Люми-Дент, Сеть стоматологических клиник (Оболонь)

9.0

• Цены на услуги
  • Отзывы
  • Врачи
  • Акции

Сеть стоматологических клиник «Люми-Дент» - это лучшие медицинские центры Киева, оснащенные качественным современным оборудованием и большая команда профессиональных врачей с многолетним опытом работы.

Услуги, предоставляемые клиникой «Люми-Дент»:

• Диагностика заболеваний зубов и десен;
  • Профилактика стоматологических заболеваний;
  • Терапевтическая стоматология;
  • Хирургическая стоматология;
  • Имплантация зубов;
  • Мягкотканевая и костная пластика полости рта;
  • Ортодонтия;
  • Ортопедическая стоматология;
  • Эстетическая стоматология;
  • Детская стоматология;
  • Пародонтология.

Преимущества клиник «Люми-Дент»:

• Команда профессиональных врачей с многолетним опытом работы, которые индивидуально к вашему случаю подбирают оптимальный план лечения зубов и десен.
  • Доступные цены и накопительная система скидок для постоянных клиентов.
  • Собственная цифровая зуботехническая лаборатория в которой производят протезы зубов высокого качества.
  • Каждое отделение имеет свои рентгенологические кабинеты, где вы можете сделать компьютерную томографию челюстей и другие необходимые для лечения снимки зубов.
  • Все клиники оснащены собственными хирургическими блоками для проведения оперативных вмешательств.
  • Гарантия на стоматологические услуги 2 года.
  • Сервис наивысшего уровня. За каждым пациентом закреплен персональный куратор, сопровождающий Вас на протяжении всего лечения.

Все эти преимущества и реальные отзывы довольных пациентов подтверждают, что посетив клиники «Люми-Дент», Вы получите качественное и комфортное лечение зубов.

• Цены на услуги

• Лікування під мікроскопом (1 зуб). от 430
  • A-PRF (відновлення кістки з власної крові), 2 пробірки 2 150
  • Комп'ютерна діагностика T-SCAN. 1 099
  • Природна імплантація емалі (за 5 зубів). 1 725
  • Комплексна гігієнічна чистка зубів від каменю(ультразвукова + air flow, 2 щелепи) Акція! 3 000 1 599
  • Консультація стоматолога, Київ. бесплатно
  • Кольорова пломба "Color-Flow". 1 200
  • Герметизація фісур зубів. от 725

