. Мої враження перевершили мої очікування, буду всім радити цю клініку та їхніх спеціалістів, і в першу чергу- гінеколога.
Вал
Почала відчувати постійний брак сил, сухість та свербіж шкіри, постійну спрагу. Сімейна зробила швидкий тест на цукор та скерувала до ендокринолога з підозрою на діабет. Я була на прийомі у Наталії Ігоревні Капшитар, молодий доктор, але її мені рекомендували, лікарка дійсно фахова, вона займається не лише ендокринологією, щей кардіолог. У мене вчасно діагностували початкову стадію діабету 2 типу, зараз коригуємо харчування та зменшуємо рівень цукру у крові. Маю надію, що знайшла лікаря, який допоможе мені знову стати здоровою.
Олександр
Лежав у лікарні з тиском, коли виписався - ліки перестали допомагати, тиск знову почав турбувати. Валентина Євгенівна все поправила у призначенях, пояснила чому так сталось, наразі з тиском все добре. Якщо щось турбує - одразу звертаюсь, більше не чекаю доки покладуть до лікарні.
дуже зручно: прийшла на комплекс - відразу і узд черевної порожнини зробила і отримала консультацію лікаря
Люда
Дякую - допомогли. Дуже рада, що потрапила до Вас.
Роман
Маю старших батьків, які як і більшість старших людей, не люблять ходити по лікарях. Мені було потрібно зробити комплексне обстеження їхнього здоров’я за один день. І мені це вдалось в IQMED. Величезна вдячність дівчаткам на рецепції, що заменеджели візит до 4 фахівців в один день та ще й здачу аналізів. Лікарі клініки мають адекватний та якийсь особливий підхід до старших людей, бо якщо ще зранку мама казала, що нікуди не піде і її нічого не болить, то вже у лікаря невропатолога Варшавської призналась, що вночі прокидається від різкого болю і було б добре «щось пропити». Ще в цій клініці працює кардіолог-ендокринолог, але не можу згадати прізвища, яка одночасно дивилася щитовидку, перевірила на діабет та серцево-судинні системи, в неї теж були батьки на огляді. Ще ми встигли зробити ехо-серця та узд судин та отримати консультацію гастроентеролога. Радий тому, що у батьків все більш-менш ок, а що не ок, то лікується медикаментозно, тепер я можу бути спокійним.
Володимир
П. Валентина мене просто врятувала. Мене мучив сухий кашель, я вже куди не ходив, і все марно, а пані лікарка запропонувала змінити ліки від тиску, сказала що іноді вони дають такий побічний ефект. І все пройшло. Не знаю як дякувати, тепер можу нормально спати, дуже вдячний.
Наталка
В IQMED я йшла прицільно до Яворської на ЕНМГ, в медичних колах її дуже поважають як спеціаліста-невропатолога, що проводить дане обстеження. Сервісом задоволена. Рекомендую.
Юлія
Про клініку довідалась випадково – з посту подруги про акцію на УЗД молочних залоз. Записалась, але візит було скасовано у зв’язку з оголошеною повітряною тривогою, думаю, ну що поробиш, піду іншого разу, значить не склалось. Та адміністратор клініки одразу по завершенні тривоги зателефонувала і ми спільно знайшли час, коли сьогодні ж пройти обстеження. Клініка дуже клієнтоорієнтована і це насправді – круто. Обстеження мені проводила Анна Сохан, рекомендую. Планую ще записатись до неї на УЗД нижніх кінцівок, бо маю проблеми з верикозом.
