Когут Анна Іванівна

Сурдолог
Викликати додому
Когут Анна Іванівна – дорослий лікар сурдолог. Проводить ендоскопічне обстеження гортані, носа та вух. Виконує такі процедури, як: промивання лакун мигдаликів, вливання лікарських засобів у горло, зупинка носових кровотеч, ушивання ран зовнішнього носа та вуха та ін. Лікує гайморит, ларингіт, отит, риніт та фарингіт. Проводить комплексну діагностику слуху, підбір та налаштування слухових апаратів.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

06 ЧЕР

Пт

07 ЧЕР

Марія
Зверталась до Лор-лікаря, залишилась дуже задоволеною! Сервіс дуже привітний та приємний, спеціаліст була вкрай кваліфікована. Дуже вдячна за оперативну допомогу, без сотень призначень та незрозумілих лікувань, які мені до того радили в іншій клініці. Також, дуже зручно, що клініка має звязок з центром, де можна швидко зробити КТ. Дякую вам
Ніна «Ninelle» Дугіль
Була на прийомі з бабусею, перевірили слух, обрали гарні слухові апарати, маленькі-гарненькі. Особисто я дуже задоволена, що бабуся не гакає
Volodia Krenta
Звернувся сюди по рекомендації і не пошкодував. Мене прийняли раніше, оскільки швидше звільнився лікар) Відчувається людяність, що зараз дуже цінується. Окреме дякую адміністратору за каву та нагадування про візит, так тримати)
Адріана Туз
Моя мама мала проблеми зі слухом,звернулися до центру Беттертон за консультацією до Лікаря Анни Іванівної.Лікар чудовий,приємна у спілкуванні,швидко і доступно все пояснила про нашу проблему. Мамі підібрали слуховий апарат,яким вона дуже задоволена.Її життя стало кращим завдяки цьому центру.Окремо спасибі за вічливість і теплий прийом Лілічці.
Igor Nychaj
Вдруге проходив у Беттертоні аудіометрію, отримав якісну консультацію і пораду, як діяти далі. Привітний персонал, хороший спеціаліст і ще й до того дуже вродливі панянки ;) Рекомендую і мій лікуючий ЛОР у лікарні Львівської залізниці теж.
Oleksii Pysmennyi
Дуже файний сервіс, гарно зустріли, швидко та якісно провели процедури з аудіограми та тимпанометрії. Ціни лояльні, локація гарна- легко дістатися і недалеко від центру.
Людмила Ославська
У клініці працюють професійні і доказові лікарі.Дякую щиро Кунець Анні за правильно виставлений діагноз і скерування на оперативне втручання.Я сама лікар(загальної практики) і це моя щира рекомендація.
Antonina Chliyants
Дуже гарно знайшли підхід до дитини. Спілкування на найвищому рівні. За направленням лікаря перевірили слух дитині 5 років без жодних труднощів. Склались лише найприємніші враження про працівників (як самого лікаря так і на ресепшен). Дякую вам!
Іра Панчишин
Щиро дякуємо за Вашу роботу. Дитина 7р. спокійно та з довірою пройшла обстеження, а мені, як мамі - лікар відповіла на усі запитання. Вищий рівень професіоналізму лікаря п.Анни
Олександр Зубач
Щастя - це коли тебе розуміють. Свою думку людина висловлює словом. Говорити в голос - це найкращий спосіб спілкування. Дякую компанії ТОВ БЕТТЕРТОН у Львові за професійний і людський підхід до своїх клієнтів. Придбав у них електронну гортань для батька, він втратив можливість спілкування через рак гортані. Нова гортань повернула батькові можливість спілкування і радість життя. Щире дякую від батька . Рекомендую дану компанію . Результат є 100%.
Галина Стегура
Дуже задоволена роботою центру. Дякую! Завжди привітні працівники, кваліфікований лікар. Є клієнтом уже другий рік. Провели обстеження, порадили слухові апарати. Дуже уважні, самі подзвонять, нагадають про черговий огляд налаштування слухових апаратів.
Анна Плетньова
Була в ЛОРа, були питання до горла, приємно вражена роботою лікаря та ставленням до мене. Після лікування лікар зателефонувала та запитала як моє самопочуття, тому в подальшому якщо буде потреба звертатимусь)
О