Отзывы и оценки клиники

Крамаренко Альона
Лікуємось у Люмідент в ортодонта Цинцовської О. О. Дитина задоволена. Кожен візит комфортний. Вже бачимо результат. Раді, що потрапили саме до неї.
Аліна
Ставили мамі протези, дуже сподобалась клініка і лікар Тарас Вікторович. Задоволена сервісом та якістю послуг
Сергій Ярмоленко
Порекомендували друзі. Поруч з домом, зручно. Мій лікар Біланенко Дмитро. Всім задоволений.
Василь Коваль
Всім рекомендую лікаря Філіпенко Дар'ю Володимирівну. Кращого пародонтолога не знайдете! Звертався до неї у ЛюмііДент
Світлана Духновська
Звернулася до лікаря відносно протеза. Чудово та детально проконсультував, допоміг визначитись з найкращим варіантом. Буду проходити лікування в ЛюміДент у Гайдаєнко О. В.
Іван
Рекомендую клініку Люмі-Дент і лікаря Горбецького Артема Васильовича, хороший і уважний спеціаліст.
Сергій
Лікував карієс в ЛюміДент на Оболоні , все супер, болі не відчував, Біланенко Д.І. - майстер своєї справи. На наступний день навіть перетелефонували дізнатися чи все ок))
Максим Федотов
До Марини Василівни приводив своїх двох доньок на плановий огляд. Дякую лікарю за терпіння та вміння знайти підхід до дитини. Прийдемо ще планово через пів року! Дякуємо
Дуже хороша клініка! Ставила брекети в Цинцовської Оксани. Дякую за нормальні ціни та швидку роботу.
Олена Васьків
Артем Васильович швидко полікував і запломбував канали. Рекомендую його всім, хто шукає надійного фахівця!
Іван Дібров
Робили татові повну імплантацію верхньої щелепи. Лікар Копичко Денис провів детальну консультацію, запропонував різні варіанти лікування. Дуже сподобалося гарне ставлення адміністраторів до нас. Всім рекомендуємо клініку та лікаря.
Тетяна Ярош
Лікувала зуби в Дмитра Суліми, результатом дуже задоволена. На слідуючий день навіть перетелефонував та поцікавився чи все добре))
Анатолій Васильович
Велике дякую Дмитру Ігоровичу за швидке та безболісне лікування. В клініці чисто, і ціни нормальні
Наталі
Вітаю! Звернулась до лікарки Гразіон М.В. в клініку ЛюміДент для лікування каріесу. Дуже задоволена, лікар уважна, професійна. Рекомендую всім клініку та лікаря, не пожалкуєте!
Віктор Калюжний
Задоволений роботою лікаря Катерини Федорівни зі встановлення брекетів. Клініка теж гарна і привітний персонал
Ліна Ромащук
Звернулась в клініку Люмі Дент, щоб врятувати зуб. Випадок у мене не простий, проте Ленько Ірина Ігорівна змогла зробити неможливе, за що я дуже вдячна!
Валентина Холодайко
Чудові лікарі, приємні дівчата адміністратори. Не перший раз лікуюсь тут і залишаюсь вкотре дуже задоволена результатом. Особисто рекомендую ортопеда Петросьяна Станіслава Валерійовича
Ангеліна
Ставили пластину дитині у Світлани Камалової, дитина задоволена, я теж. Клініка також подобається. Завжди всі привітні та приємні.
Марія Фар'єва
Стоматолог-терапевт Дульнєв К.В. лікував мені карієс. Робота чудова, зуб не турбує.
Лариса Петрівна
У Світлани Вікторівни проходить ортодонтичне лікування моя донька. Ми дуже задоволені, лікар професійний і помітно що має багато років досвіду!
Олена Митьків
Гарна клініка, чисто, привітні працівники. Сподобався лікар Марина Павлівна Маркович. Дякую!
Тетяна Мироненко
Прийшла в Люмідент за встановленням брекет системи. Мій лікар Катшук Діана Володимирівна, дуже швидко та обережно працювала, пояснюючи кожен крок. Сподобалось делікатне відношення.
Валерія Мітько
Зручне розташування клініки, привітні дівчата на рецепції. Лікар ортопед Станіслав Валерійович найкращий
Іван Качур
Робив професійну гігієну в Люмі-Дент в Дар'ї Володимирівни. Результатом задоволений!
Ілона Аванесян
Сьогодні відвідала Люмі-Дент на Оболоні. Світлана Петрівна зробила мені чистку зубів і допомогла підібрати зубну пасту та щітку для домашнього догляду. Дуже гарний лікар!
Поплавська Аліна
Відбілювала зуби у стоматолога Дудко Т.В. Прийом пройшов чудово, поки йшов процес слухала музику. Результат вразив. Буду звертитася ще!
Зверталась до Дар'ї Сергіївни з кровоточивістю ясен. Вона провела для мене консультацію і призначила лікування. Ми підібрали правильний догляд. Я дуже довольна. Раджу стоматологію ЛюміДент.
Юрій Васьковський
Декілька років тому мені Меланіч Віталій поставив протез на зуби. Лікар професіонал, досі нічого не турбує. Позавчора прийшов на консультацію, буду ставити ще коронку. Всім задоволений
Ольга Івахненко
Робила чистку зубів, і лікувала зуб. Залишилась задоволенна, все зробили швидко і оперативно. Рекомендую Суліму Дмитра Олександровича.
Тамара
Класний дитячий лікар! Були в неї з дитиною на чистці. Все сподобалось. В кінці отримали подарунок!
Василь Ходакевич
Звернувся з карієсом декількох зубів у Люмі-Дент на Оболоні. Записали швидко, потрапив до Гразіон Мар'яни Василівни. Дуже приємний і уважний лікар.
Валентина Савчук
Ставила імплант у лікаря-хірурга Зраєвського Андрія Руслановича. Все пройшло швидко, безболісно, скоро піду ще ставити коронку.
Антон Палій
Щиро дякую персоналу клініки Люмі-Дент та лікарю Федоришину М.А. Візит пройшов комфортно, лікар уважний та обережний.
Дмитро Хитрий
Поставив брекети у стоматології Люмі-Дент на Мінській у доктора Катшук Діани Олегівни, все якісно та оперативно, рекомендую! Обслуговування та ставлення до пацієнтів найкраще, дякую!
Олена Кривоніжко
Велика подяка докторові Тарасу Вікторовичу за чудову роботу. Всім рекомендую, зубки як рідні.
Ольга Орлова
Проходжу лікування у лікаря хірурга Андрія Руслановича, дуже приємний лікар, кваліфіковано і зрозуміло пояснив хід лікування. Уважний. В цілому відділення дуже сподобалось, приємний персонал.
Світлана
Проходимо лікування у Камалової Світлани Вікторівни за рекомендацією знайомих. Всім дуже задоволені!
Роман Нестерук
Лікую пародонтоз у Філіпенко Дар'ї, все бачу проміжний результат.
Віктор Осипчук
Дуже приємна лікарка - Маркович М.П., провела детальний огляд та консультацію.
Марта Астахова
Тетяна Віталіївна - це справжній професіонал, що чудово знаходить спільну мову, створює приємну атмосферу на прийомі та проводить якісне лікування. Не один рік в неї лікуюсь, дуже задоволена.
Дарина
Кирило В'яеславович - справжній чарівник, що зміг відреставрувати мої передні зуби так, що навіть не зрозуміло, що є пломба!
Галина Биковець
Якісне обслуговування, приходжу не раз, і завжди задоволена виконаною роботою. Віталій Олександрович чудовий стоматолог!!
Анна Романчук
Робила чистку зубів у Власюк Світлани багато разів. Я її пацієнт ще з 2018 року. Це той фахівець, до якого хочеться повертатися.
Віталій Остапенко
Видалив зуб у лікаря Миколи Анатолійовича, він зробив все швидко з анестезією. Вчора я вже зняв шви, все добре.
Назар Півень
Рік тому ставив брекети в Цинцовської Оксани Олександрівни. Всім рекомендую лікаря
Марія Турчинова
Приходили лікувати зубки до Мар'яни Ігорівни, дуже крутий підхід до дитини, в кінці процедури моя донька сказала що їй сподобалось)) Були в клініці на Ахматової 14а
Олександр
Відколовся шматок зуба, тому звернувся в Люмідент. Консультацію проводила Маркович Марина, все детально пояснила, та швидко наростила зуб. Всім задоволений
Світлана
Проводили видалення 4 зубів в клініці люмідент. Звернулась спочатку за консультацією на якій лікар запропонував видалити одразу 4 зуба за один раз в седації. Довго думала, але наважилась, так як не дуже хотілось все розтягувати. Я навіть нічого і не помітила, заснула, проснулась вже без зубів. Реабілітація пройшла добре. Дуже раджу лікаря Зраєвського Андрія Руслановича.
Олег Варша
Проходжу ортодонтичне лікування на Оболоні в Цинцовської О.О. Лікарем та клінікою задоволений. Відношення та сервіс на висоті!
Катерина Федорівна
Дмитро Ігорович ставив мені пломбу на Оболоні. Все було супер.
Віктор
Ставив вініри по акції в люмідент, мій лікар Никонюк Тарас Вікторович. Рекоминдую цю клініку всім, хто шукає надійного стоматолога та хорошого відношення.
Світлана Опанасенко
Дякую Гайдаєнко О,В. за професіоналізм та якісну роботу! Рекомендую.
Ольга Петрова
Лікар-хірург Копичко Денис видалив зуб мудрості під наркозом. Все пройшло добре, хоча випадок був складний. Лікар сподобався, дуже уважний, дав після прийому рекомендації. Жалію, що не зверталась сюди раніше.
Валентина Лещук
Дуже задоволені лікуванням зубів у Біланенко Аліни Миколаївни в клініці Люмідент. Ми звернулися по рекомендації друзів, лікар виявилася дійсно дуже уважною і приємною.
Олеся Саприкіна
Звернулася в клініку на Оболоні з питанням імплантації. Отримала професійну консультацію від лікаря Копичко Дениса Миколайовича. Готуюся до лікування. Враження від клініки, персоналу дуже приємні.
Вікторія Черниш
Задоволена лікуванням в Тетяни Віталіївни. Індивідуальний підхід та якісне лікуваннч.
Анна Коваленко
Отримала детальну консультацію у ортодонта Камалової С.В., вже пройшла перший етап діагностики та готують до встановлення брекетів. Поки все подобається. Чекаю на гарний результат
Юлія Борисевич
Перед встановленням брекетів лікувала всі зуби в Суліми Дмитра. Сподобався підхід лікаря, все робив обережно але швидко.
Надія Комар
Лікую зуби в Горбецького А.В. Завжди задоволена результатом. Дякую!
Аліна Кочетова
Дуже задоволені лікуванням зубчиків у стоматології. Наш лікар чудово ладить з дитиною. Дуже радимо Гуменчук Марину
Оксана Буднік
Лікуюсь в Люмі-Дент в лікаря Зраєвського Андрія Руслановича. Проводили імплантацію, все пройшло добре та безболісно. Враження чудові, рекомендую дану клініку. Також приємна увага після прийому, через кілька днів дзвонять дізнатися про самопочуття))
Інна Чирва
Були у лікаря Аліни Миколаївни у клініці на Оболоні. Перший візит пройшов добре, дитина задоволена. Рекомендую всім батькам!
Валентина Романівна
Лікуюсь в Люмі-Дент вже досить давно. Завжди подобались гарним відношенням, сервісом та професіональними лікарями. Мій фаворит - стоматолог-терапевт Дудко Тетяна Віталіївна
Стас Войтенко
Сьогодні був у стоматології Люмі-Дент у лікаря стоматолога Дашковської Д. С. Щиро вдячний за оперативну і якісну допомогу.
Антон Дерюга
Всім раджу клініку Люмідент і саме лікаря Дудко Т.В. Прекрасний стоматолог.
Руслан Жуйвода
Був тут вперше і дуже задоволений. Дякую Марині Павлівні за якісну роюоту
Евеліна Самусь
Я в захваті від клініки ЛюміДент і її лікарів. Була на прийомі у декількох лікарів, але найбільше сподобався Віталій Олександрович. Всім рекомендую лікаря))
Леся Драган
Класна клініка на Оболоні. Чудовий стоматолог Дашковська Дар'я. Була там вже 2 рази. Всім рекомендую!
Діана Шакотько
Дуже гарна і затишна клініка, весь персонал приємний і вічливий. Особлива подяка лікарю Дульнєву Кирилу за гарну роботу.
Ігор
Ірина Ігорівна є моїм лікарем вже декілька років. Ходжу регулярно до неї на гігієну і планові огляди, десь раз на пів року. Дуже задоволений нею, вона крута! Робить все швидко і бякісно!
Яна Василенко
Проходжу лікування каналів в клініці Люмі-дент на Оболоні у Суліми Д. О. Дуже задоволена якістю роботи і ставленням працівників до клієнтів. Клініка знаходиться біля метро, що дуже зручно, також тут доволі приємні ціни.
Маркарита Косова
Щиро вдячні клініці Люмі-Дент на Оболоні та особливо Гуменчук Марині Василівні за позитивні емоції від лікування зубчиків! Як мама, я дуже радію, що візит до стоматолога з моїми дітьми - це справжнє свято! З подарунками та мультиками. А головне, якісно виконаною роботою!
Юлія Володимирівна
Лікар Никонюк Тарас поставив мені коронку на раніше встановлений імплант. Дуже природньо виглядає, навіть не помітно що зуб не мій. Дякую!
Ростислав
Люмі-Дент це - місце, де можна отримати круту посмішку максимально швидко та за помірні кошти! Лікар-ортопед Гайдаєнко Олександр Віталійович виявився справжнім майстром своєї справи, професійно виконавши роботу. Я відчував себе впевнено та зручно на кожному етапі лікування.
Катерина
Дякую Станіславу Валерійовичу за хорошу роботу. Всім рекомендую!
Таня Речко
Видалила 4 зуба мудрості за 1 візит. Дуже боялась наркозу, але все пройшло добре. Федоришин Микола має золоті руки, дуже дякую))
Євгенія Іваненко
Ставила дочці пластину у Цинцовської Оксани у Люмідент. Дуже задоволені, рекомендуємо!
Євгенія Литвин
Моя усмішка стала просто ідеальною після лікування брекетами в Люміденті у Образцової Катерини Федорівни. Лікар зробила майже неможливе! Результат просто вау!
В'ячеслав
