Федорова Анна Геннадіївна

Педіатр
лікар першої категорії
Викликати додому
Проводить спостереження за дітьми з моменту народження, профілактичні огляди, діагностику, профілактику і лікування різних захворювань (респіратоние захворювання, гельмінтози, інфекціні захворювання - кір, коклюш, вітрянку, краснуху, скарлатину, харчові токсикоінфекції і т.д.) У роботі використовує традиційні і нетрадиційні методи лікування (фітотерапія і гомеопатія). При необхідності пацієнти направляються до вузьких спеціалістів, а також оформляється форма № 86.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29

Дякувати Богу, що залишилися ще такі спеціалісти. Свого часу, Анна Геннадіївна, лікувала мене тепер звертаємося до неї, коли хворіє дитина.
Надія
Після звернення до цього лікаря з затяжним кашлем, мене попросила здати аналіз крові. В результаті назначила дуже сильний антибіотик. Через тиждень я зрозуміла, що вагітна і аналіз крові це показував, а вона не звернула уваги. Мій гінеколог рекомендував подати її на суд, але добре що з донечкою все гаразд. А в мене просто був алергічний кашель. А ти Анно, запам'ятай- в аналізі крові жінок повишені лейкоцити можуть свідчити про вагітність.
Надія
Відчуваємо себе дуже впевнено під наглядом Федорової. Ніколи ніяких ускладнень не було у нас ні з вакцинацією дитини, та взагалі всі проблеми швидко вирішуються. Анна дуже гарний педіатр, та вихована людина.
Виктор
Спасибо Федоровой Анне за внимательность и доброжелательное отношение к моему ребенку. Лечение у этого врача оказалось для нас полезным, мы выздоровели, никаких осложнений.
Валерия
Огромная благодарность доктору за крепкое здоровье ребенка!

• 1995 р. — Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова.