Люми-Дент, Сеть стоматологических клиник (Позняки)

9.0

• Цены на услуги
  • Отзывы
  • Врачи
  • Акции

«Люми-Дент» – это современная сеть стоматологических клиник в Киеве. Медицинские центры предоставляют широкий спектр услуг лечения зубов и десен, используя в своей работе новейшее оборудование и высококачественные стоматологические материалы, что позволяет добиться наилучших результатов даже в самых сложных случаях.

Врачи с высокой квалификацией.

Команда врачей Люми-Дент систематически проходит курсы по повышению квалификации. Каждый специалист подбирает индивидуалный план лечения для каждого из случаев заболевания зубов и десен.

Новейшие технологии лечения зубов:

• Лечение зубов под микроскопом;
  • Костная пластика;
  • Озонирование зубов;
  • Лечение кариеса зубов без сверления с помощью технологии Icon;
  • Лазерное лечение зубов;
  • Навигационная имплантация с помощью хирургических шаблонов;
  • Безболезненная компьютерная анестезия STA;
  • Лечение зубов под наркозом;
  • Плазмолифтинг десен;
  • Современное цифровое сканирование зубов T-SCAN;
  • Пьезохирургия.

В клиниках есть собственная цифровая зуботехническая лаборатория, в которой производятся зубные протезы последнего поколения. Все отделения оборудованы рентген кабинетами с компьютерным томографом и радиовизиографом.

Реальные отзывы пациентов сети стоматологических клиник Люми-Дент подтверждают высокое качество предоставляемых услуг по доступным ценам.

• Цены на услуги

• Лікування під мікроскопом (1 зуб). от 430
  • A-PRF (відновлення кістки з власної крові), 2 пробірки 2 150
  • Комп'ютерна діагностика T-SCAN. 1 099
  • Природна імплантація емалі (за 5 зубів). 1 725
  • Комплексна гігієнічна чистка зубів від каменю(ультразвукова + air flow, 2 щелепи) Акція! 3 000 1 599
  • Консультація стоматолога, Київ. бесплатно
  • Кольорова пломба "Color-Flow". 1 200
  • Герметизація фісур зубів. от 725