Був на консультації у пародонтолога Дашковської Дар'ї Сергіївни на Оболоні. Консультація була дуже професійна, мені в подробицях розповіли про проблему і подальше лікування. Дуже раджу цю клініку і лікаря.
Петро Микуленко
Шукав хорошу стоматологію на Оболоні, звернувся в Люмі-Дент. Все сучасно, якісно та увагою до клієнта. Лікарі детально пояснюють кожен етап процесу. Окрема подяка лікарю Копичко Денису Миколайовичу. Найкращі враження та рекомендації!
Аріна
Записалась до Меланіча Віталія за рекомендацією подруги. Лікар відновив мої зуби та повернув здорову та привабливу посмішку
Наталія Кузуб
Катерина Федорівна ставила брекети моїй дочці. Лікар доступно відповіла на всі запитання. Записалися на подальші візити до лікаря. Клінікою задоволені, рекомендуємо.
Олег Пащенко
Відвідав клініку Люмі Дент на Оболоні, лікували каріес, ставили пломби. Чудова клініка, лікар Горбецький А.В.., всім рекомендую
Олена Шевченко
Найкраща стоматологія на Оболоні, регулярно приводжу дітей на профілактичний огляд, а сьогодні видаляла зуб мудрості, все пройшло швидко і комфортно. Дякую!
Поліна Іванчук
Я лікуюсь декілька років в Люмі-Дент, окрім лікування зубів, ставила брекети в Світлани Вікторівни. Результатом задоволена, тепер буваю тут на планових оглядах. Всім рекомендую клініку та лікаря.
Іра Гладишева
Донька проходить лікуванняу клініці Люмі Дент на Оболоні у лікаря Катшук Діани Олегівни, дуже задоволені якістю і професіоналізмом. Донька завжди їде з задоволенням, без всякого страху. Все супер.
Відбілювала зуби в Дмитра Олександровича. Процедура комфортна, лікар уважний, результатом задоволена.
Катерина Воропай
Дуже рада, що у нас час є такі круті молоді фахівці, як Дульнєв Кирило В'ячеславович! Ні разу не пожалкувала, що звернулася у Люмі-Дент саме до нього.
Альона Шумко
Цього лікаря мені порадила моя сестра. Записалась спочатку на консультацію, далі лікар склала мені план лікування. Вона дуже охайно все робить, гарні пломби. В загальному прям дуже задоволена! Раджу Мар'яну Василівну і стоматологію люмідент на Оболоні!
Валентина Прокопенко
Дякую Філіпенко Дар'ї за лікування ясен. Ви найкращий спеціаліст!
Артемій
Люмі-дент на Оболоні - чудова клініка, зручно розташована. Окреме дякую Світлані Петрівні Власюк за якісну роботу)
Лариса Федорова
Видаляла нижній зуб мудрості у лікаря Копичко Дениса Миколайовича. Все швидко й не болісно. Все чудово. РЕКОМЕНДУЮ
Юлія Дудченко
Найкраща стоматологія. Доньці треба було лікувати зуб , все зробили швидко і безболісно. Дякуємо , Марина Василівна))) Дуже відповідально ставляться до безпеки , дали попередньо скерування на алергопроби. Рекомендую.
Наталія Сапогова
Відвідала стоматологію Люмі-Дент на Оболоні, лікувалась у чудового лікаря-парадонтолога Дашковської Дар'ї Сергіївни, дуже гарний спеціаліст своєї справи. Лікування проходить безболісно, комфортно, відношення просто чудове. Обладнання та знеболення дуже сучасне, на відділенні є все для комфортного перебування та лікування. Залишилось дуже приємне відчуття піклування про кожного пацієнта. Рекомендую.
Крістіна
Робила чистку у стоматолога-терапевта Ленько Ірини Ігорівни на Оболоні. Все якісно та акуратно.
Віталій Романович
Клініка зручно розташована, близько до метро. Дуже привітний персонал, лікар Тарас Вікторович добре провів консультацію та склав план лікування.
Олександра В.
Тарас Вікторович чудовий стоматолог! Рекомендую!
Оля
Вставила два зуба в клініці Люмі-Дент. Лікар Петросьян С.В. виявився дуже ввічливим та кваліфікованим, зробив все красиво та естетично
Катерина Овчаренко
Була на консультації в Люмідент в Федоришина Миколи Анатолійовича. Перше враження дуже позитивне, запланувала вже наступний візит.
Олег
Якщо шукаєте сервіс найвищого класу та досвідченого лікаря, то рекомендую Люмідент та Ірину Ленько
Світлана Томашенко
Хочу висловити подяку колективу клініки, особливо Дарї Володимирівні, за професіоналізм, легку атмосферу та відповідь на всі запитання
Інга
Гарна клініка і зручне розташування. Артему Васильовичу окреме дякую, професійний підхід та хороший результат лікування
Володимир Шведченко