Марічка
Після вагітності, годування груддю та сильного постійного стресу через війну, в мене сильно просіла щитовидка. Я різко почала худнути, був прискорений пульс та постійна втома. Знайома порадила звернутись до ендокринолога. Я потрапила на прийом до Капшитар Н.І. Це лікар від бога. В першу чергу вона мене заспокоїла і пообіцяла, що все буде добре, призначила легке заспокійливе та скерувала на аналізи на гормони і УЗД щитовидки. Аналізи я здала наступного ранку в цій же клініці, і тут же зробила УЗД (лікар Паска І.Р.). Щитовидка збільшена, але без вузлів, гормони, на жаль, далекі від норми. Зараз приймаю гормони,щоб стабілізувати роботу щитовидки, відчуваю себе краще, більше сил, перестали тремтіти руки і знизився пульс. Консультуюсь у Капшитар. Що мені подобається – лікар призначає лікування на кілька тижнів, а потім просить здати повторно аналізи і прийти на прийом, коригує лікування, я впевнена, що не приймаю зайвих гормонів. Знаю, що є можливість отримати онлайн-консультацію, але цією послугою ще не користувалась. Шкодую, що не звернулась за допомогою раніше. Рекомендую клініку IQMED і лікарів Капшитар і Паску однозначно.
Світлана
Була в клініці для планового огляду, хворію цукровим діабетом давно. Ендокринолог скерувала на потрібні аналізи та узд. Все зробила в одній клініці. Лікарка призначила інше лікування, від нього стало набагато краще. Мені сподобалося!
Уляна
Приходили на УЗД з місячним малюком Лікар привітний, з почуттям гумору, завдяки такій атмосфері не так нервували. Ще приємно було що гель для УЗД перед дослідженням підігріли, щоб дитині було комфортніше. Сподіваюсь більше нам це дослідження не знадобиться, але якщо шукаєте де зробити УЗД серця новонародженому - рекомендую Айкюмед
Василина
Клініка знаходиться в моєму домі. Моя лікарка , яка веде мою вагітність, була у відпустці, то ж звернулась до гінеколога п.Михайла. Зробили узд, записали серцебиття дитинки, заодно дізналась багато цікавого про пологи :) Вийшла з посмішкою :)
Мирослава
Побачила гарні відгуки про пана Віталія у чаті молодих матусь, ще під час вагітності, та зберігла на всякий випадок. Коли сімейник призначив це обстеження малюку, згадала про ці відгуки і не пожалкувала. Дослідженя пройшло у приємній атмосфері, лікар все показав та пояснив. За пів року прийдему на контроль тільки туди.
Віка
Шукала де зробити терміново ЕНМГ (електронейроміографію), в великих клініках запис на процедуру був не раніше, ніж за 2 тижні. В IQMED мене записали за 2 дні.
Віталій
Кілька років боровся з висипаннями на обличчі, деякі проблеми з шлунком, лікував дисбактеріоз, багато чого перепробував, але нічого не допомагало так щоб от помітив. Мав довгу розмову з лікарем - він скерував мене до нормального дерматолога. Уже місяць після консультації - дисбактеріоз більше не лікую, шлунок не турбує, шкіра на обличчі стала кращою. Дякую!
Познайомились з п. Наталією коли вона працювала у стаціонарі, лежала в неї в палаті. Лежала з високим цукром, але лікар приділяла увагу і серцю, і тиску, і ниркам, і ногам, що дуже сподобалось. Тепер спостерігаюсь у неї амбулоторно. Вона дала вказіки, якщо почуваюсь добре, що і коли здавати, як вести щоденник тиску, я все роблю і прихожу. Разом дивимось кожен аналіз, вона все пояснює, від чого такі зміни і що робити. Якщо раптом стає погано - також розробили з нею алгоритм дій. Ціную свого лікаря
Аня
Приємно звертатися по допомогу до такої лікарки.
Тетяна
Бути мамою двох малих двійнят, це ще той челендж. Я шукала клініку недалеко від дому з зручним під’їздом, можливістю запаркувати авто, широкими вхідними дверима і без сходів. Так натрапила на IQMED на Липовій Алеї. Це невелика клініка, де приймає буквально декілька фахівців. Ми були у сімейника Копко, робили спершу лише планові щеплення дітям, а потім підписали декларацію і тепер обслуговуємось постійно, зручно, що в клініці можна одразу здати аналізи. І ще я особисто була на УЗД молочних залоз (після припинення лактації) і УЗД нижніх кінцівок (дуже вени полізли після вагітності) в лікаря Паски Ірини, теж задоволена сервісом. Шкодую, що не знала про клініку раніше, бо на облік вагітності, можливо, ставала би теж тут.
