Люми-Дент, Сеть стоматологических клиник (Соломенка)

Wi-Fi

• Цены на услуги
  • Отзывы
  • Врачи
  • Акции

Стоматологические клиники «Люми-Дент» – это лучшая сеть стоматологий в Киеве. Врачи клиник являются действительными членами Ассоциации стоматологов Украины, которые систематически повышают свой уровень знаний и нацелены на результат.

«Люми-Дент» предлагает все виды стоматологических услуг:

• Лечение зубов и десен под микроскопом и во сне;
  • Протезирование зубов любой сложности;
  • -Имплантация зубов;
  • Удаление зубов любой сложности;
  • Исправление прикуса зубов и выравнивание зубного ряда;
  • Комплексная гигиеническая чистка зубов;
  • Лечение зубов детям;
  • Лечение корневых каналов зубов;
  • Эстетическая стоматология.

Преимущества:

• Высококвалифицированные врачи с многолетним опытом работы;
  • Рентгенологическая диагностика. Отделение клиник оснащены современными компьютерными томографами;
  • Собственная цифровая зуботехническая лаборатория;
  • Современное цифровое сканирование зубов T-SCAN;
  • Безболезненная компьютерная анестезия STA;
  • Доступные цены и накопительная система скидок;
  • Сервис наивысшего уровня. За каждым пациентом закреплен персональный куратор, сопровождающий Вас на протяжении всего лечения;
  • Гарантия на стоматологические услуги 2 года;
  • Удобное месторасположение.

Выбирая «Люми-Дент» Вы выбираете не только высокое качество лечения зубов и десен, но и комфорт и лучший сервис, об этом свидетельствуют многие реальные отзывы наших пациентов.

• Цены на услуги

• Лікування під мікроскопом (1 зуб). от 430
  • A-PRF (відновлення кістки з власної крові), 2 пробірки 2 150
  • Комп'ютерна діагностика T-SCAN. 1 099
  • Природна імплантація емалі (за 5 зубів). 1 725
  • Комплексна гігієнічна чистка зубів від каменю(ультразвукова + air flow, 2 щелепи) Акція! 3 000 1 599
  • Консультація стоматолога, Київ. бесплатно
  • Кольорова пломба "Color-Flow". 1 200
  • Герметизація фісур зубів. от 725

