Созоник Андрій Васильович

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Хірург
лікар першої категорії
Лікар другої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультації акушера-гінеколога та діагноста. Займається консервативним і оперативним лікуванням гінекологічних патологій. Володіє методиками діагностичної і хірургічної лапароскопії. Проводить ультразвукові обстеження органів малого тазу жінок. Виконує розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.

Лікар працює в клініках:
Львів вул. Костя Левицького, 55а р.Личаківський

22 травня '17р.
Андрій Созоник - гарний спеціаліст. Він не тільки прекрасно знається на питаннях гінекологічного профілю, але й може зробити УЗ дослідження. Таким чином немає пошкодженого телефону, він сам обстежує те, що необхідно.
Олена
15 травня '17р.
Нет более внимательных врачей-гинекологов, чем мужчины, это мне еще мама говорила. И потому я осознанно выбирала себе доктора среди мужчин. Я очень довольна своим выбором, ведь Созоник очень внимательный доктор.
Леся
Дуже хороший спеціаліст, консультував мене на останніх місяцях вагітності, ходила до нього на УЗД і він же приймав пологи. Жодного разу не пошкодувала про свій вибір лікаря. Він все грамотно і детально пояснює, ніколи не залякує, пологи в мене були складними, але він прислухався до всіх побажань і кожен свій крок пояснював. Ніколи не забуває про своїх пацієнтів, завжди на зв'язку і вдень і вночі. Щиро вдячна за те, що допоміг з'явитись на світ моєму синочку!
Марія
хороший лікар
Олександра Данилевич
Дуже уважний, професійний і тактовний. Про пологи згадую з посмішкою. Все було легко і без стресу
Маряна
Найкращий спеціаліст

• 2006 р. - Львівський НМУ ім. Д. Галицького по спеціальністі "Акушер-гінеколог, лікар УЗД";
  • 2009 р. - інтернатура на основі Львівської обласної клінічної лікарні та Хмельницької обласної клінічної лікарні.

Курси

• 2010 р. - курси по лапароскопії;
  • 2013 р. - спеціалізація по УЗД.