Грабовська Лідія Антонівна

Дієтолог
Лікар спеціалізується на корекції схеми харчування. Лікує загальносистемні та обмінні захворювання, порушення зі сторони судин, захворювання шлунку, інфекційні та вірусні патології. Основна спеціалізація лікаря – нормалізація ваги за рахунок корекції схеми харчування.

Артур
Решил заняться бодибилдингом. Нашел подходящий зал с тренером, но узнал, что помимо этого должно быть сбалансированное питание. Обратился к опытному диетологу Лидии Антоновне, за помощью. Спасибо, помогли с составлением рациона.

• 2014 р. — Вища медична, ЛНМУ їм. Данила Галицького, лікувальна справа.

• 2017 р. — Спеціалізація дієтологія, кафедра реабілітації та нетрадиційної медицини ФПДО.
  • 2020 р. — Підвищення кваліфікації "Нутриціологічна профілактика захворюваності", кафедра гігієни та профілактичної токсикології ФПДО.
  • 2021 р. — Участь в змаганнях по бодібілдингу та фітнесу, фіналістка відкритого кубку Львова.
  • Спікер на міжнародних та всеукраїнських конференціях з нутриціології, саногенезу та сучасної фітотерапії. Викладач онлайн-курс "Школа нутриціолога". Автор курсу "МІМІКРІЯ під голод".

Лікар-дієтолог надає послуги

• біомпедансний аналіз складу тіла;
  • корекція харчування при рівних захворюваннях, схуднення, набір ваги;
  • корекція харчування при ожирінні, метаболічних порушеннях, захворюваннях шлунково кишкового тракту, ендокринних порушеннях.
Схожі спеціалісти: