Процик Володимир Миколайович

Отоларинголог
41 рік досвіду
лікар другої категорії
Професійний лікар-отоларинголог з досвідом роботи більше 30 років. Лікар займається діагностикою та лікуванням ЛОР-захворювань. Приймає пацієнтів з порушенням луху, ларингітом, з ринітом, отитом, фарингітом. Проводить Лікування гаймориту, тонзиліту, риніту, отиту, аденоїдиту, приглухуватості.

Мирослава
Для мене, при виборі лікаря, є важливим питанням досвіду та кваліфікації. Якщо вам потрібен найкращий ЛОР-спеціаліст, то зверніть увагу на Володимира Миколайовича, його досвід взагалі не викликає жодних питань, а лікування підбирається індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи всі особливості.
Володимир Миколайович прекрасній лікар, вибагливий до себе та уважний до пацієнтів. Не одноразово користувалась його послугами, завжди лише позитивні емоції та результат.

• 1974 р. — Золочівське медичне училище, спеціальність "Фельдшер"
  • 1982 р. — Державний медичний інститут, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 1983 р. — інтернатура, Дорожньо клінічна лікарня №1, спеціальність "Отоларингологія", Іркуцьк.

• 1989 р. — курси ПАЦ по отоларингології;
  • 1996 р. — курси ПАЦ по отоларингології;
  • 2002 р. — курси ПАЦ по отоларингології;
  • 2009 р. — курси ПАЦ по отоларингології;
  • 2011 р. — курси ПАЦ по отоларингології;
  • 2016 р. — курси ПАЦ по отоларингології.