Отзывы и оценки клиники

Владислав Фесенко
Декілька років лікую зуби у Марти Сергіївни. Завжди після прийому залишаюсь задоволеним.
Михайло Єфіменко
Уважний та професійний лікар Микола Федоришин. Видалив три зуба за один візит. Ми залишилися задоволені. Далі будемо робити протезування в цій стоматології.
Ольга Шведова
Відбілювала зуби в лікаря терапевта Скубак Ольги Олександрівни в клініці Люмідент на Соломянці. Дуже задоволена результатом.
Валерій Шигін
Проходжу лікування в клініці на Соломʼянці. Робив тут реставрацію передніх зубів в Суліми Дмитра Олександровича. Результатом дуже задоволений, лікар виявився приємною людиною та гарним спеціалістом.
Віта Самойленко
Поставила брекети в Люміденті у Ольги Всеволодівни. Уважний лікар до всіх деталей.Дуже їй вдячна
Анастасія Романович
Петросьян Станіслав Валерійович супер лікар. Дуже вдячна йому за свою шикарну усмішку.
Олена Совенко
Робила чистку зубів в ЛюміДенті у лікаря Кухар Ірини Дмитрівни. Все прошло максимально швидко та безболісно, хоча в мене проблемні ясна. Задоволена візитом!
Наташа Мирошник
Дуже сподобалась клініка на Солом'янці Люмі-Дент. Простора та світла. Лікарка Гуменчук Марина приємна у спілкуванні з батьками та дітьми. Пояснила все, зробила знімки.
Оксана Линник
Гнип В.В. кращій спеціаліст, якого я зустрічала. Звернулась в Люмідент на Солом'янці видалити кісту. Все пройшло без болю та комфортно. Рекомендую!
Оксана Морозова
Потрапила на консультацію в клініку ЛюміДент на Мацієвича до Богдана Артема. Лікар зробив знімки, склав план лікування. Надалі буду робити протезування в люмі-Денті
Олена Ковальчук
Дуже хороша стоматологія для всієї сім'ї! Моя дитина з радістю лікується в Люмі-Денті на Соломянці у Біланенко Аліни
Сергій Приходько
Проходжу лікування в Люмі дент на Левка Мацієвича у лікаря Суліми Дмитра Олександровича. Робили пломбування, все пройшло безболісно, в клініці гарне обслуговування та приємні адміністратори. Лікар був дуже уважний. Обовʼязково буду рекомендувати друзям.
Лариса Моргун
Приїджала з іншого міста, щоб потрапити в ЛюміДент. Пішла до Петросьяна Станіслава щоб встановити вкладки на зуби. Безмежно йому вдячна.
Володимир Гнітій
Виліз стоматит, вирішив звернутись в клініку Люмі-Дент. Лікарка Мирошниченко Діана Володимирівна зробила огляд, та призначила лікування. Дуже вдячний їй
Олег Панченко
Проходив лікування у клініці Люмі Дент на Левка Мацієвича у доктора Суліми Дмитра Олександровича. Лікування пройшло добре, лікар дуже комфортний та приємний.
Ілона Ласкаржевська
Робила вініри на передні зуби у Валентина Миколайовича, все було швидко і комфортно, задоволена результатом Рекомендую!
Галина Марущенко
Пішла на консультацію та лікування до лікаря Скубак Ольги Олександрівни в клініці на Солом'янці в ЛюміДент. Все дуже сподобалось. Пломбувала два верхніх зуба, все пройшло швидко, якісно і без болі
Ірина Самойлова
Звернулись в ЛюміДент на консультацію до ортодонта Олександра Миколайовича. Гарний лікар, який надав класні рекомендації, звернусь до нього щодо виправлення прикусу.
Катерина Дроздова
Видаляла зуб на вул. Левка Мацієвича, у Федоришина Миколи Анатолійовича. Прекрасне вражнння від клініки та лікаря! Можу рекомендувати всім.
Оксана Коротенко
Була на прийомі у Солонченка Іллі Романовича. Відбілювання зубів пройшло прекрасно, зуби на кілька тонів біліші, виглядає природньо, як я і хотіла. Лікар-супер!