Отзывы и оценки клиники

Ангеліна Тищенко
Звернулася в клініку Люмі Дент за рекомендацією! Робила чистку зубів у Романюк М.О. - дуже привітна лікарка з гарною усмішкою. Залишилися приємні враження.
Влад Кисленко
Рекомендую Люмі Дент на Позняках, залишитесь задоволені. Особлива вдячність лікарю Охременко В.О. Було зроблено все можливе, щоб зберегти мій зуб. Дуже дякую за відмінну роботу
Вікторія Плис
Знімала брекети у Коржева Р.В. на Позняках ( вул. Анни Ахматової). Чудове обслуговування, все швидко та якісно. Також одразу поставили ретейнери.
Роман Старський
Лікую коровотичивість ясен у Дар'ї Сергіївни. Лікарка дуже уважна та приємна. Завжди на зв'язку в разі чого. Рекомендую
Софія Харченко
Дуже дякуємо лікарю Катерині Павлівні. Дитина в захваті від лікаря, не боїться тепер стомотолога)
Микола Коваль
Проходив ортодонтичне лікування у клініці Люмі-Дент на позняках у ортодонта Олександра Миколайовича. Результатом залишився задоволений.
Оксана Клименко
Проходила лікування ясен на Анни Ахматової 14а на Позняках у лікаря-пародонтолога Філіпенко Д.В., дуже сподобалось, зовсім не болісно. Уважне ставлення, детальна консультація. Рекомендую.
Яна Гордієнко
Дуже сподобалася чистка зубів, зробили все швидко, якісно. Дякую Власюк Світлані Петрівні.
Владислав Науменко
Раджу лікаря. Видаляв в нього зуби мудрості в седації. Нічого не відчув, загоєння пройшло дуже швидко і майже нічого не турбувало, лікар і асистент були дуже приємними
Іван Дмитрученко
Лікую зуби в клініці люмідент у лікаря Гразіон Мар'яни. Дуже чуйний персонал та якісне лікування, це одна з кращих стоматологічних клінік на лівому березі Києва, всім раджу!
Ірина Довгань
Дуже задоволена лікуванням. Мій лікар Донець Костянтин Сергійович. Робила реставрацію 2 зубів, було комфортно і не боляче. Буду і надалі звертатись в цю клініку. Все чудово
Софія Марченко
Рекомендую лікаря, лікую зуби тільки в нього
Анастасія Войтенко
Систематично роблю професійну чистку зубів. Дякую Власюк Світлані Петрівні за комфорт підхід до роботи. Однозначно рекомендую.
Володимир Давиденко
Звернувся з потребою протезування зубів. Дуже сподобалося відношення до себе. Рекомендую
Анастасія Мілєнко
Звернулася з гострим болем. Гордій Сергійович допоміг мені швидко. Результатом дуже задоволена, дякую
Ангеліна Тищенко
Андрій Дмитренко
Був на консультації, мені усе сподобалося, загальна атмосфера чудова. Записався на подальше лікування зубів
Кіра
Лікар Бочаров Антон Русланович врятував мене від гострого болю. Швидко, професійно та безболісно. Була в клініці на Ахматовій.
Ольга Кузьменко
Ми довго шукали дитині ортодонта в Києві. Знайомі порекмендували Евеліну Олегівну. На консультації лікарка порадила брекет систему для вирівнювання зубів. Ходимо вже 1,5 роки і зуби рівнесенькі, скоро маємо знімати. Дуже класна лікарка.
Ірина Козир
Лікую зуби у Охременко В.О. вже років 7. Завжди задоволена результатом
Маргарита Дідовець
Не вперше лікуюся в клініці Люми-Дент на Позняках. Завжди приємне враження. Хочу висловити подяку лікарю Никонюку Т.В. за швидке вирішення моєї проблеми, вставили коронки на зуби.
Тетяна Прохоренко
Лікувалися в Люмі-Дент на позняках у Короткової М.І. у дитини був карієс, полікували швидко і безболісно. Дитині так сподобалась Мар'яна Ігорівна, що вона чекає коли вже підемо знову, приємним бонусом ще дають подаруночки
Ігор Сергієнко
Робив відбілювання зубів у Ігора Васильовича. Результат супер, залишився задоволений
Павло Смірнов
Звернувся з консультацією щодо імплантації. Загальна атмосфера чудова))) Все прекрасно, можу спокійно рекомендувати клініку
Христина
Я проходила лікування у пародонтолога Дашковської Дар'ї Сергіївни. Лікую пародонтоз і результати чудові
Лариса Міхнич
Дуже щасливі, що потрапили на лікування до Федоренко Катерини Павлівни. Неймовірно компетентний лікар, чуйна та добра людина! Дитина з нетерпінням чекає на прийом і не боїться взагалі.
Nikolas
The best doctor. Satisfied with this clinic
Іванна Сушко
Захотіла вирівняти зуби. Розпочала свій шлях з видалення зубу мудрості, потім займалася лікуванням, а зараз нарешті поставили брекети. Клінікою дуже задоволена, бо була у багатьох спеціалістів. Рекомендую всім цю клініку, а особливо лікаря Оборського, дуже класний.
Галина Радужна
Пломбувала зуби в люмі денті у Марини Віталіївни. Приємна лікарка, було не боляче.
Лідія Тиха
Робили чистку зубів у клініці Люмі-Дент на Позняках у лікаря Шаповалової Ірини Володимирівни. Сподобалось ставлення. Сама чистка була безболісна, після процедури також проконсультували. Загалом всім задоволена
Юлія Шарова
Найкращий досвід лікування зубів. Чудовий підхід і доброзичливі працівники. Антон Русланович найкращий лікар у якого я лікувала зуби.
Марина Шульженко
Видаляла 4 зуба мудрості у Павлюченка Є. Ю. Я дуже боялася але навіть не помітила, що мені вкололи анестезію, дійсно безболісно. Після операції лікар телефонував і запитутвав про моє самопочуття це дуже приємно.
Богдан Щепанюк
Гарна клініка! Чисто, затишно, сучасне обладнання. Дякую лікарю Філіпенко Дар'ї яка допомгла мені вилікувати пародонтит. Рекомендую!
Олеся Задорожна
Лікар встановлював коронку. Мені дуже сподобалось уважне ставлення та якісне обслуговування. Також робили КТ, дуже зручно що не треба никуди їхати, а все є в клініці.
Оксана Кулік
Робила сьогодні комплексну чистку зубів у Власюк Світлани Петрівни на Позняках, все сподобалось. Комфортно та безболісно