Якщо ваша дитина боїться лікувати зубки, тоді Вам до Біланенко Аліни Миколаївни в клініку Люмі-Дент. Такої турботи, підходу і професіоналізму я не бачив ще ніде!
Сергій Шпак
Дякую за виконану роботу, все дуже круто, швидко та безболісно! Мій лікар - Дмитро Суліма
Тетяна Гончаренко
Відмінний сервіс та швидке обслуговування. Рекомендую цю стоматологію всім знайомим. Лікувалась у Маркович Марини Павлівни.
Марк Семенович Сич
Шукав стоматологію де б могли зробити якісну коронку! Порекомендували Люмідент і цього лікаря. Все чудово, я вже з новою коронкою! Послуги що тут надають -якісні))
Ігор
Був на прийомі в Дульнєва К.В. Лікар профессіонал і ціна адекватна. Рекомендую!
Тетяна Зоріна
Видаляла зуб. Денис Миколайович найкращий хірург, в якого я була. Рекомендую саме його!!
Лариса Миколаївна
Раз на півроку роблю чистку зубів у лікаря Гразіон М. Результатом задоволена. Останнього разу ще пломбувала зуб, теж якісно, швидко і без болю.
Алла
Дякую лікарю-терапевту Сулімі Дмитру за естетичні пломби! Не відрізнити від своїх зубів!
Макова Вікторія
Зверталась за допомогою у люмі дент аби підклеїти ретейнер. Мені знайшли час в той же день і Катшук Діана Олегівна дуже швидко допомогла вирішити моє питання. Дуже вдячна за швидку реакцію і класний сервіс! Люмідент на Оболоні-топ!
Ігор Москалюк
Ставив коронки в Меланіча Віталія, всім задоволений, лікар сподобався. Сама клініка також хороша, приємний адміністратор, ціни адекватні.
Олена Кусько
Рекомендую ЛюміДент та лікаря Гразіон Мар'яну всім хто шукає хорошу і недорогу стоматологію.
Святослав Гузь
Дар'я Володимирівна прекрасний лікар, дуже приємна та уважна. Роботу виконала якісно та швидко. Рекомендую
Катерина Цвіркун
Нарешті я знайшла ортодонта, який мені допоміг. Світлана Вікторівна найкращий лікар!!! Кожен прийом в неї проходить прекрасно. Вона відповідає на мільйон моїх запитань. Дуже Дякую!!!
Дарина Ковальчук
Професійне обслуговування, чудовий лікар Микола Анатолійович. Дуже задоволена якістю послуг, рекомендую!
Павло
Ставив вініри у Никонюка Тараса Вікторовича півроку тому. Нещодавно був на черговому профілактичному огляді, результат чудовий. Хороший стоматолог, всім раджу
Тетяна
Вдячна за швидку допомогу лікарю Зраєвському Андрію та оперативне вирішення проблеми! Сервіс клініки на висоті!
Хороша клініка, доступні ціни, Дмитро Ігорович дуже добре полікував зуб.
Лікувалась в ЛюміДент на Оболоні, лікар Дульнєв Кирило.Кожний крок пояснювався, піклувався про поточний стан. Все сподобалось!
Юлія Черненко
Я ніколи не думала, що зуби мудрості можна видаляти настільки швидко та безболісно. Дуже рекомендую Федоришина Миколу!
Зоя
Лікуюсь в Люмі Дент на протязі двух років,Оболонь,Київ. Сьогодні була у лікаря ортопеда - Гайдаєнка Олександра Віталійовича, візитом задоволена, сподіваюсь на гарний результат.
Наталія Кінчур
Звертаємось в клініку вже не вперше. Для дитини немає кращого лікаря, ніж Гуменчук Марина Василівна. Дуже дякуємо за теплий прийом, гарну роботу та спокійну обстановку.
Володимир Квашенок
Останнім часом боліли зуби від холодного та солодкого, звернувся в люмідент. Через декілька візитів до Суліми Дмитра проблема зникла. Всім рекомендую!
Іван Лапенко
Чистив камені на зубах в Власюк Світлани, дуже задоволений, прийду ще!
Юлія
Регулярно відвідую Люмі-Дент. Роблю чистку і лікую зуби, якщо потрібно. Востаннє була в Марини Павлівни, дуже приємна лікарка. Рекомендую всіх цю клініку!
Крамаренко Альона
Ірина Коломієць
Була на консультації у ортодонта Оксани Олександрівни. Перший стоматолог, хто звернув увагу на те, що маю проблему з щелепним суставом. Сподобався підхід і професіоналізм лікаря
Оксана Самко
Дуже сподобалося обслуговування. Образцова Катерина Федорівна проконсультувала, відповіла на всі запитання, дуже приємна дівчина та справді знаючий фахівець!
Ірина Кліменко
Гайдаєнко Олександр Віталійович - дуже уважний та компетентний лікар. В клініці чисто і персонал привітний. Залишилась задоволена лікуванням.
Анастасія Кухар
Регулярно проходжу чистку зубів у Власюк С.П. на Оболоні в Люмі-Денті. Завжди задоволена. Робить все ідеально.
Ганна Распутна