Павло
Був записаний до кардіолога, але почалась тривога. Оскільки під час тривоги клініка не працює, адміністратор одразу зателефонувала, нагадала про це, та спитала чи я ще не в дорозі. З рештою запропонувала перенести на зручний для мене час, або зустріти та провести у сховище біля клініки, чекати разом з персоналом. Приєно, що в такі важки часи клініка турбується про пацієнтів, їх безпеку та поважає їх час.
Консультувалася з приводу поліпів у жовчному. Лікар все доступно пояснив. Задоволена)
Настя
Спостерігаємось у Віталія Федоровича з 5ти річного віку. Дякувати Богу що попали до нього в той час, він нас обстежив і відмовив від непотрібної операції. Пройшло 3 роки, у нас все добре, спостерігаємось тільки у нього і всім радимо
Гарний спеціаліст. Отримала правильний курс препаратів, рецепт на антибіотики і відповіді на всі свої запитання.
Віра
Компетентність, уважність, чуйність -якості лікарки. Дякую!
Марія
Невропатолог скерував на електронейроміографію, відкладала візит як могла, бо думала члмусьі, що процедура неприємна. Мені порадили звернутись до клініки IQMED до лікаря Яворської Наталії Петрівни, я так і зробила. Дуже задоволена фаховістю лікаря, попри мої побоювання, процедура пройшла максимально комфортно.
Олеся
Не могла завагітніти, спостерігалась у гінеколога і виявили високий пролактин. Зкерували до пані Наталі, виявилось що пролактин лікувати не треба, а всьому причина щитовидка. Наразі всі гормони вже в нормі, почуваю себе добре і готуюсь стати мамою. Під час вагітності також буду спостерігати щитовидку у неї
Сергій
Спостерігавля у Наталії Ігорівни після інфаркту ще в Запоріжжі. Коли дізнався що вона приймає у Львові - одразу звернувся на профілактичний огляд. Ліки за її призначенням приймаю, нічого не турбує, але УЗД серця роблю раз на рік обов'язково. Шкода що за таких обставин, але радий що такий спеціаліс тепер приймає тут.
Антон
Тренер порадив звернутись на УЗД, перевірити легеневу артерію. Так і потратив до Гаяне. Тепер кожен рік проходжу у неї чек-ап спортсмена, займає не більше години - а за здоров'я спокійний. Всім раджу
Вікторія
Уважний і приємний у спілкуванні лікар! Допоміг вирішити мою проблему і виявив дефіцит заліза, про який я не здогадувалася
Катя
Була на прийомі в цього лікаря. Вислухав,обстежив, дав дієві призначення. Дякую
Іванка
У лікаря Мелень Валентини Євгенівни лікуємось разом з чоловіком. У нього порушеня ритму серця, в мене тиск. Лікар завжди уважна до наших скарг, завжди знаходить час у графіку, навіть якщо консультація потрібна раптово. Що подобається - що жодних зайвих аналізів і призначень, все тільки по ділу, пояснила від чого кожна пігулка. Дуже приємно лікуватись, коли все зрозуміло
В'ячеслав
Турбували болі в серці, особливо вночі, з чим я звернувся до лікарки. Після обстеження виявилось що це хребет турбує. Пані Гаяне все пояснила на майбутнє, як зрозуміти де серце, а де нерви болять, куди далі звернутись і що робити. Добре що попав до такого спеціалста
Катерина
Вперше ми з чоловіком побачили нашого Тарасика на УЗД в Ірини Паски, на нього скерував лікар, що вів нашу вагітність Лисий Михайло Павлович. Вагітність пройшла легко, без ускладнень, хоча у нас були наявні резус-антитіла і ми, насправді, дуже переживали. Дякуємо лікарям, що пройшли з нами цей трепетний сповнений тривог та сподівань час. Рекомендуємо лікарів клініки IQMED однозначно. Зараз придивляємось до сімейного лікаря Копко Надії, можливо укладемо з нею декларацію.
Надія
Мала сильні спонтанні болі та тремор в руках. Була на прийомі в невролога Варшавської в Айкюмед, поставила діагноз – полінейропатія. Скерувала на дообстеження ЕНМГ для оцінки функції нервів, була можливість зробити ЕНМГ в цій же клініці в лікаря-невропатолога Яворської. Дуже задоволена сервісом та фаховістю лікарів
Христина
Сімейний призначив УЗД молодшому, нам всього 3 місяці. Нажаль старшого не було з ким залишти, тож взяла з собою. В клініці є дитячий куток, адміністратор спитала яких герої любить Орест і розрукувала йому на принтері розмальовку. Сказала що подивиться за ним, в разі чого мене погукає. Все пройшло добре, на щастя нічого поганого не знайшли, лікар все показав на моніторі та пояснив. Пізніше хочу і старшого переірити. Дужєе вдячна адміністраторам
Максим
Компетентний , чуйний та гарний лікар)
Саша
Була у лікаря Верещинської з високим цукром. переглянули всі мої аналізи, розпиталися по моєму самопочуттю та (такого ще не було!) виміряли одразу апаратом прям на прийомі цукор. Направила ще на аналізи. За пару днів була на повторному прийомі. Все чітко, спокійно та дуже тепло отримала роз'яснення щодо ліківання та свого стану. Андріана Петрівна, дуже вам дякую!
Яна
Лікаря цього мені порадила подруга, яка двічі в нього народжувала. Допоміг мені доносити мою першу вагітність, весь час цікавився моїм самопочуттям та давав корисні поради
Назар
Я – архітектор, багато працюю. В вересні відчув біль у зап’ясті, спочатку не звернув уваги, думав, десь потягнув зв’язки, та біль повторився знову і вже з’явилась якась слабкість у руці. В мене декларація в IQMED . Сімейний з підозрою на тунельний синдром, тут же в клініці скерувала до невропатолога та на УЗД. Діагноз підтвердився. З позитиву – це піддається лікуванню, поки пропив те що призначили – стало легше. Спостерігатимусь.
Орест
Перед плановою операцією треба було виконати УЗД, ЕКГ та огляд кардіолога. Дуже зручно коли все можна зробити в одному місці і у одного спеціаліста. На щастя, з серцем все добре, але планую привезти на огляд свого батька, бо давно шукав для нього гарного кардіолога.
Прийшла на консультацію до Валентини Євгенівни зі скаргами та тиск. Під час огляду вона звернула увагу на пришвидчений пульс, який я не відчувала. Запропонувала зробити ЕКГ та звернутись до ендокринолога. В той же день мене змогла проконсультувати ендокринолог Андріана Петрівна та зробили УЗД. Виявилось что причина щитовика. Наразі все добре, бо вчасно почали лікування. Дякую всім лікарям
Renat
Спостерігаюсь у Наталії Ігорівни 4 роки. Саме вона колись направила мене на пункцію щитовидки, завдяки чому вчасно діагностували рак і прооперували. Тепер регулярно сдаю аналізи, частіше консультуюсь онлайн бо багато в роз'їздах, раз на пів року приїжджаю на очний прийом. Завжди все пояснює, які потрібні зміни в лікуванні і чому саме так. Вже і мама в неї лікується зі совоїм діабетом та аритмією. Так що майже наш сімейний лікар.