Олександр Хмара
Дуже хороше відношення і професіоналізм. Рекомендую. Планую продовжити лікування та зробити імплантацію. Лікуюсь у лікаря Кириленко Ю.В.
Іван Вовкун
Лікування пройшло безболісно і якісно. Діана Володимирівна найкращий пародонтолог в києві. Дуже дякую
Ганна Герасименко
З власного досвіду можу сказати, що лікар дуже турболиво ставиться до дитини. Батькам все чітко пояснюється і обговорюється. Запропонувала декілька варіантів лікування. Зараз носимо пластинку на верхній щелепі.
Євгенія Величко
Дуже дякую лікарю та іншим спеціалістам за якісний та професійний сервіс, дитина йде без страху, це важливо! Рекомендую із задоволенням цю клініку.
Поліна
За один візит запломбували одразу 3 зуба. Лікування пройшло безболісно, лікар дуже комфортна та уважна. Далі розпочинаю ортодонтичне лікування. Дуже мені сподобалась клініка Люмі Дент:)
Віта
Прийшла на консультацію, так як ввечері сильно розболівся зуб. Виявилося що було запалення нервів зуба. Пролікували канали, залишилася задоволена що моя проблема була швидко вирішена, бо біль був нестерпний просто
Світлана
Була на чистці та реставрації зубів. Лікую зуби у лікаря Нестеренко Гордія Сергійовича. Сміливо рекомендую клініку і лікаря
Роман Матвієнко
Хочу подякувати лікарю Никонюк Тарасу Вікторовичу - сьогодні поставили коронки на проблемний зуб. Все чудово! Рекомендую!
Ольга Лагода
Встановила цирконієву коронку у лікаря так як розкрошився зуб. Дуже гарний лікар.
Інга
Водила на прийом до ортопеда Яковишена Валентина Миколайовича сина, так як помітила що він вночі скрегоче зубами. Лікар провів діагностику та детально нас проконсультував. Робимо капу для бруксизму, сподіваюсь що все пройде
Олексій Сміляк
Відбілював зуби у Юлії Михайлівни - результат супер класний. Зуби білесенькі.
Любов Мазур
Відколовся зуб, необхідно було терміново вирішити, мені максимально швидко знайшли час і записали до Никонюка Тараса Вікторовича, в той же день моя проблема відмінно була вирішена. Записалася на подальше лікування. Дуже задоволена результатом та атмосферою, рекомендую.
Ольга Капустіна
Сьогодні лікувала зуби у Шаповалової Ірини Володимирівни. Вже другий рік лікуюсь тільки у неї ! Хочу подякувати! Все дуже обережно і якісно!
Андрій
Мої зуби були у критичному стані, а зараз я в процесі встановлення коронок разом з ортопедом Никонюком Тарасом Вікторовичем
Надія Кащук
Робила професійне чищення ротової порожнини у доктора Гордія Сергійовича, залишилася дуже задоволена. Сама процедура зайняла близько 1 години, лікар зробиввсе безболісно і якісно.
Ольга Кавалевич
Лікар дуже суперовий. Знайде підхід до будь-якої дитини. Лікуємо тут старшого сина, якому 7 років та вже почали потихеньку знайомити молодшого зі стоматологом йому 3 рочки. Рекомендуємо лікаря Короткову М. І.
Іван Білоус
Гарний лікар, одразу знайшли спільну мову. Поставили брекети і мікроіплант. Хоча як мені сказали що потрібно буде вкручувати мікроімплант, то я дуже злякалась але це зовсім не так страшно як я уявляла собі, я нічого не відчула. Однозначно рекомендую.
Юлія Дрозд
Були на консультації у ортодонта Фалінського М.М., склав план лікування. Через декілька днів буду встановлювати брекети.
Дарина Яценко
Дякую чудовому лікарю Романюк Марії за швидку та професійну допомогу.
Віталій Іванов
Все дуже професійно і якісно, завжди індивідуальний підхід. Всім раджу.
Мирослава Шарапова
Ставила вініри у клініці Люмі Дент у стоматолога Дністранського Вадима Ігоровича. Я просила зробити зуби в певний срок і сказала про це лікарю він враховував моє прохання. Рекомендую клініку люмі дент. Дуже вдячна за вашу роботу. За вінірами, коронками звертайтесь до Вадима Ігоровича.
Соломія Мартова
Враження від Люмі-Дент тільки позитивні! Мій лікар - Корицький Владислав В’ячеславович, задоволена, дуже уважний до деталей!
Ольга Калінчук
Звернулася з гострим зубним болем в клініку. Дякую Євгену Юрійовичу за допомогу, виявилося що у мене був флюс і гній пішов в кістку, зуб нажаль видалили, але біль був нестерпним. Зараз вже почуваюсь добре.
Тетяна Жукова
Дуже задоволені лікуванням у Юлії Сергіївни. Поставили дитині пластинку на зуби. Дитині подобається лікар
Ольга Панченко
Робила відбілювання. Чудовий лікар, дуже рекомендую! Тепер маю білосніжну усмішку.
Найкращий стоматолог. Вставляла імпланти мамі, вона залишилася дуже задоволена. Лікар дуже професійний і сподобалось до речі, що лікар постійно був на зв'язку і запитував про самопочуття мами. Дуже приємно таке відношення.
Ірина Романенко
Зробила чистку та відбілювання зубів у лікаря. Не очікувала такого крутого результату. Дякую!
Яна Кавальська
Дякуємо лікарю Оборському Олександру за професійний підхід, а також за вміння гарно спілкуватися з підлітками. Поставили сину брекети.
Ірина Петренко
Сьогодні робили чистку зубів та пломбування одного зуба, було не боляче. Лікар уважний
Наталія Максакова
Проходила лікування в клініці на Позняках у лікаря Романюк Марії Олександрівни з приводу зубного болю. Я дуже задоволена. Дякую
Валентина Дзюбенко
Дякую за професійну чистку зубів і консультацію лікарю Нагірній Юлії Михайлівній, все пройшло чудово і безболісно. Привітний персонал, рекомендую клініку.
Катерина
У лікаря вже не вперше лікую зуби, надзвичайно задоволена
Ірина Дегтяр
