Сторінка 2. Діагностичні центри Києва на м.Лук'янівська

Знайдено 62 клініки

Лікар ставив такі питання, про що мене не запитували інші. Провів обстеження, та поставив діагноз. Я ще не знаю чим закінчиться моя історія, але лікарю я довіряю. Спеціаліст та його підхід мені сподобався. Однозначно рекомендую!
Я задоволена. Я бувала у різних лікарів. І ніхто толком не міг дати мені відповідь на мої запитання.. Мене заспокоювали і казали, та все нормалізується. Приходьте через півроку, перевіримо. А цей лікар провів обстеження, та одразу виявив причину.
Найпростіше списати все на проблеми психології, коли проблема в органіці, як це робили інші лікарі. Але Юлія Петрівна одразу змогла розібратися в причині мого захворювання, за що я їй дуже вдячний! Чудовий фахівець, та професіонал своєї справи!
Иришка
Юлія Петрівна- чудовий лікар і людина, професіонал своєї справи. Грамотно провела огляд, призначила лікування, все пояснила доступною мовою. Дуже уважна і доброзичлива! Побільше б таких фахівців! Тепер тільки до Вас! Дякую!
Ксюша
Молодий, але дуже компетентний фахівець! За рекомендацією друзів, потрапив на консультацію до цього лікаря. Був приємно вражений, її глибоким знаннями у своїй сфері. Детально мене оглянула, розпитала, та поставила діагноз. Призначення ефективно допомогли. Щиро вдячний лікарю за допомогу!
OLEKSANDR
Один з кращих спеціалістів що я знаю. Діана Ігорівна виконувала мені пневмомасаж барабанної перетинки, так як маю певні проблеми. Хочу сказати, що краще від неї цю процедуру ще не виконував ніхто. Спеціаліст молодий, але помітно що кваліфікований. Рекомендую!
Київ вул. Політехнічна, 25/29
м.Політехнічний інститут6 2 м.Шулявська22 9 м.Лук'янівська29 8
Медичний центр Віра Надія Любов є першим українським установою, співробітники якої спеціалізуються на наданні допомоги у догляді за важкохворими, престарілими людьми, хворими дітьми, як в домашніх, так і в стаціонарних умовах. Послуги, що надаються центром Віра Надія Любов: цілодобова допомога доглядальниці пацієнтам на дому, яка має досвід роботи в...
  • УЗД органів черевної порожнини і щитоподібної залози 750
  • УЗД нирок 500
  • УЗД серця (ехокардіографія) 5 550
  • УЗД наднирників 300
  • УЗД м'яких тканин 300
Київ вул. Пимоненка, 10 А
м.Лук'янівська10
Медичний центр "Медікал Град" в Києві - клініка, яка надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом ультразвукові діагности, масажисти, урологи, андрологи, терапевти, кардіологи, гінекологи і гастроентерологи. Також можна записатися на консультацію до мамолога, сімейного лікаря, ендокринолога, невролога та ревматолога.
  • УЗД органів черевної порожнини 650
  • УЗД органів черевної порожнини і нирки 600
  • УЗД органів черевної порожнини з "пробним жовчогінним сніданком", 20хв і 10 хв через півгодини 600
  • Доплерографічне дослідження судин голови 400
  • Доплерографічне дослідження судин шиї 450
Київ вул. Гоголівська, 39
м.Лук'янівська17 5 м.Університет27 11 м.Площа Незалежності37 15
Спеціалізований медичний центр "Бремен" - це німецька стоматологічна клініка, яка гарантує європейську якість за вітчизняну ціну. Всі матеріали, використовувані в роботі, закуповуються безпосередньо у зарубіжних постачальників, що гарантує їх якість.
  • ОПТГ із роздруком 400
  • Копьютерного томографія (3D) (2 щелепи) 650
  • Прицільний рентген-знімок 200
  • Ортопантомограма без роздруківки (у цифровому вигляді на електронну пошту клієнта) 350
Астра Дент
Акції
Клініка Astra Dent (Астра Дент) — це медичний заклад спеціалізованого типу, в якому пацієнти можуть отримати стоматологічну допомогу. Лікарі центру стажувалися за кордоном.