Тетяна Свірідова
Прийшли на прийом та лікування до Марини Василівни . Дуже сподобалось відношення лікаря до мене та моеї дитини. Лікування пройшло швидко та комфортно Дякую.
Олександр Вовк
Лікували зуби дитині 3,5 р. під наркозом в ЛюміДенті у Біланенко Аліни. Все пройшло добре, результатом лікування задоволені. В клініці привітний персонал, уважні та професійні лікарі. Дуже дякуємо вам.
Юлія Лисакова
Була на чистці зубів у Філіпенко Дар'ї, задоволена результатом, процедура комфортна і безболісна. В клініці чисто, і привітні дівчата на рецепції.
Дмитро Міщурін
звернувся в ЛюміДент на Солом'янці з проблемою чутливості зубів. Лікар Кухар Ірина провела консультацію та вирішила мою проблему. Рекомендую цю клініку!
Каріна Варламова
Звернулась в Люмі Дент на Солом'янці по швидкій з сильним болем. Мене одразу повели до кабінету. Лікар хірург Гнип Віталій оглянув і одразу почав лікування - як з'ясувалось необхідно було видаляти зуб. Дуже задоволена лікарем та сервісом в ЛюміДенті. Рекомендую
Діана Курочкіна
Встановлювали протези бабусі в Люмі-Денті у лікар Богдана Артема на Соломянці. Бабуся дуже боялась процедури, але лікар запевнив що це абсолютно безболісно. Все лікування пройшло максимально комфортно, бабуся залишилась в захваті. Всім рекомендую цю клініку!
Юлія Горбась
Лікувана канали зуба у Марти Сергіївни. Дуже задоволена прийомом. Лікар все пояснив та за два візити вилікувала хворий зуб. Рекомендую!
Жанна Присіч
Скубак Ольга Олександрівна в ЛюміДенті чудовий лікар, яка проведе якіну консультацію та лікування. Всією сім'єю ходимо лише до неї.
Сергій Карлінський
У лікаря Корицького Власлава встановлював коронки. Дуже сподовався лікар, все зрозуміло появнив, дав рекомендації . Приємно вражений цією клінікою. Рекомендую
Михайло Яценко
Лікувала канали двох зубів на Левка Мацієвича у лікаря Дмитра Біланенко. Лікар все пояснив, уважний. Все сподобалося, комфортно, шкидко
Надія Назарук
Мала проблеми з зубами, записалась в люмідент до ортопеда Станіслава Петросьяна в клініку ЛюміДент на Солом'янці. Дуже задоволена його роботою та результатом. Рекомендую клініку і лікаря!
Людмила Прокопова
Лікар хірург Гнип В.В. гарний спеціаліст. Звернулась в Люмі Дент з дитиною на підрізання вуздечни язика. Ми хвилювались, але лікар пояснив, що це безболісна операція. Все пройшло дуже швидко та дійсно комфортно. Всім раджу Люмі Дент та лікаря Гнипа В.В.
Ігор Ларін
Лікар Артем Сергійович топ. Зверталась в стоматологію Люмі-дент на Левка Мацієвіча з приводу коронки. Лікування проходить у комфортних умовах, нарешті можна не боятися походів до стоматолога))
Ангеліна Слуцька
Дуже рекомендую цю прекрасну клініку! Робила відбілювання зубів В Люмі-Денті на Мацієвича у лікаря Біланенко Дмитра. Дуже задоволена результатом
Катерина Лях
Шинувала зуби у Мирошниченко Діани на Мацієвича в Люміденті. Дуже боялась процедури, але лікар мене заспокоїла, проконсультувала. Процедура пройшла швидко та зовсім безболісно.
Яна Гузь
Три місяці тому вчтановила імплант в стоматології люмідент, а зараз буду встановлювати коронку у лікаря Яковишена В.М. Дуже мені подобається ця стоматологія, тут гарний сервіс та адекватні ціни.
Вікторія Булатова
Відвідала клініку Люмі-дент на Солом'янці, Солонченко Ілля Романович проводив лікування каналів. Мені сподобалась загальна атмосфера та підхід лікаря: чітко, уважно, професійно. Рекомендую всім, хто шукає якісну стоматологію в нелегких випадках!
