Добролюб, наркологічний кабінет

Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Наркологічний центр "Добролюб", в якому надаю допомогу при хімічної залежності. Кілька відділень і профільні фахівці забезпечують комплексну допомогу залежним.

Послуги, які надаються в клініці:

• консультація профільного спеціаліста:
  • лікування наркоманії і алкоголізму;
  • позбавлення від токсикоманії та ігроманії;
  • реабілітаційні заходи;
  • психодрами;
  • арт- і гештальт-терапія;
  • психологічна допомога.

Переваги наркологічного центру — індивідуальне лікування, повноцінне харчування, комп'ютерний і тренажерний зали, басейн, сауна, тенісні столи, можливість екскурсій.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Добролюб, наркологічний кабінет, вартість послуг:

• Консультація нарколога
  • Рентген грудного відділу хребта в 2х проекціях
  • Діагностика та Лікування наркоманії
  • Ендоскопічна ретроградна холангіопанкреатографія
  • Використання контрастної речовини у дітей - 3 категорія
  • Рентгенографія кісток і суглобів у двох проекціях

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Иван
Спасибо за лечение.Приведу сюда брата.
Антон
17 квітня '18р.
Обращались в Добролюб для кодирования дедушки от алкоголизма. Результат нас впечатлил. Дедушка бросил пить, чувствует сейчас себя на много лучше. Теперь в нашей семье царит покой и благополучие. Искренне благодарны за помощь.
Виктория Сергеевна
14 квітня '18р.
Несколько лет я страдала от алкогольной зависимости. Сестра привезла меня в Добролюб, хотя я сразу и сопротивлялась. Мне здесь помогли избавиться от зависимости, теперь качество моей жизни улучшилось. Также хочу отметить комфортные условия реабилитационного центра. Рекомендую.
Специалисты Добролюба помогли моему сыну избавиться от игромании. Врачи здесь вежливые и хорошо разбираются в своем деле. Состояние сына улучшилось, у него появилось много других интересов. Я искренне благодарна за помощь.
Степан
Когда мы заметили, что у нашего сына токсикомания мы без промедления обратились в Добролюб. Здесь врачи смогли ему помочь. Хоть реабилитация и была длительной, зато результат есть. Большое спасибо за помощь.
Никита
Был недавно на консультации в нарколога, так как имею определенную зависимость. Здесь мне все понравилось, отношение к пациентам толерантное и доброжелательное. Буду лечиться здесь.
Катя
В Добролюбе спасли моего мужа, ему помогли избавиться от химической зависимости. В реабилитационном центре индивидуальный подход к каждому, поэтому и результат есть. Рекомендую этот центр без сомнений.
Была в Добролюбе на реабилитации. Условия здесь комфортные, специалисты опытные. Я благодарна этому наркологическому центру за свою новую жизнь. Теперь у меня нет зависимости. Обращайтесь, и даже не задумывайтесь.
Анна Петровна
Спасибо за то, что помогли сыну справиться с болезнью! Низкий Вам поклон!
Зверніть увагу на інші клініки:
5,6
Клініка "Люменис" — це спеціалізований медичний центр, який проводить лазерну епіляцію і надає комплекс косметологічних послуг. Функціонує вже більше 10 років.
Пн — Пт: 09:00-23:00 Сб: 09:00-23:00 Н: 09:00-23:00
МедЕліт — це спеціалізований медичний центр, в якому проводиться діагностування та лікування різних патологій з використанням найсучасніших методик. Почав функціонувати в 2011 році. Основні медичні області, в яких практикує клініка - неврологія і гастроентерологія.
Одеса вул. Маршала Малиновського, 61 Г р.Хаджибейський
8,9
Багатопрофільна Лікарня Святої Катерини — сучасна медустанова, що відповідає високим стандартам світової медицини. Тут пацієнтам забезпечений повний цикл допомоги: цілодобовий консультативний прийом фахівців, хірургічний стаціонар широкого профілю. У лікарні проводяться як традиційні, так і малоінвазивні хірургічні втручання. Оперативне лікування ведеться за багатьма напрямами: загальна хірургія, експертна абдомінальна, судинна, кардіологічна, офтальмологічна, урологічна, проктологічна, гінекологічна, пластична, ендоваскулярна, нейрохірургія, ЛОР-хірургія та травматологічно-ортопедичні операції.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Приватний кабінет остеопата-реабілітолога займається лікуванням широкого спектру захворювань. Прийом веде Анненков Євген Валерійович — лікар вищої категорії. Стаж роботи фахівця в області остеопатії, реабілітології і психології становить понад 8 років.
Пн — Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-19:00 Н: 10:00-19:00