Клініки педіатрії у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі педіатри
Консультація педіатра (повторна) 500 грн
Первинна консультація педіатра, генетика, кардіоревматолога, д.м.н, професора 1 год 800 грн
Знайдено 6 клінік

Бачурін Сергій Анндрійович
Добре
Мар'яна
Дуже вдячна за роботу лікаря інфекціоніста Вишневської Наталії Юрівни, це дуже чутлива і уважна людина. Зразу оцінила мій стан здоров'я, що дійсно мене турбувало.Завжди приємно бути в такого лікаря!!!
Ярина
Чудова людина, та професіонал своєї справи, Лікар професійно провів дослідження, а після, детально все розповів. Таких спеціалістів дуже мало. З порогу помітно, що лікар справжній знавець своєї справи. Фахівця однозначно рекомендую!
Мирон
Просто чудовий фахівець! Направили до нього на ФГДС, процедура хоч не з приємних, але лікар намагався усіма силами пом'якшити її. Це сподобалося найбільше, ащо найголовніше, це те що він виключив мій діагноз. Причина виявилася зовсім в іншому.
9,2
Тернопіль пр-т Степана Бандери, 41
Oxford Medical (Оксфорд медікал) у Тернополі на Бандери спеціалізується на наданні лікувально-діагностичних послуг для пацієнтів за наступними напрямками: ультразвукова та функціональна діагностика, сімейна медицина, педіатрія, терапія, косметологія, ендокринологія, неврологія, маммология, проктология. У медичному центрі теж ведуть прийом кардіолог, нефролог, алерголог, травматолог, міколог, флеболог та інші спеціалісти. Приймає лікар: Гикавчук Марта Олегівна
  • Консультація педіатра (повторна) 500
  • Консультація педіатра 620
  • Онлайн консультація терапевта 620
6,7
Тернопіль просп. Степана Бандери, 96
Нейроклініка Меморія — сучасний медичний заклад з широким спектром послуг: від психіатрії та неврології до нейрохірургії та фізичної реабілітації. Наші висококваліфіковані лікарі забезпечують найякісніше лікування, використовуючи передові методи діагностики та лікування. Звертайтесь за адресою: вул. Родини Барвінських, 13 (доросле відділення) та проспект Степана Бандери, 96. (дитяче відділення)
  • Первинна консультація педіатра, генетика, кардіоревматолога, д.м.н, професора 1 год 800
  • Повторна консультація педіатра, генетика, кардіоревматолога, д.м.н, професора 30 хв 600
5,6
Тернопіль вул. Лозовецька, 4
Дитяча клініка "Малеча" працює з 2012 року, надає повний набір медичних послуг для дітей від народження до повноліття. Маленьких пацієнтів приймають педіатр, алерголог, гастроентеролог, імунолог, кардіолог, пульмонолог, терапевт, неонатолог. Це лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії, серед яких кандидати та доктора медичних наук.
5,6
Тернопіль вул. Євгена Коновальця, 21
Багатопрофільний медичний центр "Мій лікар" надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування за напрямками: кардіологія, неврологія, акушерство та гінекологія, отоларингологія, урологія, проктологія, офтальмологія, стоматологія, хірургія, дерматовенерологія, косметологія, педіатрія.