Була на прийомі у Дашковської Дар'ї Сергіївни. У мене достатньо проблематично все з зубами та яснами, але лікар заспокоїла і тепер я в надійних руках проходжу своє лікування. Рекомендую
Ліза Морозюк
Звернулась в клініку до ортопеда Дністранського Вадима, який в подальшому встановив мені коронки. Він уважно вислухав всі мої побажання, допоміг обрати ідеальний колір коронок, і дуже класно їх встановив.
Олександра Логан
Звернулася з потребою видалення зуба. Видалення пройшло успішно. Дякую лікарю Положому Руслану Артуровичу. Записалася на зняття швів. Рекомендую всім, чудовий сервіс та професійні лікарі! Клініка дуже затишна, комфортні умови.
Світлана Русланова
Робили чоловіку в клініці протезування на імплантах. Владислав В'ячеславович дуже хороший лікар. Лікар врахував всі наші побажання і результат вийшов гарним, все виглядає дуже природньо. Рекомендуємо
Ірина Бондаренко
Дуже задоволена роботою лікаря. Була в нього на чистках та на пломбуванні. Всі процедури безболісні. Залишились приємні враження
Дмитро Прокопенко
Були на лікуванні в клініці Люмі-Дент у Богдана Артема Сергійовича. Встановлювали коронку, вона дуже зручно сіла. Мені сподобалась уважність лікаря та якісне лікування. Також в клініці є апарат КТ, що дуже зручно при лікуванні.
Діана Левченко
Лікуюся в Люмі Денті за порадою доньки. У мене відходять ясна від десни і ми з Дар'єю Сергіївною наразі займаємося лікуванням моїх ясен, всім задоволена, рекомендую всім
Лариса Чухрай
Лікарем та клінікою дуже задоволена. Рекомендую.
Лілія Таран
Дуже сподобалась клініка на Позняках. Велика подяка лікарю Кухар І.В. та його асистенту за їхню роботу
Жанна Новак
Найкращий лікар. Раніше мала багато проблем з яснами, зараз всі майже вирішені завдяки Діані Володимирівні
Вадим Тарасенко
З лікарем Яковишен В.М ставимо коронку, під час процедур лікар уважно і обережно виконує всі дії, пояснює що потрібно зробити для кращого результату. Дуже задоволений планую продовжувати лікування саме тут
Софія Овсяннікова
Дуже класний лікар, дійсно фахівець своєї справи. Приділяє максимальну увагу , я навіть не відчула як мені видалили зуб мудрості.
Алла Савічева
Донець Костянтин Сергійович класний лікар. Лікувала у нього канали зуба. Все сподаболось і не боляче
Наталія Бобровська
Чоловік лікує зуби в Люмі-Дент (Вул. Ахматової) у Корицького В.В.- враження чудові! Привітний персонал, професійний лікар! Абсолютно рекомендую!
Тетяна Новак
Звернулися з проблемою карієсу і вже почали лікування, дитина в захваті від лікаря. Ми як батьки теж задоволені, що нарешті лікуємо зуби без істерик дитини. Рекомендую
Ярослав Яровий
Дуже вдячна Василю Олексійовичу за його роботу. У мене був складний випадок лікування, він зробив майже неможливе і зберіг мої зуби
Любов Пащенкова
Поставили мені елайнери для вирівнювання зубів. Дуже задоволена, спочатку було незвично але виглядає як на мене краще ніж брекети, вони зовсім непомітні. Сам лікар приємний і доброзичливий
Олексій Боднарук
Робив чистку у Власюк Світлани Петрівни, чудовий лікар і приємна людина. До речі завжди лікую зуби тільки в люмі денті, класні лікарі
Наталія Голенко
Лікуємося у Ірини Володимирівни всією сім'єю. Найкращий лікар
Ірина Денисюк
Сервіс чудовий, прохожу лікування зараз у клініці Люмідент на Ахматовій у лікаря Гразіон Мар'яни Василівни. Все пояснюють, що роблять та точно знають свою справу. Все професійно та недорого!
Аліна
Короткова Мар'яна чудовий та уважний дитячий лікар. Рекомендуємо для безболісного і веселого лікування зубів. Дитина завжди відвідує з задоволенням і без страху
Ольга Зубкова
Прохожу лікування у лікаря Никонюка Тараса Вікторовича. Дуже ввічливий та уважний лікар. Поставили коронки на кутні зуби
Тетяна Мішина
Хочу подякувати Катерині Павлівні за чудову і професійну роботу. Ми були в іншій клініці, де нам сказали, що лікувати будуть лише під наркозом, а коли я знайшла Катерину Павлівну я так зраділа, ми полікували вже 3 зубчики без проблем. Дякую, щиро, Софійці 6 років, вона біжить на прийом кожного разу, це прям вау
Анна Кравчук
Дякую Богдану Артему. Я лікувала зуби і встановлювала мостовидний протез. Роботою дуже задоволена. Дякую
Кирило
Проходжу лікування у лікаря Донця Костянтина Сергійовича. На зубі відколовся кусок пломби. Лікар виконав свою роботу бездоганно, мені сподобалось.
Аліна Моргун
Звернулися з зубним болем. Було видалення двох зубів. Все пройшло швидко та безболісно.
Марія Булатова
Була в люміденті на Позняках, щоб вирівняти прикус та поставити брекети. Мій лікар Кравченко Максим вже запланував моє лікування. Атмосфера класна. Рекомендую точно цю стоматологію.
Вікторія Федік
Сьогодні відвідала клініку Люмі Дент. Мене прийняв лікар Никонюк Тарас Вікторович з приводу фіксації коронки. Мені дуже сподобався лікар
Тетяна Філіпова
Найкращий лікар в Києві. Справжній професіонал своєї справи. Приїздю з іншого міста щоб полікувати зуби в Аліни Ігорівни.
Ігор Демчук
Встановлював коронку у ортопеда Дністранського Вадима Ігоревича, від візиту дуже хороші враження. Комфортно, не боляче) ще й проконсультував щодо інших зубів.
Ганна
Лікую канали у лікаря Бочарова Антона Руслановича на Позняках в Люміденті. Зовсім безболісно, якісно. Сучасне обладнання, стерильно, дуже доброзичливий персонал.
Костянтин Мішин
Звернувся за консультацією щодо загального стану зубів. Зробив чистку у лікаря пародонтолога Мирошниченко Діани Володимирівни. Загальна атмосфера в клініці дуже класна. Рекомендую всім цю клініку.
Руслан Конвісар
Проходив лікування у лікаря Радченко Марини Віталіївни в клініці на Позняках. Робили пломбування та чистку зубів. Все сподобалось, лікування пройшло швидко та безболісно! Продовжую лікування за планом!
Роман Пильний
Відновлював зуб після його майже повного руйнування, дуже задоволений результатом лікування. Дуже ввічливий персонал.
Микита Горний
Пломбував зуби у Ігора Васильовича, пломби поставили швидко і безболісно. Також сподобався підхід до клієнта та обслуговування взагалі
Юлія Бондаренко
Дуже уважний лікар, справжній професіонал. Рекомендую)
Наталія Полях
Рекомендую лікаря Валентина Миколайовича! Ставила у нього вініри
Інна Герасимчук
Звернулися з проблемою вирівнювання зубів для дитини. Подобається підхід лікаря до дитини. Рекомендуємо цю клініку.
Анатолій Мішуков
Лікар дуже уважний до нюансів в лікуванні. На консультації детально розписали план лікування і пояснили всі моменти, які мене цікавили
Олена Малахова
Поставила вініри на зуби. Дуже задоволена, тепер не соромно усміхатися.
Інна Крамар
Лікую карієс у Джетимової Аліни Ігорівни. Клініка хороша, у лікаря хороше відношення до пацієнтів, мені подобається. Рекомендую.
Анжела Моргун
Лікуюсь у лікаря Нестеренко Г.С. Ніколи не думала, що лікування у стоматолога може бути таким комфортним та зовсім безболісним!! Дуже вдячна за швидке та комфортне лікування. Рекомендую від щирого серця
Наталія Коваленко
Хірург Павлюченко Юрій найкращий. Робили пластику вуздечки язика дитині, в кого така ж проблема як і у нашого сина, рекомендую звернутися до Євгена Юрійовича.
Олена Шарай
Була на прийомі у Радченко Марини, лікувала зуб, дуже боялася, але, лікар дуже уважна і акуратна, я задоволена результатом, і зовсім не страшно) Можу сказати, що нарешті знайшла свого лікаря) Рекомендую!!!
Устина Фоменко
Дякую Дар'ї Сергіївні за вилікуваний пародонтит. Нарешті я поборола цю проблему.
Олег Яновський
Був у ортопеда Вадима Ігоровича. Поставили незнімні протези, бо перед цим носив знімні і це було незручно.
Дана Головіна
Займаємося прикусом сина і вже 6 місяців носимо ортодонтичну пластинку, лікар сказав що треба розширювати щелепу, щоб зуби могли потім правильно стати. Син задоволений і я теж.
Ярослава Татарова
Хотіла вирівняти зуби. Звернулась на консультацію до Евеліни Олегівни і вона запропонувала поставити елайнери. Я про них раніше нічого не чула і ніхто мені навіть не пропонував. Я прям дуже задоволена що погодилась на елайнери. Вони зовсім не помітні і не потрібно кожного місяця приходити на консультацію до ортодонта.
Людмила Кириленко
Вставляв зуби в клініці в лікаря Артема Сергійовича все сподобалось все супер. Роботу виконує якісно, професійно тому дуже задоволений)
Людмила Юрченко
Відвідала клініку Люмі-Дент на Позняках, приємно вражена сервісом та ставленням до пацієнта. Лікар Донець К.С. все пояснює, уважний, задоволена результатом. Все на вищому рівні. Дуже рекомендую цю клініку
Ганна Бойкова
Робила чистку зубів на Позняках, в лікаря Філіпенко Д.В, залишилась дуже задоволена професійністю лікаря, дуже привітний персонал, обслуговування на 100%
Світлана Плющенко
Щиро рекомендую Гразіон Мар'яну Василівну - уважний, професійний лікар, чистка зубів завжди бездоганна. Наразі також проходжу терапевтичне лікування у цій клініці, сервісом і якістю послуг дуже задоволена.
Катерина Нечипорук
Звернулася з болем коли відкриваю рот, після обстеження виявилося що це проблеми з суглобами. Лікар Оборський Олександр Миколайович порекомендував поставити програматор, після будемо ставити вже пластину. Надіюсь що мені вдасться вирішити мою проблему.
Тетяна Богданова
Видаляла зуби мудрості у Юрія Віктровича. Все зробив швидко і не болісно чим я дуже задоволена. Рекомендую
Денис Павлов
Було запалення ясен. Звернувся до Мирошниченко Діани, зараз проходжу лікування. Дуже задоволений лікарем
Максим Говтва
Робив гігієнічна чистка зубів та пломбування. Дякую. Прийду ще )))
Святослав
Чудовий сервіс. Лікар Нестеренко Г.С. робив чистку зубів, мені сподобалося
Олена Білик
Поставили пломбу, записали на наступну процедуру і при цьому ще і за досить короткий час. Атмосфера в клініці сприятлива і ціни досить приємні
Софія Захарченко
Джетимова Аліна дуже приємна та професійна в спілкуванні. Була на першій консультації. Лікарка розповіла всі мої проблеми і склала план лікування.
Артем Соболь
Дуже дякую Руслану Артуровичу за його роботу - найкращий хірург.
Людмила Пелих
Почали боліти ясна та помітила що здвигаються зуби. Прийшла на консультацію до Дарї Сергіївни, зробили шинування зубів та вилікували ясна. Дякую лікарю, справжній професіонал
Володимир Подоляк
Ставив коронки у лікаря Дністранського Вадима Ігоровича. Дуже гарне відношення, дуже уважний лікар, робить свою роботу якісно.
Галина Степаненко
Вже багато років довіряю лікування зубів тільки Юлії Михайлівні - супер професіонал! Робить все швидко та дуже якісно) З нею ми врятували нерви не одного мого зуба))
Олександра Михайлова
Були в клініці на позняках у Кравченко Максима. Залишились приємні враження від лікаря і клініки в цілому. Якщо наважусь все таки ставити брекети, то однозначно оберу цього лікаря.
Алла Притула
Проходили лікування на Позняках у лікаря Федоренко Катерини Павлівни. Діткам подобається лікар, лікування вони не бояться і після візиту радіють приємним подаруночкам. Ставили пломби і лікували зубки. Рекомендую
