Несвіт Мальвіна Айденівна

Хірург, проктолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із проктологічними патологіями. Спеціалізується в області хірургії. Проводить усі види амбулаторних та стаціонарних оперативних втручань на молочних залозах. Виконує операції при геморої, парапроктиті. Займається проблемами діабетичної стопи, діабетичної виразки та діабетичної ангіопатії судин нижніх кінцівок.
Лікар працює в клініках:
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський

Олег
Записався до проктолога до Мальвіни Айденівни з кровотечею Після проведеня двух процедур почуваю себе чудово. Дякую лікарю за чудову і вчасну допомогу .
Юлія
Дякую за високий професіоналізм, людське ставлення, увагу та привітність.Рекомендую
Звернулась до лікаря за рекомендацією подруги після невдалого лікування в іншого. Дуже задоволена. Швидко та вірно був поставлений діагноз. Призначенн лікування. Бажаю всім потрапляти до лікарів, які саме лікують. Це зараз дуже рідкісний дар. Ще раз дякую, що мені трапився спеціаліст своєї справи
Дмитро Васильович
Потрапив до Мальвіни Айденівна з гострою кровотечею. Після проведеного лікування почуваю себе чудово. Дякую Вам за те , що врятували моє життя.
Михайло
Лікар від Бога. Працюю водієм, мав деякі проблеми у п'ятій точці. Нарешті позбувся неприємних відчуттів. Рекомендую лікаря Мальвіну Айденівну!
Руслана
Професіонал свої справи!!! Рекомендую!!!

• 2014 р. — Закінчила Луганський державний медичний університет. Після проходження інтернатури, отримала сертифікат лікаря за спеціалізацією «Хірургія».

• Липень 2022 - курси «Базові навички лапароскопічної хірургії» , Київ
  • Травень 2022 - стажировка по загальній хірургії (HM Sanchinarro, Мадрид, Іспанія )
  • Листопад 2021- курси «Основи лапароскопічної хірургії», Київ
  • Травень 2021 - ТУ «Відеолапароскопічна хірургія гострих хірургічних захворювань органів черевної порожнини»
  • 02.04.2021 сертифікат « Спеціалізація по проктології»
  • Бере активну участь у медичних виставках та семінарах, відвідує курси підвищення кваліфікації, тренінги, з'їзди

Лікар-хірург надає послуги

• діагностика та лікування пацієнтів хірургічного профілю;
  • лікування проктологічних захворювань: проведення операцій при геморої, парапроктиті;
  • планові та ургентні операції;
  • всі види амбулаторних та стаціонарних оперативних втручань: на молочних залозах, з приводу фіброаденоми молочної залози, лікування маститів, операції з висічення епітеліального куприкового ходу або при його нагноєнні, операції, що вимагають ампутації кінцівок, пальців кисті, пальців стопи, а також операції при перфоративній виразці шлунка та дванадцятипалої кишки;
  • лапароскопічна хірургія.

Лікар-хірург займається лікуванням захворювань

• проблеми діабетичної стопи;
  • діабетична виразка;
  • діабетична ангіопатія судин нижніх кінцівок.