Анастасія Кузміна
Клацало у вухах, не знала вже до якого лікаря звернутись. Записалась в Люмідент до Олександра Оборського. Він чітко дав зрозуміти що в мене проблеми з суглобом. Дуже рада що звернулась і потрапила саме до цього лікаря
Ольга Костюченко
Терміново видаляла зуб у Миколи Анатолійовича, лікар зробив все швидко і без болю. Всім рекомендую робити видалення саме в цій клініці. Особливо тим людям хто дуже хвилюється чи мав поганий досвід)
Ольга Іванько
Проходила лікування у Солдатової Ольги в Люміденті. Лікарка класна, в загалі дуже понравилась атмосфера в клініці. Дякую та всім рекомендую!
Антон Матях
Діана Володимирівна гарний спеціаліст, до якого завжди приємно повертатись. Дякую Діані Володимирівні та клініці ЛюміДент.
Володимир Петров
Встановлював вініри в клініці ЛюміДент на Мацієвича. Лікар досвідчений Петросьян Станіслав зробив всі знімки, проконсультував. Приємний персонал на вході. Всім рекомендую.
Марина Сич
Дякую Корицьму Владиславу та клініці ЛюміДент на Солом'янці за красиві зуби. Я в захваті ! Всім рекомендую
Галина Татарова
Всією родиною ходимо в Люмідент на левка мацієвича. Гарна клініка. Звертаюсь завжди до Ірини Дмитрівни - примний та професійний лікар!
Олеся Кравцова
Робила вініри у лікаря Корицького Владислава В’ячеславовича в клініці ЛюміДент на Солом'янці. Лікар провів консультацію, зробив огляд і, за моїм проханням, дуже швидко були готові мої вінири. Я задоволена результатом!
Сергій Тітов
Встановлював штифт та коронку на передній зуб в Люмі-Денті на мацієвича. Лікар Богдан Артем Сергійович уважний до всіх деталей, лікування прошло ідеально.
Ольга Салівон
Вже декілька років лікуюсь в Люміденті на Солом'янці. Велика вдячність лікарю Дмитру Ігоровичу за врятовані зуби! Всім раджу цю клініку, дуже класні спеціалісти
Лілія Нечипорук
Робила чистку у лікаря Суліми Дмитра і результатом задоволена, все пройшло комфортно та безболісно, тому всім рекомендую
Ірина Захарова
Видаляла зуби мудрості в Люміденті під наркозом. Звернулась до лікаря Гнипа Віталія . Все пройшло чудово, лікар дав рекомендації після процедури. Також приємно те, що лікар зателефонував через декілька днів цікавився самопочуттям. Дякую ЛюміДенту.
Наталія Суховій
Чоловікові робили протезування всього рота в ЛюміДенті. Звернулись саме до Петросьяна Станіслава за рекомендацією знайомих. Дуже вдячна цьому лікарю, все лікування було без болю.
Степан Коваль
Встановлювала вініри. Звернулась в ЛюміДент до лікаря ортопеда Богдана Артема Сергійовича. Лікар все пояснив, зробив знімки та склав детальний план. За короткій термін мої вініри буди вже готові, а встановлення займає взагалі годину! Дуже вдячна лікарю та клініці за чудове обслуговування
Ольга Шабаліна
Класна стоматологія! Лікуємось всією сімьєю.
Людмила Прокопчук
Лікувала канали зуба в Люміденті на Мацієвича у Скубак Ольги. Лікарка провела консультацію, та пролікувала хворий канал. В захваті від лікаря та клініки!
Катя Астахова
Кухар Ірина Дмитрівна мій лікар вже не перший рік, дуже задоволена її профеоналізмом. Всім рекомендую Люмідент та лікаря Ірину Володимирівну.
Олена Рижик
Завжди всім раджу ЛюміДент! Гарні лікарі та привітний персонал
Олексій Наливайко
Постійно лікуюсь в ЛюміДенті на Солом'янці у лікаря Біланенка Дмитра Ігоровича. Завжди безболісно та швидко, рекомендую! Також в подальшому планую лікувати зуби тут.