Микола
Щодо клініки IQMED. Сервіс – дуже ок, розміщення – чудесне, близько до Зеленої, Сихова, Центру, є де запаркуватись. Був в Паски на УЗД, з медінституту скерували саме до неї. Трохи кусаються ціни. Хотілось би дешевше, але хочаб лікар точно знає, що робить
Василь
Дякую за професіоналізм!!!
Марія П.
Були у сімейного ліікаря в клініці "Айкюмед", після ангіни у доньки з'явився шум в серці, порадили здобити УЗД. Я дуже злякалась, але на щастя довго чекати не довелось і вже в вечорі нас прийняв лікар Петров Віталій Федорович. Подивився, все показав на моніторі, пояснив та заспокоїв. Сказав що ми дуже вчасно звернулись. Треба трошки по спостерігати за серденьком, будемо наглядатись тільки у нього, бо якось з першої хвилини йому довіряю.
Іванка
Всім раджу п.Михайла. Приймав у мене двох діток а тепер стою в нього на обліку з третьою вагітністю.
Оксана Іванівна
задоволена прийомом у цієї лікарки. Звернула з проблемами щитовидки, до того багато у кого була, але так детально не пояснював ніхто , нарешті все стало ясно. Дуже зручно було здати аналізи та зробити узд в клініці в один день.
Юрій
У мене зоб, щороку роблю УЗД щитовидної залози, щоб розуміти чи все в нормі і чи не з’явилися вузли. УЗД обстеження мені вже 10 років робить Паска Ірина Ростиславівна. Моя лікар-ендокринолог зараз виїхала з України, і я лишилась без лікаря. Паска порадила Верещинську Андріану Петрівну, яка теж працює у їхній клініці IQMED. Ну першим візитом я задоволена.
Діана
Стою на обліку по вагітності в цього лікаря. Дуже подобається що всі аналізи та обстеження можна зробити на місці, не треба кататися по всьому місті
Маруся
Була на обстеженні в Михайла Павловича, взяв необхідні аналізи та коли отримав результатів сам передзвонив та заспокоїв що все добре. Відчувається турбота.
Евгенія
Потрібен був холтер ЕКГ, прийшла просто повісити прибор, але в процесі так сподобалась лікарка Мелень, як вона спілкується і пояснює, що після отриманя результатів записалась на консультацію. Дуже задоволена.
Рома
Про IQMED дізнався випадково, коли робив щеплення від ковід. Зараз відвідую клініку регулярно. Невелике добре оснащене приміщення, дуже фаховий персонал, їхніх вузьких фахівців рекомендують в медичних колах. В мене сидяча робота і трохи зайвої ваги, іноді защемлює нерви, тому час від часу мушу звертатись по допомогу до невропатолога. Консультуюсь з лікарем Варшавською, вона ще приймає в державній клініці, але тут однозначно зручніше і менше людей, що зменшує ймовірність підчепити вірус, що особливо актуальне зараз. Рекомендую.
Марія
Були на профілактичному огляді зі своїм малюком, педіатр призначила зробити через шум у серці. Лікар був дуже привітний, розповів звідки той шум, що це у такому віці нормально і як спостерігатись далі. Дякуємо, що заспокоїли
Андрій
На фоні стресу різко зріс рівень цукру. Був на прийомі в Верещинської Андріани, діагностувала переддіабетний стан. Корегую харчування та фізичну активність, піду на повторний прийом. Сподобалось те, що лікар не призначила фуфломіцини і бади різноманітні.
Марія Василівна
Лікар дуже імпонувала. Спокійно вислухала, передивилася уважно всі мої аналізи і задавала додаткові питання. Молода, але адекватна. Прийомом задоволена.
Після прийому та призначеного лікування від цукру. Самопочуття стало супер. Навіть зір покращився (в даль добре стала бачити).
Наталі
Дякую лікареві за терпіння та професіоналізм
Остап
Прийом був дуже класний. Вислухала всі мої скарги, задавала свої питання. Пояснювала все чітко і зрозуміло. Пояснювала навіть як діють ліки. Тому консультацією дуже задоволений.