Лікували дитині зубки вперше. Знайома порадила стоматолога Біланенко Аліну Миколаївну. Чудовий, чуйний лікар. Зробили першу пломбу і тепер тут будемо лікуватися.
Ірина
Добрий день! Задоволена лікарем Віталієм Миколайовичем. Дуже приємний людина і знає свою роботу. Велике спасибі!
Наталія Писарчук
Проходила лікування на Оболоні у лікаря Біланенко Д.І., все пройшло на вищому рівні. Всім рекомендую,звертайтеся!!
Олена Гомон
Дуже рада, що потрапила у ЛюміДент до Ленько Ірини кілька років тому. І досі звертаюсь з великим задоволенням, бо впевнена, що отримаю найкраще лікування.
Наталя Миколачук
Артем Васильович робив мені реставрацію одного зуба і чистку каменів на зубах. Було зовсім не боляче і швидко, за один візит. Обов'язково прийду ще. Сервіс теж хочу відмітити, він чудовий. Раджу!
Еліна Пованець
Дудко Тетяна Віталіївна - це лікар з великої літери! Завжди довіряю свою усмішку тільки їй!
Тетяна Лактіонова
Дуже сподобалось лікування у Дашковської Дарʼї. Дуже уважний лікар. Все безболісно та швидко! Рекомендую
Поліна Савіна
Були у лікаря Гуменчук Марини Василівни. Дуже приємна лікарка, знайшла підхід до дитини. Дякую за гарну якість послуг та уважність до дитини.
Валентин Хоменко
Звернувся в клініку на Оболоні до лікаря Зраєвського Андрія Руслановича з приводу видалення зуба. Прийом пройшов швидко, видалення було не болісним. Лікар професіонал своєї справи. Окремо дякую за дружелюбну атмосферу в клініці. Рекомендую.
Лілія Назаренко
Дуже гарна клініка, доброзичливий персонал. Катшук Діана професіонал своєї справи. Всім раджу.
Марина Педан
Імплантація зубів в Федоришина Миколи пройшла чудово та швидко. Дуже задоволена результатом, і було зовсім не боляче. Лікар професіонал своєї справи. Рекомендую Люмі-Дент на Оболоні.
Аліна Петрова
Робила відбілювання в цього лікаря півроку тому. Результат досі видимий. Сам прийом пройшов комфортно, слухала музику. Лікар дуже чуйна, весь час питала чи все ок та чи комфортно мені.
Андрій Пилипчук
Микола Анатолійович, дякую вам за швидке видалення зуба. Особливо важливо, що прийняли з гострим болем без черги. Клініка-супер!
Віталіна Дубнікова
Дякую Ленько Ірині Ігорівні за відмінне лікування. Лікарка акуратна та тактовна. Кожну дію пояснювала та переживала, щоб мені було комфортно.
Роман
Порадувала професійна та уважна команда стоматології ЛюміДент. Лікар Петросьян Станіслав професіонал своєї справи.
Оксана Шумко
Відмінна сучасна клініка. Окреме спасибі Никонюку Тарасу та його асистенту.
Богдана
Прийшла на консультацію відносно вирівнювання зубів. Катшук Діана Олегівна запропонувала два варіанти лікування - брекетами і елайнерами. Обрала елайнери, і дуже задоволена, все чудово)
Іванка
Рекомендую Дмитра Олександровича всім хто має карієс. Дуже якісно вилікував мені 4 зуба.
Данило Мідик
Одразу видно, що лікар професіонал та любить свою роботу! Гарне відношення та крутий результат!
Ірена Самойлова
Робили чистку дитині в клініці Люмі-дент на Оболоні у лікаря Біланенко А.М. Лікар дуже привітна та приємна! Дякую вам!
Олег Смірнов
Дякую колективу стоматології люмідент за уважне ставлення до пацієнтів. Доктор Федоришин Микола справжній професіонал, поставив імплант і всім задоволений. Рекомендую!
Андрій Сміливий
Поставив брекети у Образцової Катерини Федорівни. Дуже швидко та якісно провели діагностику та склали план лікування. Все виявилося простіше та швидше ніж очікував
Карина Божко
Приємний лікар та швидке якісне лікування. Люмі-Дент Мінська, лікар Никонюк Тарас Вікторович
Орест
Відмінна клініка, дуже шкода що раніше про неї не знав. Особлива подяка Петросьяну С.В. та його асистенту за хорошу роботу.
Ігор Володченко
Був на профілактичній чистці, повністю задоволений і лікарем і клінікою. Суліма Дмитро прекрасний спеціаліст.
Олександра Павелко
Стоматологія дуже сподобалася, радитиму знайомим. Образцова Катерина гарний ортодонт, вже закінчила у неї лікування брекетами, тепер ношу тільки ретейнер.
Наталія Німець
ЛюміДент вівдідуємо з чоловіком вже давно. Сьогодні ставила цирконієву коронку на жувальний зуб. Прекрасний лікар Никонюк Тарас