Дар'я Сахно
У сина розболівся дуже зуб, клініка люмі-дент на мацієвича прийняла по швидкій допомозі. Лікар Марина Василівна знайшла спільну мову з дитиною і хоч син істерив, вона його заспокоїла та пролікувала хворий зуб. Дякую лікарю та клініці люмі-дент
Олександр Краєвський
Був у клініці люмі дент на Солом'янці, лікарка Філіпенко Дар'я Володимирівна дуже приємна. Усе супер, рекомендую. Дуже сподобалось.
Іра Продан
Рекомендую клініку Люмідент та лікаря ортопеда Яковишена В.М. Поставив мені коронки, всім задоволена.
Галина Науменко
Дуже подобається клініка люмідент. Всі працівники дуже приємні та вічливі, особливо задоволена протезуванням зубів у лікаря Яковишена Валентина. Дякую!
Тарас Савчук
Клініка на Соломʼянці - топ! Дякую лікарю Солонченку Іллі за лікування каналів та професійну консультацію.Рекомендую
Інна Дубровська
дуже задоволена клінікою Люмідент на Мацієвича та лікарем ортопедом Владиславом В’ячеславовичем. Дякую
Анна Туріна
Робила відбілювання зубів у Марти Артеменко в клініці ЛюміДент на Солом'янці. Дуже задоволена, все пройшло швидко та якісно.
Валерія Кратенко
Прийшла на консультацію до ортодонта в клініку Люмідент на Мацієвича, до лікаря Солдатової Ольги. Сподобалась клініка, лікар призначив оптимальне лікування.
Юлія Сова
Ортодонт Оборський Олександр Миколайович в ЛюміДенті просто супер, щомісяця на заміну резинок їзжу з задоволенням.
Анна Степаненко
Відбілювала зуби на Солом'янці в клініці ЛюміДент. Лікар Кухар Ірина все зробила швидко. А ще дала гарні рекомендації після процедури.
Вікторія Лисенко
Дуже подобається в Люмі-Денті на Соломянці. Лікарка Біланенко Аліна знайшла підхід до моєї вередливої дитини, яка боїться стоматологів. Лікування прошло без істерик. Дуже подобається також те, що в клініці є дитячі камнати. Рекомендую!
Дмитро Шептун
Пролікувався у Суліми Дмитра Олександровича,одразу видно, що лікар кваліфікований і дійсно хоче допомогти пацієнту. Тому точно рекомендую
Ілля Руденко
Робив чистку зубів на Мацієвича у лікаря Скубак Ольги. Все супер. Лікар дуже уважна, все пройшло максимально безболісно. Рекомендую.
Олег Харченко
Лікуюсь у Марти Сергіївни вже третій раз. Дуже задоволений! Лікування завжли проходить безболісно та якісно. Рекомендую всім.
Світлана Кириченко
Дякую лікарю Федоришину М.А. за професійну роботу. Видаляла зуб мудрості рік тому, а зараз наважилась встановити імплант. Лікар дуже уважний, робить все швидко і без болю.
Леся Пастухова
Була з дитиною на консультації в клініці ЛюміДент на Солом'янці у лікаря Оборського Олександра Миколайовича. Задоволені консультацією. Лікар все пояснив, чітко розказав хід лікування. Тому без вагань прийдемов люмідент встановлювати брекети.
Євгенія Стрельнікова
Були на ознайомчому прийомі у стоматолога Гуменчук Марини в ЛюміДенті. Мій малий у захваті, сподіваюсь на лікування будемо ходити до ЛюміДенту з таким ж ентузіазмом
Світлана Шаповал
Регулярно проходжу чистку зубів у Солонченка Іллі. Всім рекомендую саме цього лікаря, він дійсно професіонал!
Олексій Мурадян
Робив чистку зубів в Люміденті у Артеменко Марти. Все пройшло чудово, безболісно та швидко. Дуже задоволений
Алла Скорик
Лікувалась на Левка Мацієвича у Біланенка Дмитра Ігоровича. Лікар дуже уважний, відповів на всі мої питання. Результатом задоволена.
Станіслав Максименко