Олександр Ситнік
Проходжу лікування в клініці на Позняках у найкращого та прекрасного лікаря Радченко Марини ) Лікую канали, прийоми в лікаря проходять безболісно, результатом задоволений. В клініці приємний сервіс і атмосфера. Рекомендую
Вікторія
Фалінський Михайло Михайлови супер лікар. Все подобається, рекомендую)
Альбіна Кобзар
Вперше відвідувала стоматолога за довгий період, коли йшла то було страшно. Лікування зовсім безболісне. Найкраща стоматологічна клініка
Олександра Гулькіна
Зробила чистку зубів в Світлани Петрівни. Гарний лікар, дуже доброзичлива і було не боляче, бо раніше робила в іншій клініці то відчувала сильний дискомфорт. Тут все пройшло супер.
Ольга Русакова
Звернулась за рекомендацією своїх друзів. Видалив зуб швидко та безболісно. Все сподобалось, думаю ще 2 зуби буду теж видаляти у цього лікаря.
Олесь Герасимов
Вставляю імпланти зубів у Євгена Юрійовича, потім буду вставляти протези. Загалом задоволений лікарем, імплантацію робили під седацією, тому навіть не вічув нічого
Максим Дударь
Ортодонта обирав довго і нарешті знайшов лікаря з яким приємно і спілкуватись і лікуватись. Дякую Максиму Юрійовичу за професіоналізм. рекомендую!
Зоя Котлярова
Сьогодні канали зуба у Нагірної Юлії, лікар дуже сподобалася.
Андрій Кучер
Лікар Романюк М.О. класний спеціаліст. Вирішили проблеми без болю. Раджу всім
Юлія Мущуріна
Лікар з добрими очима, не вперший раз приходжу і завжди залишаюсь задоволена результатом. Хочу записатися ще на відбілювання зубів.
Ганна Бондар
Корицький Владислав В'ячеславович найкращий стоматолог. Поставив мені 4 коронки. Було досить комфортно. З лікарем мені повезло. Дякую!
Наталія Романова
Чудова стоматологія, звертаюся не перший раз. Зараз проходжу лікування у терапевта Кухаря Ігоря - все прекрасно))) Не відчуваю жодного болю і дискомфорту. Привітний персонал. Дуже рекомендую!
Уляна Ніколаєнко
Дякую Охременко Василю Олексійовичу за його якісну роботу. Задоволена роботою лікаря та доброзичливістю персоналу
Софія Демченко
Ношу елайнери для вирівнювання зубів. Ставила їх у Юлії Сергіївни, однозначно рекомендую лікарку.
Дар'я Харламова
Ставила брекети у Оборського Олександра Миколайовича - щиро рекомендую!
Дмитро Таранський
Ставив брекет-систему у чудового лікаря Коржева Руслана Вікторовича. Все пройшло без болісно, швидко, та професійно. Рекомендую лікаря та клініку для лікування
Валентина Кононенко
Дякую Дністранському В.І за прекрасну роботу!! Результатом задоволена як ніколи. Поставили протези, тепер не соромно усміхатися. Ще раз Дякую!
Ольга Передерій
Гарна клініка. Окрема вдячність лікарю Гразіон Мар'яні Василівні за професійну роботу та чудовий результат! Дякую!
Олена Кудріна
Моя донька почала ортодонтичне лікування у лікаря Ковальчук Юлії Сергіївни. Встановили брекети. Не перший раз лікуємося в цій клініці, завжди задоволені результатом.
Тетяна Довженко
Була на чисткі зубів у пародонтолога Філіпенко Дар'ї Володимирівни. Зробила все швидко і добре. Дала поради щодо домашнього догляду за зубами. Обов'язково порекомендую клініку друзям
Олена Дзюба
Дуже дитині подобається Мар'яна Ігорівна. Постійно ходимо лише до неї лікувати зуби. Останній раз лікували зуби під седацією, я дуже хвилювалася, бо виривали 3 зуба і на 1 ставили коронку але все пройшло чудово.
Анастасія Бабенко
Найкращий ортодонт. Я поставила елайнери і задоволена на всі 100. Дякую!
Михайло Дорошевич
Коржев Русла Вікторович - найкращий ортодонт у світі.
Руслана
Були з чоловіком в клiнiцi на Позняках у лiкаря хiрурга Положого Руслана Артуровича. Чоловіку надали детальну консультацію з приводу iмплантацii. Будемо лiкуватись саме тут. Загальне враження вiд клiнiки хороше.
Вікторія Жуковська
Дуже сподобалась чистка і лікування у лікаря Джетимової Аліни Ігорівни, вона підійшла професійно, все зрозуміло пояснила і чистка була реально якісна. З радістю повернуся.
Сергій Прохоров
Найкращий пародонтолог в Києві. Дар'я Володимирівна лікувала мені кровоточивість ясен. Постійно раніше стикалась з цією проблемою. Але після лікування вже більше року нічого не турбує, тому й надалі дотримуюсь всіх рекомендацій які надала лікарка в домашньому догляді
Ольга Орлова
Лікування карієсу пройшло відмінно, якість на вищому рівні. Дякую лікарю Романюк Марії Олександрівні!
Ольга Плаксіна
Справжній професіонал, дитина навіть не зрозуміла, коли вже не стало зуба. На наступний день зателефонувала і спитала про самопочуття, приємно, що піклуються. У дитини це перший досвід у стоматолога, дуже переживала, але все пройшло на вищому рівні. І надалі лікуємось в цій клініці.
Юрій Катречко
Лікував канали зубів у Радченко М.В. - супер лікар, я залишився задоволений!
Юлія Тимчева
Ставила брекети у Михайла Михайловича, ходила в них 2 роки і от нарешті зняли, моїй радості немає меж) Класний лікар, однозначно рекомендую.
Олена Потапова
Дуже сподобався лікар, гарне ставлення до дитини. Порекомендував поставити пластинку на зуби. На наше прохання встановити найближчим часом пішов на зустріч, та домовився на швидке виготовлення. Дуже рекомендую клініку ЛюміДент та цього спеціаліста.
Ксенія Попова
Звернулась з проблемою пломбування каналу і зуба, сподобалось відношення до пацієнтів, а також професійність лікаря.
Марина Шинкаренко
Проходжу лікування в клініці Люмі-дент на Позняках у лікаря Яковишена Валентина Миколайовича. Вставляла імпланти в цій клініці, а вчора вже вставили протези. Це був довгий шлях до моєї ідеальної усмішки але яка я зараз щаслива. Щиро дякую!
