Ковалик Марія

Радіолог
Фахівець в області радіології. Надає консультації діагноста. Здійснює розшифровку результатів досліджень, постановку і уточнення діагнозу. Володіє різними методами діагностики, серед яких ультразвукове дослідження, рентгенографія, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ехокардіографія та ін.

Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський

30.04.2017
30 листопада '-1р.
Ще в пологовому будинку у лікарів була підозра на діагноз «дисплазія тазостегнових суглобів у немовляти». Необхідно було точне обстеження. Ковалик Марія зробила правильне і точне ультразвукове дослідження. Зараз ми лікуємо дитину. Дякуємо Марії за професійне дослідження.
07.05.2017
30 листопада '-1р.
Отоларинголог самостійно не наважувався встановлювати діагноз. Ковалик Марія допомогла діагностувати моїй мамі гайморит. Завдяки точній діагностиці були визначені усі особливості захворювання. Лікування пройшло успішно. Тепер моя мама здорова. Спасибі Марії за допомогу.

Лікар-радіолог надає послуги

• первинний прийом;
  • проведення комп’ютерної томографії;
  • проведення МРТ;
  • проведення рентгенографії та ехокардіографії;
  • розшифровка результатів досліджень.