Ставив імплант у лікаря Федоришина Миколи, дуже добрий фахівець і чуйна людина. Дзвонив мені після операції, запитував про моє самопочуття. Велика подяка йому.
Наталія Сергієнко
Дуже вдячна лікарю пародонтологу Філіпенко Дар'ї Володимирівні за її увагу, чудову работу, за її золоті руки. Вона допомогла мені вилікувати проблеми з яснами. Всім рекомендую цього лікаря!
Наталія Боброва
Я вдячна хірургу Федоришину Миколі та його асистенту за якісне видалення зуба без будь-яких ускладнень. В клініці доступні ціни, привітний персонал та відмінний сервіс. Рада, що обрала ЛюміДент!
Катерина Долгополова
Встановлювала імпланти в ЛюміДенті на мацієвича. За рекомендаціями пішла до імплантолога Віталія Володимировача. Дуже задоволена вибіром не тільки лікаря, а й клініки. Адже все на вищому рівні.
Андрій Сопілка
Прохожу лікування на Левка Мацієвича у лікаря Кухар Ірини Дмитрівни. Приємно вражений що під час лікування взагалі не відчув болю. Робив пломбування. Все швидко і якісно.
Марина Мельниченко
Приходили з дитиною на консультацію до лікаря Біланенко Аліни Миколаївни. Вона швидко знайшла підхід к дитині, грала. Тепер без істерик будемо йти в ЛюміДент на лікування.
Оксана Головатенко
Лікували зуби у Аліни Миколаївни в клініці Люмі-Дент на Солом'янці. Дуже приємна лікарка, яка швидко знаходить спільну мову з дітками. В кінці ще й маленький подарунок отримали. Дуже їй вдячна. Рекомендую Люмі-Дент
Марина Ляшенко
В клініці ЛюміДент виривала всі 4 зуба мудрості за раз під наркозом. Результатом задоволена.
Тетяна Мінько
Походимо лікування в клініці Люмідент у лікаря Оборського Олександра, початок дуже хороший, лікування та відношення всього персоналу на найвищому рівні, всім задоволені. Рекомендую клініку на 100%
Наталія Гонтар
Звернулась в Люмі-Дент по швидкій допомозі з сильми болем. Лікар Артеменко Марта Сергіївна швидко прийняла, проконсольтувала та пролікувала канал зуба. Однозначно рекомендую Люмідент
Вероніка Мельник
Усім рекомендую. Гарний персонал, стоматологи - справжні професіонали
Марія Сабурова
Лікар Богдан Артем класний спеціаліст. Всем рекомендую клініку ЛюміДент !
Тетяна Максименко
Лікуємо зуби у Аліни Миколаївни вже 2 рік. Всім рекомендую стоматологію ЛюміДент!
Тетяна Нагорна
Обслуговування на вищому рівні - і нагадають про візит вчасно, і при можливості раніше запишуть . Дуже задоволена клінікою! Лікарі взагалі топ
Іван Мазур
Втратив зуб, необхідно встановити було коронку. Прийшов в Люмідент на відділені Солом'янка. Потрапив до лікаря Станіслава Валерійовича. Мені подобается результат у фіналі.
Наталія Корженко
Відвідала відділення на Солом'янці, приємні враження. Дякую лікарю Солдатовій Ользі. Провели діагностику і планую встановлювати брекети саме в цій клініці.
Сергій Нестеренко
У відділенні на Солом'янці у лікаря-пародонтолога Мирошниченко Діани, робив чистку, мені сподобалося, швидко, якісно та безболісно
Марія Насєдкова
Встановлювати в Люмі-Денті на Солом'янці протези у Корицького Владислава. Гарний лікар, швидко зробив обстеження, коронки виконали також швидко. Встановлення повністю безболісне. Дякую, рекомендую.
Анна Романова
Лікувала пародонтит у Філіпенко Дар'ї, все сподобалось. Всім рекомендую!
Вікторія Москаленко
Солдатова Ольга гарний лікар в клініці ЛюміДент. Звернулись з дитиною щоб встановити пластинку. Лікар все пояснила, зробила огляд та прописала план лікування. За кілька днів вже встановили пластинку. Вдячні клініці ЛюміДент та Солдатовій Ользі. Рекомендую