Інна Ковшун
Займаємося підготовкою до встановлення коронок, дуже задоволена. Всім рекомендую лікаря та клініку
Ганна Олійникова
Звернулася з питанням заміни старих пломб і лікування карієсу. Обовʼязково буду повертатися за потреби подальшого лікування
Наталія Чорна
Дитина дуже задоволена своїм лікарем-ортодонтом Яворською Евеліною Олегівною. Носимо пластинку на зуби, щоб вирівняти прикус.
Наталія Цугунова
У мене завжди проблеми з яснами і я вже не знала що робити. Мені порадили звернутися до Дар'ї Володимирівни. Нарешті я знайшла гарного лікаря, яка допомогла мені
Надія Маркіна
Приємні враження, професійне відношення, доброзичлива атмосфера. Ходити до стоматолога зовсім не страшно. Дякую!
Вероніка Савченко
Звернулася в люмі дент так як тріснув зуб. Лікар порекомендував поставити коронку. Коронку зробили досить швидко і правильно підібрали її колір, взагалі не видно що коронка. Залишилася задоволена
Олена Снігурська
Наш лікар - це Короткова Марʼяна Ігорівна. Лікувались в клініці на Позняках! Можу однозначно сказати, що це найкращий дитячий лікар, дитина зовсім не хвилювалась. Дуже чуйна та доброзичлива, має підхід до дитини, всім однозначно раджу.
Дар'я Костенко
Лікую парадонтит у Діани Володимирівни у клініці Люмі Дент. Лікар дуже уважна, рекомендую у кого такі ж проблеми з яснами як і у мене
Світлана Слівінська
Проходили ортодонтичне лікування в клініці на Позняках у Ковальчук Юлії Сергіївни. Супер лікар та чудовий результат. Задоволена на всі 100%
Марина Фролова
Завдяки Катерини Павлівни моя донька із задоволенням йде на візит до лікаря, враховуючи те, що їй не тільки пломбували зубки, а й канали, і що найголовніше, доньку так заохочували, що навіть не робили знеболювання. Однозначно рекомендую всім батькам відвідати Люмі Дент
Юлія Леонова
Замінюємо з Тетяною Віталієвною мої страні пломби. Приходжу з радістю, все подобається, гарне відношення до клієнтів)
Ірина Думенко
Звернулася до Люмі-Дент на Позняках, була вражена професійним підходом лікаря та швидким результатом! Дуже дякую лікарю Романюк М.О., рекомендую всім попасти в руки цього спеціаліста
Ігор Іванченко
Хочу поставити вініри на передні зуби. Була на консультації у Корицького Владислава В'ячеславовича. Все сподобалось, лікар дуже детально розповів про всі нюанси. Тепер чекаю встановлення самих вінірів.
Ірина Пікульська
Я постійний клієнт стоматології Люмі-Дент на Позняках. Рекомендую лікаря Джетимову Аліну Ігорівну. Лікую зуби завжди безболісно
Яна
Провели консультацію, дуже задоволена, приємний лікар, вилікував зуби, результатом задоволена, дуже вдячна. Загальна атмосфера чудова. Рекомендую.
Лілія Щуровська
Все дуже сподобалась. Хочу відмітити, що консультація безкоштовна. Зараз вже встановили брекети на верхню щелепу
Дарина Савенко
Звернулася з приводу лікування каналів до Шаповалової Ірини Володимирівни, дуже переживала, але все пройшло швидко, безболісно, на кожному етапі лікар пояснювала і запитувала про самопочуття. Дякую Люмі-Дент
Валентин Левицький
Пролікував зуби в терапевта Нагірної Юлії і результатом лишився дуже задоволений. Буду проходити і надалі лікування в клініці Люмі Дент.
Любов Петрівна
Пішла на консультацію до хірурга Руслана Артуровича. Сьогодні зробили імплантацію і будемо проводити лікування далі. Все проходить чудово. Я дякую лікарям та персоналу клініки за їхній професіоналізм.
Ірина Денисенко
Приїхала з Чехії спеціально, щоб поставити імпланти у Євгена Юрійовича. Це найкращий лікар у світі.
Юлія Ігнатова
Встановлювали брекети дитині у лікаря-ортодонта Ковальчук Юлії Сергіївни. Чудовий спеціаліст, сучасне обладнання, чудові результати лікування. Без болю і з красивою посмішкою! З задоволенням рекомендую і клініку, і лікаря!
Олег Корнієнко
Проходив лікування в клініці Люмі -Дент на Анни Ахматової у Охременка В.О. робив пломбування зубів. Все безболісно і якісно. Лікаря та клініку рекомендую. Буду проходити подальше лікування
Олена
Лікувалась у Нагірної Ю. М. на Позняках. Все сподобалось. В клініці чисто і охайно. Персонал дуже привітний
Каріна Михайлюк
Пролікували два зуба та зробила чистку зубів. Дякую лікарю за класний сервіс і уважність. Рекомендую)
Єлизавета Бондаренко
Михайло Михайлович швидко вирішив мою проблему. Я звернулась за потребою корекції брекетів, бо переїхала з іншого міста. Приємний персонал та загальна атмосфера клініки дуже сподобалась. Надалі буду продовжувати лікуванян у Фалінського. Рекомендую!
Олена Руденко
Була на консультації у Евеліни Олегівни щодо вирівнювання зубів. Провела діагностику і запропонувала декілька варіантів лікування. Я обрала для себе брекети, бо дуже подобаються мені люди в брекетах, завжди хотіла і собі. Весь персонал клініки доброзичливий. Рекомендую клініку Люмі-Дент на Позняках і ортодонта Яворську Евеліну Олегівну.
Ніна Плясова
Звернуласяа безкоштовну консультацію. Отримала відповіді на всі мої запитання. На сьогоднішній день розпочали ортодонтичне лікування. Руслан Вікторович справжній професіонал, дякую йому дуже
Вікторія Андрощук
Сьогодні був мій крайній візит в клініку люміден на позняках до мого ортодонта Ковальчук Юлії. Ми нарешті зняли брекет систему і я виходжу з чудовим результатом, яким завдячую цьому чудовому спеціалісту. Дуже рекомендую лікаря і клініку.