  • Ортопантомограма для пацієнтів інших медзакладів 360
  • Рентгенівський знімок 180
  • 3D діагностика обох щелеп з розшифровкою за допомогою штучного інтелекту 900
  • Ортопантомограма 360
  • 3D діагностика: СНЩС 720
Київ вул. Павловська, 26/41
м.Політехнічний інститут22 6 м.Лук'янівська15 6
Відділення клініки "Оксфорд Медікал" на Павлівській спеціалізується на наданні стоматологічної допомоги та комп'ютерній томографії в області стоматології. Основні напрямки — терапевтична і хірургічна стоматологія, протезування, імплантація, дитяча та доросла ортодонтія, естетична стоматологія.
  • Фолікулометрія 320
  • Електрокардіографія (ЕКГ без розшифровки) 250
  • Добове моніторування ЕКГ (24години) 1 100
  • Добове моніторування АТ 950
  • Розшифровка електрокардіографії (ЕКГ) 200
Київ вул. Платона Майбороди, 32 , Лук'янівка
м.Лук'янівська15 8 м.Тараса Шевченко39 10 м.Дорогожичі27 6
Центр МРТ діагностики "Нейромед" — медичний заклад, який спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної томографії. Обстеження проводять лікарі-рентгенологи високої кваліфікації.
  • МРТ головного мозку (голови) 2 100
  • МРТ ділянки мосто-мозочкових кутів, внутрішніх слухових проходів, прицільна візуалізація черепних нервів задньої черепної ямки і оглядова обстеження головного мозку 1 650
  • МРТ гіпофіза 1 650
  • МРТ орбіт, зорових нервів, хіазми і оглядове обстеження головного мозку 1 650
  • МРТ навколоносових пазух, порожнини носа і оглядове обстеження головного мозку 1 650
Київ вул. Володимира Винниченка, 14
м.Лук'янівська19 5 м.Контрактова площа34 15
Медична клініка "Дерматовенерологія" - це багатопрофільний медичний центр, в якому надається широкий спектр послуг. У медичному закладі працюють фахівці з десятьох медичних дисциплін: акушери-гінекологи, урологи, проктологи, дерматовенерологи, невропатологи, гастроентерологи, терапевти, кардіологи, ендокринологи, спеціалісти з функціональної та...
  • УЗД органів малого тазу у жінок 450
  • УЗД передміхурової залози 500
  • УЗД передміхурової залози + обсяг залишкової сечі 550
  • УЗД мошонки 450
  • УЗД гінекологічне (вагінальний датчик) 600
Київ вул. Нижній Вал, 49 А , Поділ
м.Контрактова площа6 4 м. Поштова площа19 6 м.Лук'янівська34 15
Багатопрофільний медичний центр "Інто-Сана" на Подолі входить до мережі медзакладів України, займається діагностикою та лікуванням захворювань у дітей і дорослих з багатьох напрямків. Серед персоналу центру лікарі вищої та першої категорії кваліфікації.
Клініка багатопрофільної лазерної медицини для дітей і дорослих "МЕД СІТІ" має вищу категорію акредитації МОЗ України, спеціалізується на діагностиці та лікуванні повного спектру захворювань з гінекології, урології, проктології, хірургії (дорослої та дитячої), дерматології (дорослої та дитячої) та ін.
  • Відеокольпоскопія 450
  • Кольпоскопія розширена 320
  • Запис результатів дослідження на диск 150
  • Вимірювання артеріального тиску 100
  • Зважування 50
Київ вул. Глибочицька, 17г
м.Лук'янівська8 11 м.Контрактова площа26 11
Медичний заклад "Новий зір" було відкрито в 2004 році. Міністерством охорони здоров'я України центру присвоєна вища категорія. Технічна база постійно поповнюється і оновлюється. Всі витратні матеріали мають європейську та українську сертифікацію. У центрі працюють дев'ять кмн, лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
  • Оптична когерентна томографія (ОСТ) 1 300
  • Ангіо оптична когерентна томографія (ОСТ) 1 800