Юрій Лузан
турбувала кровоточивість ясен, звернулась в ЛюміДент на Мацієвича. Лікар Мирошниченко Діана підібрала оптимальне для мане лікуваня.
Альона Андрієнко
Вже не раз зверталась в Люмі-Дент на Соломянці при проблемах з зубами. Завжди залишаюсь задоволена візитами. Всім рекомендую!
Людмила Вахнова
Чудова клініка Люмі дент на Солом'янці. Окрема подяка ортодонту Ользі Всеволодівні. Закінчила лікування прикусу елайнерами. Все супер, задоволена результатом.
Антон Мєчнік
Проходил курс лікування ясен. Дуже задоволена клінікою ЛюміДент на Солом'янці, а саме Скубак Ольгою Олексндрівною. Пройшло все лікування по максимуму комфортно, рекомендую цього лікаря та клініку!
Олександр Медін
Звернувся в ЛюміДент з проблемою скрегіту зубами вночі. Не знав до кого йти. Адміністратор записав до ортопеда Корицького Владислава. З'ясувалось що в мене захворювання, яке лікується носінням капи. Лікар все пояснив. Меня сподобалось що лікар не видумував проблеми, і після обстеження вже призначив лікування. Капа також виготовлювалась швидко
Діана Терещук
Проходимо лікування у Гуменчук Марини Василівни на Солом'янці, дуже задоволені, дитині подобається, рекомендуємо!
Валентина Долгополова
Дуже гарний лікар Гуменчук Марина. Була з донькою на прийомі в ЛюміДенті на мацієвича. Дуже уважний лікар до всіх деталей. Рекомендую!
Андрій Іванюк
Рекомендую цю стоматологію всім! Завжди чисто та приємно знахотись в клініці. Лікування комфортне та безболісне
Віктор Ященко
Проходив лікування на Мацієвича у лікаря Суліми Дмитра. У неділю пізно ввечері заболів зуб, поїхав у Люмі Дент і лікар мені дуже допоміг. Вияилось, що у мене було запалення каналів, лікування пройшло безболісно, пройшло вже майже два тижні, і все чудово!
Світлана Голуб
Робила чистку зубів в клініці Люмі Дент у Дмитра Ігорьовича Біланенко. Дуже уважний лікар, окрім чистки також зробив знімки про провів консультацію до лікування.
Ольга Логвінова
Встановила брекети і два роки спостерігалась у Олександра Миколайовича в Люмі Денті на Мацієвич. Лікар супер, проробив велику роботу. Дуже йому вдячна.
Андрій Легкий
Лікував ясна в Люмідент на Солом'янці. Задоволений курсом лікування у лікаря пародонтола Мирошниченко Діани. Рекомендую клініку та лікаря!
Роман Скляренко
Звернувся до клініки Люмі-Дент щодо лікування ясен. Чудові лікарі, чудовий сервіс і зовсім не страшно. Окрема подяка Філіпенко Дарії Володимирівні за гарну роботу. Рекомендую клініку!
Анна Сапожко
Лікуавала карієс в клініці ЛЮМІДЕНТ у лікаря Солонченка Іллі Романовича. Сподобалось відношення лікаря та персоналу клініки. Процедура пройшла швидко та комфортно. Дякую за такий рівень сервісу та підхід.
Ольга Грищенко
Клініка на Солом'янці. Філіпенко Дар'я Володимирівна - чудовий спеціаліст у своїй справі! професійна чистка на найвищому рівні!
Дар'я Баронова
Відвідуємо Люмідент всією сім'єю, нещодавно поставили мамі протези у Яковишена Валентина Миколайовича, мама дуже задоволена. Всім рекомендую цю клініку
Анна Саприкіна
Ставила пломби на зуби у лікаря Іллі Романовича. Дуже якісна та красива робота, навіть не помітно які зуби лікувала. Дуже задоволена лікарем, тепер лікуюсь тільки в нього.
Тетяна Істратова
Була на консультації у лікаря ортопеда Яковишена Валентина, дуже сподобався лікар, все детально розповів, склав план лікування. Вже очікую наступний візит