Тетяна
Звернулася з жіночими проблемами.Чудовий спеціаліст! Все доступно та зрозуміло!
Віктор
Звернувся до "айкюмед" на УЗД черевної порожнини, бо боліло зверху в животі. Після дослідження та спілкування з лікарем УЗД Іриною Ростиславівною та гастроентерологом Володимиром Степановичем, тут же був скерований до Наталії Ігорівни як кардіолога. Виконали ЕКГ, УЗД, призначили аналізи та початкове лікування. Після обстеження додатково виявили високий цукор, будемо з пані Наталією тепер лікувати. Хочеться відзначити комплексний підхід, всі лікарі спілкуються між собою, радяться, пояснюють свої думки та підозри один одному, це дуже круто
Марія Петрівна
Уважний лікар, професіонал та таке враження що фанат своєї справи :)
Богдан
Лікар Чингрян Гаяне - професіонал з великої укази. Гарний сервіс, приємниідівчата на рецепції і головне не стараються щось напарити, сподобалось!!!!
Христина
Доброго дня. Відвідали дану клінуку з донькою, а саме візит до Лора. Лікарка найшла підхід до дитини ,якій всього 5 рочків , це не менш важливо. Проблему вирішили та назначили лікування , дієве оскільки ідем на поправку!!! Клініка сучасна з кваліфікованим персоналом та новим обладнянням , дівчатка на рецепції привітні. Є місця для парковки , що не менш важливо!! Великий спектр послуг. РЕКОМЕНДУЮ!!!
Ліна
27 травня '21р.
Сучасна клініка з багатофункціональним підходом. Дуже сподобалося, що лікарі мають індивіуальний підхід до пацієнта, а не ставлять все на крнвеєр , як багато медичних закладів. В клініці працюють справжні професіонали, в цьому переконалася на власному досвіді. Багато різних лікарів можна поєднати в одному візиті. Не нав'язують нічого зайвого. І зручна локація з паркінгом .

Лікарі клініки IQmed (Айкюмед), медичний центр на Липовій Алеї

Цьона Андрій Романович
Психіатр
Сисак Оксана Анатоліївна
Терапевт
Консультація безкоштовно - по декларації, прийом - 490 грн.
Кочан Тетяна Богданівна
Чнгрян Гаяне Вачиківна
Кардіолог
Фільц Юрій Олександрович
Психіатр, дитячий психіатр
Консультація 1930 / 1 год.
Пристай Володимир Степанович
  • Ендокринолог
очистити

Пропозиції клініки

Комплекс КАРДІОЛОГІЧНИЙ в МЦ IQmed
У рамках комплексної пропозиції від МЦ IQmed, консультація кардіолога з ЕКГ і ЕХО-КГ (УЗД серця) коштує 880 грн.

880 грн
Комплекс КАРДІОЛОГІЧНИЙ БАЗОВИЙ в МЦ IQmed
У рамках комплексної пропозиції від МЦ IQmed, консультація кардіолога та ЕКГ коштує всього 480 грн.

480 грн
Комплекс КАРДІОЛОГІЧНИЙ ПЛЮС в МЦ IQmed
Комплекс КАРДІОЛОГІЧНИЙ ПЛЮС в МЦ IQmed передбачає послуги консультації кардіолога, ЕКГ, ЕХО-КГ, Холтер (1 доба) до кінця липня.

1480 грн
Комплекс Гастроентерологічний в МЦ IQmed
У рамках комплексної пропозиції від МЦ IQmed, консультація гастроентеролога та УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза) коштує всього 870 грн.

870 грн
Придбати

Зверніть увагу на інші клініки:
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.
«Gastrolife» — вузькоспеціалізована клініка гастроентерології та дієтології, де першочерговим та основним напрямком є турбота про кожного пацієнта, високий кваліфікаційний рівень лікарів та дотримання сучасних протоколів діагностики та лікування.