Кусевич Оксана Игоревна

Педиатр
врач первой категории
Вызов на дом
Детский
Врач занимается диагностикой и лечением различных заболеваний у детей и подростков. Осуществляет патронаж новорожденных. Консультирует по вопросам введения прикорма и вакцинации. Лечит острую респираторную вирусную инфекцию, бронхиты, пневмонию, отиты, дерматиты, фарингиты и инфекции мочевыделительной системы.

Врач работает в клиниках:

Киев пр-т Володимира Івасюка, 20 м.Минская11 2 м.Оболонь20 4

Алла
Ми одружилися пізніше всіх наших знайомих. У нас з'ячилася чарівна донечка, але ми не могли насолодитися батьківством в повній мірі, кожен хотів дати пораду і певну рекомендацію що суперечили одна одній. Тоді ми з чоловіком звернулися до Кусевич Оксани Ігорівни, яка й домогла нам з виростити нашу красуню і отримати задоволення бути батьками. Дякуємо Вам за Вашу неоціненну працю! Уже доня підростає, а за консультацією досі звертаємося до Оксани Ігорівни, тільки вже всією родиною, вона стала нашим сімейним лакарем.
Валерія
24 июня '18г.
Кусевич Оксана Ігорівна - лікар від Бога, з неоціненним досвідом роботи і величезним багажем знань. Наша донечка народилася раніше зазначеного терміну, були проблеми зі здоров'ям, лежали в реанімації, оперувалися. Після того як ми почали консультуватися у Оксани Ігорівни і чітко виконувати її рекомендації нас майже нічого не турбує, дитина зовсім не відрізняється від інших здорових дітей. Дякуємо Вам за поради і лікувння!

• 2007 г. — ЛНМУ им. Данила Галицкого, факультет педиатрии, квалификация врача-педиатра.

Врач-педиатр предоставляет услуги

• патронаж новорожденных;
  • консультативный прием по заболеваниям;
  • вакцинация;
  • консультации по прикорму.

Врач-педиатр занимается лечением заболеваний

• ОРВИ;