Врачи клиники Люми-Дент, Сеть стоматологических клиник (Соломенка)

Артеменко Марта Сергеевна
Стоматолог, Детский Стоматолог
Кухар Ирина Дмитриевна
Солонченко Илья Романович
Гнып Виталий Владимирович
Стоматолог, стоматолог-хирург, стоматолог-имплантолог, челюстно-лицевой хирург
Скубак Ольга Александровна
Выбрать специальность
  • Стоматолог
очистить

Акции клиники

АКЦІЯ НА КОМПЛЕКСУ ГІГІЄНІЧНУ ЧИСТКУ ЗУБІВ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє знижка на комплексну гігієнічну чистку зубів (ультразвукова + air-flow, 2 щелепи) – всього 1 599 гривень! В гігієнічну чистку у стоматолога входить: Ультразвукова чистка зубів від…
3000 грн

1599 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ «ПАНОРАМНИЙ ЗНІМОК ПРИ ПЛАНОВОМУ ОГЛЯДІ – БЕЗКОШТОВНО» В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє акція на панорамний знімок! При проходженні планового огляду (диспансеризації) - ортопантомограма (вартістю 450 грн) – В ПОДАРУНОК! Ортопантомограма (панорамний знімок) необхідна…
450 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ «КТ БЕЗКОШТОВНО» ПРИ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБІВ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє акція на КТ щелеп при імплантації зубів! КТ щелеп перед процедурою імплантації зубів необхідна: Для оцінки стану кістки щелеп; Визначення обсягу кісткової тканини для установки…
910 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ «КТ ЗУБІВ ТА ОРТОПАНТОМОГРАМА – БЕЗКОШТОВНО» В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє акція на КТ щелеп та ортопантомограмма (панорамний знімок)! Акція діє для первинних пацієнтів, які планують лікування зубів та ясен в клініках «Люмі-Дент». Умови цієї…
Записаться на акцию
АКЦІЯ НА ІМПЛАНТАЦІЮ ЗУБІВ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє знижка на імплантацію зубів! Акційні ціни на зубні імпланти в «Люмі-Дент»: Імплант H-Dent — 8 999 гривень 7 999 гривень! Імплант Neodent — 10 550 гривень 9 250 гривень! Імплант…
8999 грн

7999 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ НА КЕРАМІЧНІ ВІНІРИ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
Вініри призначенні для корекції форми, кольору та розмірів зубів. Установка вінірів в «Люмі-Дент» – це голлівудська усмішка за вигідними цінами. …
6550 грн

6090 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ НА ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє знижка на відбілювання зубів! Лазерне відбілювання ZOOM (1 щелепа) – 4 400 гривень 2 200 гривень! Фотовідбілювання Magic Smile (1 щелепа) – 4 100 гривень 2 050 …
4100 грн

2050 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ НА БРЕКЕТ-СИСТЕМУ AMERICAN ORTHODONTICS В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє знижка на встановлення брекет-системи Вашій дитині! Встановлення дитячої брекет-системи American Othodontіcs (1 щелепа) – всього 6 999 гривень! Розстрочка до 24 місяців! …
7418 грн

6999 грн
Записаться на акцию
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СТОМАТОЛОГА В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
Безкоштовна консультація стоматолога в мережі стомтаологічних клінік «Люмі-Дент» У консультацію входить: 1.Стерильний набір; 2.Огляд лікарем порожнини рота; 3.Проведення бесіди з пацієнтом…
Записаться на акцию

Обратите внимание на другие клиники:
Здесь есть все, что нужно для вашего здоровья
Пн — Пт: 07:30-21:00
Современный гинекологический кабинет полного цикла амбулаторного приема — проведем прием с осмотром, консультации, анализы, узи органов малого таза, лечение гинекологических заболеваний, онлайн консультации.
Пн — Пт: 11:00-19:00 Сб: 11:00-19:00 Вс: 11:00-19:00
Стоматологическая клиника «DR. KOZAK» врачебный состав постоянно совершенствует свои навыки путем посещения всех актуальных лекций, курсов и вебинаров не только в Украине, но и за рубежом. Мы используем только зарекомендовавшее себя высокопрофессиональное и высококачественное оборудование от топовых мировых производителей. В нашей клинике персонал создаст особый климат психологического и эмоционального комфорта пациента. Мы очень заботимся о комфорте наших клиентов. Максимально опытные врачи и высококлассное оборудование – залог качественного быстрого и безболезненного лечения. Вы будете удовлетворены результатом.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Вс: 09:00-21:00
Трихологический центр СОМА Лечим волосы и кожу! Все виды выпадения волос, избыточную жирность скальпа, себорейный дерматит, псориаз, поврежденное полотно волос помогут вылечить врачи клиники СОМА, которые работают соблюдая принципы доказательной медицины учитывая индивидуальные особенности каждого пациента!
Пн — Пт: 10:30-19:00 Сб: 10:30-19:00 Вс: 10:30-19:00