Євтух Вероніка Петрівна

Радіолог
Доктор Євтух Вероніка Петрівна спеціалізується в області радіологічної діагностики, комп'ютерної томографії. Надає консультації діагноста. Досконало володіє методиками дослідження серця на КТ. Здійснює розшифровку результатів досліджень, постановку і уточнення діагнозу. Проходила стажування по спеціальності в Польщі та Австрії.

Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський

Наталия
У Євтух Вероніки робили МРТ голови і шиі .Звертаємось до не перший раз.Дуже хороший радіолог .
Наталя
Приємний лікар, стриманий та співчутливий. Розказала про діагноз, порекомендувала до кого можна звернутися. Дякую Вам
27.04.2017
30 листопада '-1р.
Довго лікарі не могли поставити мені діагноз і визначити причину мого головного болю. Лише після компʼютерної томографії головного мозку у Євтух Вероніки, лікарями нарешті був поставлений діагноз. Спасибі Вероніці за таку незамінну допомогу у моєму лікуванні.
04.05.2017
30 листопада '-1р.
Євтух Вероніка робила мені комп’ютерну томографію судин. З кровоносною системою у мене давно проблеми. Лікувалася я різними методами та не в одного лікаря. Лише після діагностики Євтух Вероніки діагноз було уточнено і призначено дійсно дієве лікування.

Лікар-радіолог надає послуги

• консультативний прийом;
  • проведення комп’ютерної томографії серця;
  • розшифровка результатів досліджень;
  • постановка та уточнення діагнозу.