Врачи клиники Люми-Дент, Сеть стоматологических клиник (Оболонь)

Копычко Денис Николаевич
Стоматолог, стоматолог-хирург, стоматолог-имплантолог, челюстно-лицевой хирург
Федоришин Николай Анатольевич
Выбрать специальность
  • Стоматолог
очистить

Акции клиники

АКЦІЯ НА КОМПЛЕКСУ ГІГІЄНІЧНУ ЧИСТКУ ЗУБІВ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє знижка на комплексну гігієнічну чистку зубів (ультразвукова + air-flow, 2 щелепи) – всього 1 599 гривень! В гігієнічну чистку у стоматолога входить: Ультразвукова чистка зубів від…
3000 грн

1599 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ «КТ ЗУБІВ ТА ОРТОПАНТОМОГРАМА – БЕЗКОШТОВНО» В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє акція на КТ щелеп та ортопантомограмма (панорамний знімок)! Акція діє для первинних пацієнтів, які планують лікування зубів та ясен в клініках «Люмі-Дент». Умови цієї…
Записаться на акцию
АКЦІЯ НА КЕРАМІЧНІ ВІНІРИ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
Вініри призначенні для корекції форми, кольору та розмірів зубів. Установка вінірів в «Люмі-Дент» – це голлівудська усмішка за вигідними цінами. …
6550 грн

6090 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ НА БРЕКЕТ-СИСТЕМУ AMERICAN ORTHODONTICS В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє знижка на встановлення брекет-системи Вашій дитині! Встановлення дитячої брекет-системи American Othodontіcs (1 щелепа) – всього 6 999 гривень! Розстрочка до 24 місяців! …
7418 грн

6999 грн
Записаться на акцию
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СТОМАТОЛОГА В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
Безкоштовна консультація стоматолога в мережі стомтаологічних клінік «Люмі-Дент» У консультацію входить: 1.Стерильний набір; 2.Огляд лікарем порожнини рота; 3.Проведення бесіди з пацієнтом…
Записаться на акцию
АКЦІЯ НА ІМПЛАНТАЦІЮ ЗУБІВ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє знижка на імплантацію зубів! Акційні ціни на зубні імпланти в «Люмі-Дент»: Імплант H-Dent — 8 999 гривень 7 999 гривень! Імплант Neodent — 10 550 гривень 9 250 гривень! Імплант…
8999 грн

7999 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ НА ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє знижка на відбілювання зубів! Лазерне відбілювання ZOOM (1 щелепа) – 4 400 гривень 2 200 гривень! Фотовідбілювання Magic Smile (1 щелепа) – 4 100 гривень 2 050 …
4100 грн

2050 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ «ПАНОРАМНИЙ ЗНІМОК ПРИ ПЛАНОВОМУ ОГЛЯДІ – БЕЗКОШТОВНО» В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє акція на панорамний знімок! При проходженні планового огляду (диспансеризації) - ортопантомограма (вартістю 450 грн) – В ПОДАРУНОК! Ортопантомограма (панорамний знімок) необхідна…
450 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ «КТ БЕЗКОШТОВНО» ПРИ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБІВ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє акція на КТ щелеп при імплантації зубів! КТ щелеп перед процедурою імплантації зубів необхідна: Для оцінки стану кістки щелеп; Визначення обсягу кісткової тканини для установки…
910 грн
Записаться на акцию

Обратите внимание на другие клиники:
Здесь есть все, что нужно для вашего здоровья
Пн — Пт: 07:30-21:00
Современный гинекологический кабинет полного цикла амбулаторного приема — проведем прием с осмотром, консультации, анализы, узи органов малого таза, лечение гинекологических заболеваний, онлайн консультации.
Пн — Пт: 11:00-19:00 Сб: 11:00-19:00 Вс: 11:00-19:00
Стоматологическая клиника «DR. KOZAK» врачебный состав постоянно совершенствует свои навыки путем посещения всех актуальных лекций, курсов и вебинаров не только в Украине, но и за рубежом. Мы используем только зарекомендовавшее себя высокопрофессиональное и высококачественное оборудование от топовых мировых производителей. В нашей клинике персонал создаст особый климат психологического и эмоционального комфорта пациента. Мы очень заботимся о комфорте наших клиентов. Максимально опытные врачи и высококлассное оборудование – залог качественного быстрого и безболезненного лечения. Вы будете удовлетворены результатом.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Вс: 09:00-21:00
Трихологический центр СОМА Лечим волосы и кожу! Все виды выпадения волос, избыточную жирность скальпа, себорейный дерматит, псориаз, поврежденное полотно волос помогут вылечить врачи клиники СОМА, которые работают соблюдая принципы доказательной медицины учитывая индивидуальные особенности каждого пациента!
Пн — Пт: 10:30-19:00 Сб: 10:30-19:00 Вс: 10:30-19:00