Завітавши до центру слуху Беттертон у Львові, був приємно здивований ставленням мед.персоналу до пацієнтів, т.к. не раз бувавши в інших медичних установах, неодноразово стикався з недоброзичливим ставленням. У центрі Беттертон я потрапив у теплу, доброзичливу, затишну атмосферу. Мед.персонал відноситься з розумінням, проникливий, на високому професійному рівні. Особливе спасибі хочеться передати Анні Іванівні! Дякую за обстеження та надані рекомендації. Оцінку ставлю найвищу і всім рекомендую звертатися саме до цього центру.
Маргіта Юля
Звернулися у Беттертон з проблемою шум у вухах. Спеціаліст дуже хороший, досвідчений, чуйний та приємний. Скерувала нас на лікування до лікаря. Лікування пройшли і повернулися з повторним візитом. Приємно, що нас пам'ятають та знову радо прийняли. Це ще не всі наші візити у Беттертон до спеціаліста Анни. Але поки ми задоволені підходом, атмосферою та результатом.
Марина Голуб
Нарешті у нашому Львові з'явився сучасний медичний центр європейського зразка. Сучасний центр з професійною та новітньою апаратурою. Анна Іванівна висококваліфікований фахівець, привітний та чуйний адміністратор Лілія. Центр з приємною атмосферою! Рекомендую!
Оля Кравець (год назад)
Дуже вдячні колективу Беттертон, за професійність і позитивне ставлення до пацієнтів. Завдяки,якісно підібраному слуховому апарату свекор знову добре чує.Справжні професіонали, уважні та ввічливі. Успіхів Вам, хороших пацієнтів .
Влад Бєлов
Звертався до доктора Ганни Іванівни двічі, один раз з отитом вдруге з гнійною ангіною, яку не міг вилікувати пів року, в обох випадках вона чудово допомогла. Весь персонал клініки дуже доброзичливий, ввічливий, позитивний та професійний, а головне намагається допомогти, а не викачати гроші. Тож тепер якщо до ЛОРа то тільки сюди)
Олег Катрич
Перше що кидається в очі це рівень обслуговування, сучасний вигляд кабінету і сучасне обладнання. Робив аудіометрію. Все відбувається досить швидко і одразу після завершення отримуєш результат з заключенням, не потрібно чекати годину чи дві, чи взагалі приходити на наступний день, на все треба до 20 хв. Хоча я не був записаний, але для мене знайшли вільний час в проміжку між записами і провели обстеження, так як воно не довготривале. Відчувається професіоналізм в виконанні роботи і відповідне ставлення до клієнтів.
Євгеній Новотворов
У моєї дружини давня проблема зі слухом, ми перепробували багато різних слухових апаратів і ніяк не могли досягти бажаного результату. Цілком випадково побачив на Городоцькій вивіску “слухові апарати”, зайшов. До нашої проблеми поставилися з великою участю, записали мою дружину на прийом. Коли ми прийшли їй провели діагностику слуху, порадили який апарат краще підійде, перепробували різні вкладиші та дійшли висновку, що краще зробити індивідуальний вкладиш, тепер моя дружина добре чує, живе нормальним повноцінним життям. Велике Вам спасибі за це!
Тетяна
Мамі знадобився слуховий апарат. Звернулися до Анни Іванівни. Вона змогла підібрати для мами зручний та не дуже дорогий апарат, налаштувала його чітко під мамині потреби. Дуже вдячні цьому чудовому лікарю за допомогу.

• Львівський медичний інститут (2010)
  • Львівський університет ім. Д. Галицького, факультет післядипломної освіти (2013)

Сурдолог надає послуги

• Комплексна діагностика слуху
  • Аудіометрія
  • Імпедансометрія
  • Тимпанометрія
  • ОАЕ (отоакустична емісія)
  • Консультація сурдолога
  • Кукушка
  • Продування слухових труб
  • Підбір слухових апаратів
  • Діагностика причин несправності слухового апарату (будь-якого виробника)
  • Промивання слухового проходу (1 вухо)
  • Промивання слухового проходу (2 вуха)
  • Промивання лакун мигдаликів

• сторонній предмет вуха
  • пошкодження травматичного характеру
  • ларингіти
  • фарингіти
  • хронічні тонзиліти та інші гострі і хронічні захворювання.
Схожі спеціалісти: