Собко Андрій Юрійович

Врач онкогінеколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних новоутворень сечостатевої системи. В обов'язки спеціаліста входить виявлення жінок з високим фактором ризику розвитку онкології, збір сімейного анамнезу, а також проведення планової вакцинації проти раку шийки матки. Лікар лікує фиброму, міому, ерозію шийки матки, ендометрит, видаляє папіломи та поліпи.

Тамара
На щорічному профілактичному огляді, у мене діагностували поліп цервікального каналу. Я розумію що це доброякісне новоутворення, але все ж таки я вирішила його видалити, мало що може трапитися в подальшому. Знайомі порадили онкогінеколога Андрія Юрійовича. Лікар дійсно професійний. Все пройшло як найкраще. Дуже задоволена його роботою! Рекомендую!
Андрій Юрійович забирав 9 років тому в мене родимку з вуха і оперція пройшла прекрасно. Дуже задоволена результатом. Цього року я повернулась з проханням забрати папіломи та ще декілька родимок. Лікар дуже уважний та професійний. Рекомендую!