Врачи клиники Люми-Дент, Сеть стоматологических клиник (Позняки)

Романюк Мария Александровна
Выбрать специальность
  • Стоматолог
очистить

Акции клиники

АКЦІЯ НА КОМПЛЕКСУ ГІГІЄНІЧНУ ЧИСТКУ ЗУБІВ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє знижка на комплексну гігієнічну чистку зубів (ультразвукова + air-flow, 2 щелепи) – всього 1 599 гривень! В гігієнічну чистку у стоматолога входить: Ультразвукова чистка зубів від…
3000 грн

1599 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ «КТ ЗУБІВ ТА ОРТОПАНТОМОГРАМА – БЕЗКОШТОВНО» В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє акція на КТ щелеп та ортопантомограмма (панорамний знімок)! Акція діє для первинних пацієнтів, які планують лікування зубів та ясен в клініках «Люмі-Дент». Умови цієї…
Записаться на акцию
АКЦІЯ НА КЕРАМІЧНІ ВІНІРИ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
Вініри призначенні для корекції форми, кольору та розмірів зубів. Установка вінірів в «Люмі-Дент» – це голлівудська усмішка за вигідними цінами. …
6550 грн

6090 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ НА БРЕКЕТ-СИСТЕМУ AMERICAN ORTHODONTICS В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє знижка на встановлення брекет-системи Вашій дитині! Встановлення дитячої брекет-системи American Othodontіcs (1 щелепа) – всього 6 999 гривень! Розстрочка до 24 місяців! …
7418 грн

6999 грн
Записаться на акцию
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СТОМАТОЛОГА В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
Безкоштовна консультація стоматолога в мережі стомтаологічних клінік «Люмі-Дент» У консультацію входить: 1.Стерильний набір; 2.Огляд лікарем порожнини рота; 3.Проведення бесіди з пацієнтом…
Записаться на акцию
АКЦІЯ НА ІМПЛАНТАЦІЮ ЗУБІВ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє знижка на імплантацію зубів! Акційні ціни на зубні імпланти в «Люмі-Дент»: Імплант H-Dent — 8 999 гривень 7 999 гривень! Імплант Neodent — 10 550 гривень 9 250 гривень! Імплант…
8999 грн

7999 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ НА ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє знижка на відбілювання зубів! Лазерне відбілювання ZOOM (1 щелепа) – 4 400 гривень 2 200 гривень! Фотовідбілювання Magic Smile (1 щелепа) – 4 100 гривень 2 050 …
4100 грн

2050 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ «ПАНОРАМНИЙ ЗНІМОК ПРИ ПЛАНОВОМУ ОГЛЯДІ – БЕЗКОШТОВНО» В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє акція на панорамний знімок! При проходженні планового огляду (диспансеризації) - ортопантомограма (вартістю 450 грн) – В ПОДАРУНОК! Ортопантомограма (панорамний знімок) необхідна…
450 грн
Записаться на акцию
АКЦІЯ «КТ БЕЗКОШТОВНО» ПРИ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБІВ В ЛЮМІ-ДЕНТ!
до 31-05-2024
До 31.05 діє акція на КТ щелеп при імплантації зубів! КТ щелеп перед процедурою імплантації зубів необхідна: Для оцінки стану кістки щелеп; Визначення обсягу кісткової тканини для установки…
910 грн
Записаться на акцию

Обратите внимание на другие клиники:
Здесь есть все, что нужно для вашего здоровья
Пн — Пт: 07:30-21:00
Современный гинекологический кабинет полного цикла амбулаторного приема — проведем прием с осмотром, консультации, анализы, узи органов малого таза, лечение гинекологических заболеваний, онлайн консультации.
Пн — Пт: 11:00-19:00 Сб: 11:00-19:00 Вс: 11:00-19:00
Стоматологическая клиника «DR. KOZAK» врачебный состав постоянно совершенствует свои навыки путем посещения всех актуальных лекций, курсов и вебинаров не только в Украине, но и за рубежом. Мы используем только зарекомендовавшее себя высокопрофессиональное и высококачественное оборудование от топовых мировых производителей. В нашей клинике персонал создаст особый климат психологического и эмоционального комфорта пациента. Мы очень заботимся о комфорте наших клиентов. Максимально опытные врачи и высококлассное оборудование – залог качественного быстрого и безболезненного лечения. Вы будете удовлетворены результатом.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Вс: 09:00-21:00
Трихологический центр СОМА Лечим волосы и кожу! Все виды выпадения волос, избыточную жирность скальпа, себорейный дерматит, псориаз, поврежденное полотно волос помогут вылечить врачи клиники СОМА, которые работают соблюдая принципы доказательной медицины учитывая индивидуальные особенности каждого пациента!
Пн — Пт: 10:30-19:00 Сб: 10:30-19:00 Вс: 10:30-19:00